Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Koliko je takih žensk, ki bi morale plačati dopust partnerju?

Koliko je takih žensk, ki bi morale plačati dopust partnerju?

Saj ne vem več kaj naj si mislim… Do sedaj (6 let) sem vedno jaz plačevala vse dopuste (eksotiko, najem raznih kamperjev, smučarijo itd) zase in za otroke. Letos (glede na to, da gre moževem podjetju zelo dobro), sem predlagala, da prispeva polovico za dopust. Je rekel naj gremo kar sami če je tako…
Saj sploh nisem vedela kaj naj odgovorim. Bila sem žalostna, po drugi strani pa sem to pričakovala. Ampak ne morem razumeti zakaj ne želi prispevati, saj se stalno hvali kako veliko dela imajo in dela cele dneve, tudi v soboto.
Da ne bo pomote, najemnino v celoti plačujem jaz, stroške tudi. Morda gre tu in tam po špežo in kupi kaj otrokom. Žalostna sem ful. Sama nebi šla z otroci, ne vem kaj narest. A je kdo bil že v podobni situaciji?

Kako to misliš?! Nimata skupnih financ. Imata skupne otroke, denar pa ločen?! Res ni čudno, da je toliko ločitev.

običajno naj bi bile finance v zvezi skupne. kam pa gre njegov denara? glede na to, da dela cele dneve, malo preveri, kakšno “delo ” je to. da slučajno ti ne financiraš njegovega najboljšega prijatelja iz vojske.

nova
Uredništvo priporoča

Mož je plačeval pa kaj? Kupoval in skrbel za avte, plačeval servise, popravila v stanovanju/hiši, novo opremo doma….?
Celo plačo razen občasne špecerije obdržal zase?

V bistvu potem on živi kot da je sam, oz. še huje, živiš ga ti kot bi bil otrok, on ima pa denar samo zase?
Kako točno si pa on predstavlja družinsko življenje in finance?
Ker mislim da je denar tukaj še najmanjši problem. Njemu pač za družino “dol visi”.

Bolan odnos imata vidva. Z ženo ne poznava mojega in njenega denarja. Narediti nekaj za vajin odnos, poiščita pomoč. Še prej pa idi sama z otrokom na dopust in premisli kaj sploh želiš in pričakuješ od vajine veze.

premalo si napisala – zakaj si tak odgovor pričakovala?

se pogovarjata o teh stvareh? kakšna pričakovanja imata?

ne vem, da meni partner tako odgovori, bi se resno vprašala, o najinem odnosu – če ne želi prispevati, naj se lepo pogovori o tem, ne pa neka užaljenost ali ihta ali kaj vem kaj je to bilo

Bila v podobni situaciji. Kar nekaj let. Plačevala popolnoma vse. Tip je seveda že zdavnaj bivši (je pa ob odhodu vse svoje prihranke lepo odnesel s sabo).

Naivnica
Najboljš, da greva midva skupaj na dopust. Tvojga dedca pa v rit brcni. Jaz plačam vsaj polovico. 😉

včasih se vprašam kakšne moške ste ženske omožile. A pa vam to nič ne udari v glavo, da taka veza ni normalna? A je tist penis med nogami res tako pomemben, da greste poročit takega desca?
Tako žensko do katere nimaš spoštovanja boš z lahkoto varal. Edina stvar ki vaju veže so otroci.

ene ste res uboge kar se tiče tega… no dejansko vas je precej veliko. Potem pa poslušat jokcanje kako ste uboge. Ja madona, sej ste same poročile tak kup dreka!

Jah ne, za svoj avto skrbim sama…on pa za svojega. Opremo v hiši sem v celoti financirala sama (ne vse naenkrat, vsako leto nekaj pač). Do nedavnega sem mu celo obleke kupovala. Ja bolan odnos je ja. Zakaj sem pričakovala? Ja ker sem financ minister že od začetka. No na začetku je dajal polovico za najemnino, stroške itd. Preden sva bila poročena. Kako naj preverim kam gre njegov denar? Ali naj hodim preverjat v podjetje ali res dela? Tega se ne bi šla…
Predlagala sem tudi, da on poišče dopust ki bi mu ustrezal oz. h kateremu bi prispeval. Pa nič od tega…
Ne vem zakaj se ga tako bojim. Najbrž ker vzroji pri vsakem vprašanju ki mu ni všeč. Sama z otroci na letalo ne bom hodila, nekam blizu pa ne grem ker je tak poc od vremena.

Ti mu povej, da je pol njegovega podjetja tvojga in da ga ceneje pride, če plača dopust kot da ti izplača pol podjetja.

Mislim, da si se poročila z mojim bivšim. 😀

Pogum, ženska! Če zmoreš vse financirati sama, imaš tudi pogum, da narediš red na tem področju. Vse dobro!

Lahko ti samo čestitam, k tvoji plači,če zmoreš vse to sama poplačati….Kar tako naprej…itak ti ni pomoči. BTW, koliko pa zaslužiš?

Mislim, da si se poročila z mojim bivšim. 😀

Pogum, ženska! Če zmoreš vse financirati sama, imaš tudi pogum, da narediš red na tem področju. Vse dobro![/quote]

Veš da sem že poskusila. Pa je rekel da samo na denar gledam. Malo bom še premislila kaj narediti, bo pa treba ukrepati ja. Hvala za dobre želje!

Lahko ti samo čestitam, k tvoji plači,če zmoreš vse to sama poplačati….Kar tako naprej…itak ti ni pomoči. BTW, koliko pa zaslužiš?[/quote]

To se pa tebe ne tiče.

Ne vem zakaj se mi ne zdiš tako butasta, da bi prenašala takšno izprijenost?!
Zato mislim, da provociraš.
.

Ni provokacija, je še kako res. Zakaj prenašam? Ker dvomim da bi zmogla sama. Imam pomisleke v smislu kaj če se mi kaj zgodi itd.

ojoj, pri tebi se vse vrti samo okoli denarja, pa jaz, jaz, jaz…. verjetno se počuti totalno nula zraven tebe

O, moj Bog! Pa kaj vam je, ženske, da se poročite s takimi? Ok, vsaka se zmoti. Ampak da v tem vztrajate. Same ste si krive.

Lahko ti samo čestitam, k tvoji plači,če zmoreš vse to sama poplačati….Kar tako naprej…itak ti ni pomoči. BTW, koliko pa zaslužiš?[/quote]

To se pa tebe ne tiče.[/quote]
Res ne, vprašam pa lahko?

Kakšne občutke zbujam ne vem, vendar za to je odgovoren sam, jaz sem kdor sem…

PROVOKACIJA, dolgo sem rabila……dobra

Kje najdete take primerke, čez noč sigurno ni postal tak ?

Pa dobro a lahko nehate s temi provokacijami. Ni provokacija. Zanimajo me mnenja posameznikov, ki so ali ki so kdaj bili v takšnem položaju.

New Report

Close