Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek pri zavarovalnici bom prekinil vsa zavarovanja

pri zavarovalnici bom prekinil vsa zavarovanja

Dans zjutraj sva bila dogovorjena z agentom, da pride naredit nezgodno zavarovanje zame in ženo. Mi vse lepo razloži in potem reče za tebe je ta cifra, za ženo pa ta. Pa ga vprašam zakaj je zame višja, pa pravi, da zato, ker sem kadilec. Zgrabil sem liste in ih pred njim zmečkal, ter ga steral ko psa. Jz bom zdaj plačal višjo premijo, ker včasih v družbi kakšnega potegnem. Ma ja,lepo so se zajebal za par evrov razlike. Od mene je letno zavarovalnica kasirala čez 1000 evrov, zdaj pa ne bo več nič. Bom prekinil vsa zavarovanja za hišo in avta .
Kakšno vezo pa ima nezgodno zavarovanje s kajenjem a zdaj sem jaz večji rizik, da si zlomim nogo ali da nastradam v prometni, ker sem kadilec . Nisem sklepal zavarovanja za rizične bolezni, še bi nekako razumel, da me vpraša po zdravju.
Zavarovana bosta še samo avta in to minimalno, pa pri tej zavarovalnici ne več iz principa. Odjebal jih bom vse lopove.

Pri kateri zavarovalnici imajo pa take pogoje?!?

Prav si naredil. Jaz sem tudi želela skleniti nezgodno zavarovanje ( zav.Maribor), pa me je agent vprašal , če sem kadilka in odgovoril, da kadilci predstavljamo večji riziko. Pri tem se je najino sodelovanje zaključilo. Sem sklenila zavarovanje pri drugi zavarovalnici, pa je agent brez problemov vpisal, da sem nekadilka.
Kadilci bi morali vse takšne zavarovalnice ignorirati.

nova
Uredništvo priporoča

Končno si dojel, da se zavarovalnice financirajo iz tvojega strahu pred neznanim.

Samo za foro pojdi preračunat koliko si do sedaj vplačal v njihovo fond in koliko si dobil ven v času zavarovanja. Zagotavljam ti, da te bo zabolela glava. Če bi samo polovico od tega dajal na stran, bi danes lahko iz vrednosti, ki bi se nabrala kupil karkoli ti srce poželi in tudi to bi najbrž pozitivno vplivalo na zdravje. Roko na srce, nezgoda je zelo neprijetna, vendar tudi bolezen, izguba službe, partnerja vse to privede do hudih finančnih in psihičnih stisk, kjer pa zavarovalnica odpove. Ali bolje, pojasni, da to ni vključeno v polico. In v takih situaciji vedno rabiš denar, če ne za drugo pa za psihiatra.

Tako pa ljudje leta in leta plačujemo neke vrednosti, ko pa pride do krize pa dobimo mogoče 10{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} tega, kar smo vplačali v vseh letih, razlika pa ostane zavarovalnici.

In potem ti zavarovalni agent upa izjaviti: “Hvala bogu, da je tako!”
Ja, predvsem oni se lahko zahvaljujejo nam ovcam, ki plačujemo njihove provizije!

Na tapeti niste samo kadilci, temveč tudi drugi: s preveliko telesno težo, ekstremni športniki, nevarni vozniki. Pri nekaterih zavarovalnicah je treba dostaviti zdravniško potrdilo z Indexom telesne mase.

__________________________________________________________ 1f u c4n r34d th1s u r34lly n33d t0 g37 l41d

Znesu si se pa na agenta, ki ni pri temu prav nič kriv.

==================================================== Bogat si šele takrat, ko imaš nekaj, kar se ne da kupiti z denarjem.

tudi jaz bi z veseljem sprejel da podpises da nisi kadilka.
zlagala si se v svojo skodo, ko bo prislo do skodnega dogodka, bos takratko potegnila po oddani zdravniski dokumentaciji.

skratka, brezveze placujes.

To ti je vse poberi groš.jaz sem lani kupil avto,ki ima veliko kubikažo in s tem je cestnina ogromna.prej sem imel pa avto z manjšo kubaturo in ogromnimi kilovati.kilovati štejejo pri zavarovalnici ,kubatura pa na ue.in sem rekel agentu,da če mi zniža ceno zavarovanja bom registriral ,če ne pa ne.in je toliko znižal,da sem na ta račun imel isto reg kot za prejšnji avto.cena zavarovanja na amzs če plačaš je okrog 500 eur z 50 procent bonifikacije.pr njemu je ista okrog 350 ,meni je pa znižal na 250 in tedaj sem videl,da berejo puter.tud 250 je preveč in niso na zgubi.tsk,da kljub dobri volji sem sprevidel kako delujejo zavarovalnice.in prekleto dobro ve ,da je to od mene čisti profit in nimajo nikoli stroška.v glavnem oni niso nikoli na zgubi,zato se strinjam s teboj,da si ga nagnal.
kaj se to pravi ,potem bodo še vpraševali kaj jemo in prilagajali ceno ,če ješ govedino si rizična skupina zarad holesterola.isto je kajenje.pa slaba hrana še bolj škodi kot cigareti.samo tega še manjka pri riziku zavarovaljice.bolano je to.
prej bo te vrag vzel zarad stresa kot zarad kajenja

Bedaki ste vsi, ki plačujete katerokoli zavarovanje razen za avto, ki je pač obvezno. Vse ostalo je metanje denarja v smeti.

To bo v redu do dejanskega škodnega primera. Potem pa pač ne bo več, ampak prvi agent je bil pač preveč pošten.

tudi jaz bi z veseljem sprejel da podpises da nisi kadilka.
zlagala si se v svojo skodo, ko bo prislo do skodnega dogodka, bos takratko potegnila po oddani zdravniski dokumentaciji.

skratka, brezveze placujes.[/quote]

Saj ni nikjer v kartoteki zavedeno, da sem kadilka, vedno rečem, da ne kadim.

Mi je smešno, ko kdo reče – bom prekinil vsa zavarovanja, razen za avto.

Se pravi, imaš recimo 50 000e kredita, vsak z ženo po 1000e plače pa 2 otroka. Se tebi nekaj zgodi(prometna nesreča), umreš. Kar naenkrat je v hiši samo še 1000e plače, 2 otroka in 50 000e kredita. Če bi bil zavarovan za nekaj deset evrov na mesec, pa bi žena dobila npr. 150 000e zavarovalnine in zadeva bi bila rešena.

BRAVO.

Če sta pripravljeni avto zavarovati v primeru nesreče, dajte še sebe in tako svoje bližnje zavarujte pred totalnim polomom v življenju, če se vam kaj zgodi.

Pa bravo, da se znašaš nad agenti, ki nimajo popolnoma nič s pogoji zavarovalnice. Se pravi se tudi na delikatesi dereš na prodajalko, če nimajo poli salame? Vzemi v roke kakšen bonton, ti ne bo škodovalo.

jaz sem pretežak in plačujem 1,43 € mesečno več, kot moja boljša polovica. Ja ni kaj, tudi to je davek na kubaturo…močnejša mašina….večji riziko…ha.ha…

New Report

Close