Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek 21 let starejši partner

21 let starejši partner

kaj mislite o zvezi , ko je moški starejši od ženske 21 let?

da je premalo razlike – čez par let bo tip menjal za mlajšo

Ekleston & co ☺

Kako to misliš?
Aja samo še točne številke: js mam 21 let, on 42 🙂

ko boš ti v najlepših letih, bo on starec, kot tvoj foter,

Razlika je 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}, ne bo šlo, no prav dolgo ne. 😉

Ko oči zaspijo Se angeli zbudijo (Jan P.)

odvisno do debeline tošla in tega če jo bo oplodil

Vedno si najdi mlajšega.ko boš ti 50 bo 40 letni taman.60 letni ni za 50 letno žensko,verjemi

odvisno do debeline tošla in tega če jo bo oplodil[/quote]

Niti enega para s takšno razliko ne poznam, kjer to ne bi držalo! ;))

Jaz imam pa v sorodu primer, ko je bratranec 20 let starejši od žene, skupaj sta že 35 let in imata 33 let staro hčerko in seveda že vnuke. Nič ne kaže, da tudi v bodoče ne bi bila srečna skupaj, tako da so tudi taki primeri in mislim, da jih je kar veliko.

odvisno do debeline tošla in tega če jo bo oplodil[/quote]

Niti enega para s takšno razliko ne poznam, kjer to ne bi držalo! ;))[/quote]
11 let nazaj sem hodila z nekom, starejšim 24 let. Mi je bil ful všeč in sorodna duša. In ni se šlo za denar, sam sem ga pustila, ker se mi je zdelo, da se ne bi obneslo na dolgi rok in da je zame bolje tako… Možno je bit res navezan na nekoga, pri men je bila ful kemija… In mi gre na živce, ko eni omenjajo denar. Npr. mene tista pocukrana lepota pri tipih odbija, mi je tkao nekako gejesvsko…

Glede na to, da moški umirajo še prej, bi si vsaka morala najti 10 let mlajšega.

Itak pa bi ti ta lahko bil očka. Najbrž je očkov vrstnik, kajne? Problem mladih punc je v tem, da mislijo, da bodo ti dedci ostali skoz enaki. Joj, se bodo postarali, takrat pa boš tudi ti že v takih letih, ko pa te noben mlajši več ne bo pogledal, preden boš to dojela.

No ja sva 15 let razlike na 30 let skupnega življenja. Vitalen je in zgleda bolje kot jaz.

Veliko je odvisno kako urejeni osebi sta. Na splošno in v “glavi”
Poglej zgodbo Sofia Loren, Carlo Ponti.

Niti enega para s takšno razliko ne poznam, kjer to ne bi držalo! ;))[/quote]
11 let nazaj sem hodila z nekom, starejšim 24 let. Mi je bil ful všeč in sorodna duša. In ni se šlo za denar, sam sem ga pustila, ker se mi je zdelo, da se ne bi obneslo na dolgi rok in da je zame bolje tako… Možno je bit res navezan na nekoga, pri men je bila ful kemija… In mi gre na živce, ko eni omenjajo denar. Npr. mene tista pocukrana lepota pri tipih odbija, mi je tkao nekako gejesvsko…[/quote]

Ja, saj.

Če bi bila pa ti ena siva miš, on pa nekdo s polnim tošlom in imenom, bi pa morda drugače gledala.
Kot pravim, nekaj takšnih poznam, ona mlada, on star, ampak povsod so starčki polni keša, mladice pa željne zapravljanja. Žal.
Četudi lapajo o tem, kako denar ni razlog…. Vsi vemo, da je.

Ampak, vsak si izbere tisto, kar misli, da mu bo prineslo srečo.
Mogoče bo tudi tista mladica, ko dočaka 50 let, dočakala kap starega pri njegovih 70. in v miru uživala njegov keš…. Kaj pa veš.

ženske so itak potrošna roba – pa še več jih je kot moških
Zato tip lahko mirno kresne 1/2 mlajšo in jo vsake toliko zamenja za novejši model ☺

Danes sem videl na morju par in ona je rekla,da morsta najti apartma ki ima ravno do morja,ker je mož zelo star in ima težave po stopnicah.ženska se mi je še zdela vredna greha.k nisem neki metuzalem.zato pazite ,da ne boste po 40 tem letu negovalke starčka.

sem bila noro zacopana v nekega tipa, ki je bil od mene starejši 18 let, se pravi, da je bil takrat star 43 let. Vau je bil pravi mačo. No in tega tipa (beri starčka) sem srečala pred kratkim, danes jih ima 76 let. Jaz sem še vedno zelo dobro, proti njemu. Če bi bil moj mož, bi morala bit njegova negovalka…..Pa še bogat ni….????
Če ti je tako prav, zakaj ne????

Ja, je velika razlika.
Imam pa dve kolegici, ki imata 16 oz. 18 let mlajšega partnerja. Lepo peljejo že vrsto let.

Ti iz prve roke povem, da bi bilo lahko tudi obratno.

Ti iz prve roke povem, da bi bilo lahko tudi obratno.[/quote]
zelo zelo težko bo 75 letni starček negoval 40 letnico al pa 45.no izjeme najbrž so

Meni se izhaja z 20 let mlajšo.

lažje ženska prenese, da ga 3x starejšemu vleče 1/2 ure, da mu stopi
kot, da 1/2 mlajši špricne v 30 sekundah ☺

Ti iz prve roke povem, da bi bilo lahko tudi obratno.[/quote]
zelo zelo težko bo 75 letni starček negoval 40 letnico al pa 45.no izjeme najbrž so[/quote]

Marsikateri 70 letnik je bolj vitalen kot mogoče ti, ki tle seješ svojo pamet. Mal pejt po svet ne sam na monu čepet.

Jaz 38,moz pa 61.
Pa gre.

Če sem sama v zvezi srečna, mi je vseeno, kakšne partnerje si drugi izbirajo. Mlajše, starejše, bele, črne, visoke, majhne….

Če bi imela pa sama v zvezi težave, bi se pa ob druge obregovala.

New Report

Close