Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Šavrinka se je spravila name -nasvidenje!

Šavrinka se je spravila name -nasvidenje!

Nisem nikogar žalila in zmerjala, pisala sem o svojem življenju in svojih opažanjih a vendar Šavrniko in nekatere druge to moti.
Odprla sem temo kam grem na odpust in prilepila fotografijo z interneta in me je Šavrnikla prijavila. Sem že pripravljena, da pride policija in me arestira. Je rekla, da sem kršila zakon.
A ko pa ona krši moje avtorske pravice in premešča in lepi skupaj moje teme je pa vse uredu?
Tudi prav.
Tako ali tako grem jutri na dopust na Sejšele. 🙂
Na svidenje.

************************************************************************************************************************************** Pisateljica, pesnica, prevajalka, igralka, plesalka, modna oblikovalka, slikarka, kiparka, kulturologinja, etnologinja, svetovna popotnica, intelektualka, morska biologinja, športnica, glasbenica, plemkinja in še mnogo več.

jaja

hahaha ARESTIRA a ne?

Če pa me zaprejo vam bom pisala iz zapora, saj imajo na Dobu internet.

************************************************************************************************************************************** Pisateljica, pesnica, prevajalka, igralka, plesalka, modna oblikovalka, slikarka, kiparka, kulturologinja, etnologinja, svetovna popotnica, intelektualka, morska biologinja, športnica, glasbenica, plemkinja in še mnogo več.

No evo, da si res fant.

Ja a ne gres na Maldive?

Škoda. Jaz sem te brala sicer le malo, ampak tisto, kar sem prebrala, mi je bilo hecno in te bom pogrešala. Še sploh mi je bilo hecno brati reakcije drugih, ker so se čisto same znervirale ob tvojih postih 🙂

A ne gres na Fiji, tja, kjer so snemali Plavo laguno?

Kako greš zdaj na Sejšele? Prej si pa rekla da greš jutri na Maldive. Da ne greš mogoče samo v Čatežke toplice, ha?

Zgleda ne bom šla nikamor, ker me bodo po zaslugi Šavinke zaprli 🙁

************************************************************************************************************************************** Pisateljica, pesnica, prevajalka, igralka, plesalka, modna oblikovalka, slikarka, kiparka, kulturologinja, etnologinja, svetovna popotnica, intelektualka, morska biologinja, športnica, glasbenica, plemkinja in še mnogo več.

ti si car :)))))

To pa že ni bemvejc, on pa ni tko ……. 😉

Ko oči zaspijo Se angeli zbudijo (Jan P.)

Savrinka je zakon…včasih prestroga..ampak ima v glavi vse poštimano..čim ti ne..

Šavrinka je moderator in svaka čast ji tukaj takle folk gledat.Nek bonton med ljudmi pa če tudi na internetu mora biti. Kaj nekateri počnete, je pa absurd! Jaz cenim moderatorje saj poskušajo ohranjati nek normalen nivo komunikacije tukaj med ljudmi. Vse dobro želim vsem. Pač nekateri mi grejo na curac nekateri ste res ok.Pa kaj.. Ne spotikam se …Dokler kdo ne začne žalit…Povsod so dobi in slabi..

tud men, glih zabavna je ratala:-)))

velik boljš ko pa slikce dlak, četudi avtorske…

1 jep – zanima kaj modije žene, da nas dajejo v kalupe ??

2 zakaj pa naj bi bil bonto na netu?? – tukaj se vsakdo sam užali, če ne rzume kot je natipkano !!

tud men, glih zabavna je ratala:-)))

velik boljš ko pa slikce dlak, četudi avtorske…[/quote]

……..dlak ni bilo na srečo, vsaj okoli anusa ne, a si pozabila?

_________________ [sub]Življenje je prekratko, da bi ga jemali resno[/sub]

tud men, glih zabavna je ratala:-)))

velik boljš ko pa slikce dlak, četudi avtorske…[/quote]

……..dlak ni bilo na srečo, vsaj okoli anusa ne, a si pozabila?[/quote]

dopustnik bod tih…ti še nč ne veš, kere vse so ble.-)))

blizu, blizu….

……..dlak ni bilo na srečo, vsaj okoli anusa ne, a si pozabila?[/quote]

dopustnik bod tih…ti še nč ne veš, kere vse so ble.-)))

dj link

blizu, blizu….[/quote]

_________________ [sub]Življenje je prekratko, da bi ga jemali resno[/sub]

dopustnik bod tih…ti še nč ne veš, kere vse so ble.-)))

dj link

blizu, blizu….[/quote][/quote]

ne smeva, bova obsojena, visela…no saj bi skup…bi blo zabavno :-)))

je šlo rakom žvižgat…pa vidim da ne morskim :-))

Mene zanima kaj sem jaz tako hudega zagrešila, da se je Šavrinka spravila name.
Nisem nikogar žalila in nisem nikomur škodovala.
Ampak ona me je prijavila in zdaj bom končala v zaporu kot največja zločinka, ker sem dala lepo sliko morja na forum.

************************************************************************************************************************************** Pisateljica, pesnica, prevajalka, igralka, plesalka, modna oblikovalka, slikarka, kiparka, kulturologinja, etnologinja, svetovna popotnica, intelektualka, morska biologinja, športnica, glasbenica, plemkinja in še mnogo več.

To pa že ni bemvejc, on pa ni tko ……. ;)[/quote]

Definitivno. Vsaka neumnost še ne pomeni, da ima nekdo smisel za humor.

Drugič se pa ne delaj, da so ukradene fotografije tvoje in ne boš imela težav. Pa lep dopust ti želim. Upam, da ga ne boš preživela v celoti na monu.

Nič se nisem delala, da so moje. Sem samo napisala, da bom jutri tukaj. Kje ti tukaj vidiš, da sem napisala, da je fotografija moja?

************************************************************************************************************************************** Pisateljica, pesnica, prevajalka, igralka, plesalka, modna oblikovalka, slikarka, kiparka, kulturologinja, etnologinja, svetovna popotnica, intelektualka, morska biologinja, športnica, glasbenica, plemkinja in še mnogo več.

Ne ne bom preživela dopusta na monu, prav nasprotno, nikoli več ne pridem sem.
Povej mi kaj sem tako hudedga zagrešila, da si se spravila na me?
Če ne razumeš nadpovprečno talentiranih ljudi, to ni razlog, da take ljudi preganjaš.
Boš morala malo razširit obzorja.

************************************************************************************************************************************** Pisateljica, pesnica, prevajalka, igralka, plesalka, modna oblikovalka, slikarka, kiparka, kulturologinja, etnologinja, svetovna popotnica, intelektualka, morska biologinja, športnica, glasbenica, plemkinja in še mnogo več.

še kaj pridi … ko znaš tako dobro odhajati :))

Šavrinka odgovori – zakaj se lažeš, da sem napisala, da so slike moje, če pa tega nisem napisala.
Napisala sem, da bom jutri tukaj in zraven nalepila sliko, ki je reklamna in jo najdeš na stotinah različnih straneh.
In ti si me zaradi tega prijavila in še lažeš se, da sem napisala, da je to moja slika.
Sem pa lepo napisala, ko bom tam, da bom slikala specijalno za mon.
Ti bi morala delati v zaporu, ker rada zatiraš ljudi.
Nasvidenje.

************************************************************************************************************************************** Pisateljica, pesnica, prevajalka, igralka, plesalka, modna oblikovalka, slikarka, kiparka, kulturologinja, etnologinja, svetovna popotnica, intelektualka, morska biologinja, športnica, glasbenica, plemkinja in še mnogo več.

New Report

Close