Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Dubai ali New York?

Dubai ali New York?

Torej zanima me tiste ki ste že bile ali tisti ki si želite kam bi raje šle New York ali Dubai?Letos načrtujem eno od potovanj pa ne vem za kateri bi se raje odločila slej ko prej bom obiskala obe amapk ne vem katero bi prej, ker sem že tak happy da grem 🙂 torej imam namen kupit cunjice in čeveljce torbice 🙂 malo višjega cenovnega ranga in vem da se v obeh mestih cene ful razlikujejo kot v Evropi.Hvala za odgovore!

V Trstu na Ponterosi je vse cenej pa ne rabiš daleč hodit!

Kaj tu je res tak težko dobit odgovor za katerega sprašujem?Rada bi videla New York in Dubai ne samo zaradi šopinga, je pa res da sta to najboljšik mesti za šoping..na Ponterosi pa tiste krš robe nisem niti pred 15 leti kupovala niti moji starši niso…v Bato pa lahko grem vsaki mesec..Pa nisem tega spraševala.Spraševala sem eno punco ki ima iste želje kot jaz oz. je že bila v katerem od mest.

nova
Uredništvo priporoča

New York in Dubai,to je že iz mode.Po nakupih obvezno v Pariz ali Milan.Ja pa še to,če si že res taka nakupovalka,potem vprašanje denarja in cen ni na mestu. Mene bi bilo sram.

V Parizu in Milanu sem bila že parkrat..V New Yorku pa Dubaiu pa ne. Iščem znamke, ki jih v Evorpi ni.Glede cene višje kakovostnih oblačil pa je logično če je dolar nižji od evra, da so nižje cene..Očitno ne kupuješ tega kar si jaz iščem tako da je odgovor spet napačen in ni na mestu.

He,he, dandanes se vse kupi prek spleta.
Ni znamke,da je v Evropi ni.

Ne kupujem preko spleta..Rada stvar vidim sprobam otipam…in v tem mi je point da grem v trgovino direktno ne pa da sedim za računalnikom…Ok naj drugače postavim vprašanje?Katero mesto bi si raje ogledale ker očitno pše nobena ni bila?Pa samo te dve mesti sta na izbiro ker drugače že vidim da boste začele pisat vse mogoče…

Povej, koliko “nul” nameravaš zapravit, pa te napotim … Drugače pa, pejt v NY, ta je vsaj za silo še na realnih tleh, Dubaj je že prav nagravžen od preseratorstva.

Pa sej ni dosti nul nekje do 2000 eno torbico čevlje pa še kakšne puloverje pa kavbojek in je to tak to..

Ti ne morem pomagati. Zivim predalec od Noo Yowka.

Ti odhajaš, ne mi, torej se ti odloči katermu mestu bi dala prednost, jaz se bom odločala, ko bom sama odhajala. Pa ne delaj se norca, ker je glupa fora. :).

Želela sem samo mnenje tistih, ki so bili v obeh mestih..letos se bolj nagiban k Dubaiu zaradi temperatur, čeprav se konec novembra začnejo božični nakupi v New Yorku, ki so mi od nekdaj iz Tv-ja delovali tako čarobno…Se pa opravičujem ker pač javno govorim o tem da se mi letos izpolnjuje ena velika želja…Sicer pa je res vseeno kam grem letos ker čez eno leto pa bom šla pač v drugo mesto ker si želim videt obe…Ta teden pa se bom odločila, ker morem počasi rezervirat…

New york, definitivno, in sicer after christmas sale, ko so res norabznizanja. Bila in mogla kupit kovcek zraven.
Dubaj je drazji , grem letos, vendar ne po nakupih. Dubaj se splac iti januarja ko imajo shopping festival.

a si v H&M že bla? al pa C&A ima tud lepe cunje, poznaš?

Hvala končno ena, ki je bila in točno ve kaj iščem 🙂 tnx. Torej v vsakem primeru po božiču?Jaz sem imela v planu nekak konec oktobra..Kaj si pa kupovala kakšne posebne znamke?V New Yorku želim obvezno v oni Outlet center ko imajop ful znižane Jimmy Choo pa Manolo Blahnik čevlje iščem nekaj ful določenega..

New York. Razen shopinga imas se kaj za pogledat.

Kar se pa tice shopinga, jaz sem bila letos na Havajih, in sem bila optimist, pa nisem nasla prav nic, kar bi me navdusilo v srednjem razredu, veliko poceni robe in potem resno drage. Upam, da bo zate bolje:)

Sem pa naredila zalogo kozmetike, MAC, Bobbi Brown. Obvezno obisci Sephoro.

Kdor je polen keša, tako ko ti, nima veze, kje kupuje, večina od nas z mano vred, ki smo to prebrali smo videli Dubaj in New Jork samo po teve. Če boš kupoavla v enem ali drugem mestu, bo ziher odstopalo od povprečja, tako, da se ne bat, da bo neopaženo tisto kar boš kupila.

New York

Dubaj pa tudi če ga nikoli v življenju ne vidiš, ne boš ničesar zamudila.

Ok da priznam čevlje iščem za poroko, ki bo drugo leto torbico ker si želim en dober original že par let ostalo pa ker pač s temi istimi cunjicami pri nas ni več zanimivo vsaka ima že nekaj istega..Pač nekaj kosov si želim amlo dražjih in firmiranih..Noro happy bom ko bom tam in ko pripeljem vse domov 🙂

Jaz bi na tvojem mestu pogledala po ateljejih modnih oblikovalcev, so nekateri zelo dobri, tudi Slovenci. Pa bi malo našim promet naredila, garantirano bi bila nekaj posebnega. Lahko ti naredijo po naročilu nekaj, kar točno nate paše.

Jaz sem kupila kufer na Havajih… Pa ga je potem moj moz napolnil s svojimi zadevami, ker jaz nisem nic nasla haha. Upam, da kaj najdes v outletih, ponavadi je samo sranje.

Žal sem bila samo v NY in če imaš namen poleg šopinga tudi kaj videti, potem absolutno svetujem NY. V Dubaju je bil samo mož in je rekel, da so tam sicer ogromni šoping centri, cene pa tudi prav po arabsko navite. Samo cenkajo se v ta nobel štacunah pač ne. Drugače pa – znanec je bil parkrat na dopustu na Floridi in jugu ZDA (New Orleans) in so šli vedno samo z ročno prtljago, vrnili so se pa s polnimi kufri cunj. Baje se naši outlet villagi skrijejo pred njihovimi.

Še malce počakaj do novoletnih razprodaj pa definitivno New York, sicer je malce bolj hladno
v zimskem času, vendar je lepo vzdušje.. Pa še kaj za videti je tam.

Torej v tem času definitivno NY, karte se pa dajo dobiti tudi ugodno.

Uživaj..

Bila v obeh mestih, ampak v NY imaš tudi kaj videti, poleg trgovin in znanih blag. znamk. Imaš galerije, muzeje, fajn restavracije… Dubaj je samo ena velika tržnica v nobel podobi. Enkrat je sicer lepo za videti, drugače nič posebnega. V NY pa bi se človek lahko vračal vsako leto, če bi le imel denar:))

Točno tako “Turistka”

Tudi jaz glasujem za NY. Nor šoping, super muzeji, park, restavracije…
Dubaj podn – nimaš kaj delat

New Report

Close