Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Challe Salle posnel video v katerem ima glavno vlogo Marlena iz sester

Challe Salle posnel video v katerem ima glavno vlogo Marlena iz sester

Po Omarjevem videu v katerem se poljubi z moškim je sedaj Challe Salle posnel spot z Marleno iz sester v glavni vlogi. Njegova glasba ni moj stil sem pa srečen, da ljudje postajajo strpni in da tudi znane osebnosti pri nas z veseljem pomagajo rušiti tabuje. Hvala vam iz srca, da nam pomagate pri borbi za bolj strpno družbo. http://www.24ur.com/ekskluziv/glasba/challe-salle-ona-je-kurva.html

Po Omarjevem videu v katerem se poljubi z moškim je sedaj Challe Salle posnel spot z Marleno iz sester v glavni vlogi. Njegova glasba ni moj stil sem pa srečen, da ljudje postajajo strpni in da tudi znane osebnosti pri nas z veseljem pomagajo rušiti tabuje. Hvala vam iz srca, da nam pomagate pri borbi za bolj strpno družbo. http://www.24ur.com/ekskluziv/glasba/challe-salle-ona-je-kurva.html%5B/quote%5D

Kakšne tabuje , a pederstvo je tabu, pedri se izpostavljajo kjerkoli se lahko in ko rečeš, da se ti to gnusi si nestrpen do drugačnih, ja priznam sem, ker mi to ni normalno ni bolj nagnusnega prizora kot, ko se dva moška zaližeta, meni nagravžno za bruhat .

Dobre lirike, amapk flow mu pa manjka, malo več besedne igre mu tudi ne bi škodilo. Je pa sporočilo konkretno in spisano za 70{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} Mon.
Škoda, da ni Empera3z namesto Marlene. Je zelo lepa ženska. Marlena se mi je zasrala, ko je Daphne vsekala. Tista bjonda je pa grozna. Fej.

od dveh komentarjev je en nestrpen!
Približno tako je verjetno razmerje tudi v slovenski družbi.

zakaj nestrpen, zanimivo pedre sprejemaš in razumeš torej nisi nestrpna si razumevajoča, zakaj potem ne sprejmeš tudi mojega drugačnega razmišljanja, ker si nestrpna do drugače mislečih .

Mal sem že prestara monka za tako hard muziko za dobro jutro. Ja pesem je pač o kurb…iji kolikor sem uspela razbrati, priznam pa, da je tale Salle hot. Geji me pa nič ne motijo, všeč so mi, ker se spoznajo na modo in imajo povečini dober občutek za estetiko.

haha kir pajac tale Challe. Komaj čakam, da kej izide, da pol na 24.ur berem smešne komentarje.

kakšen pa je tanov video od Naberja?

Omar Naber – Sladek strup, poglej si, pa da ne boš preveč farb špilal ko boš zrl v lastno ogledalo.

ahjej, nič posebnega, pa tak cirkus okol tega videa.
Itak je pa tale Naber ena prepotentna važna samovščena mala rit.

Video nosi sporočilno vrednost in mi je zelo všeč

Navedeno
katra1
od dveh komentarjev je en nestrpen!
Približno tako je verjetno razmerje tudi v slovenski družbi.

zakaj nestrpen, zanimivo pedre sprejemaš in razumeš torej nisi nestrpna si razumevajoča, zakaj potem ne sprejmeš tudi mojega drugačnega razmišljanja, ker si nestrpna do drugače mislečih .

Drugačno misleči mi ne delajo težav, priznam pa, da me moti tvoj način izražanja drugačnega mnenja.
Vsi drugačni- vsi enakopravni! Ni pa treba razlagati kako se ti nekaj gnusi in potem to opredeliti kot drugačno mišljenje. Drugačen si lahko tudi na strpen način.

Zakaj, če je peder je peder, a če rečem gay je pa sprejemljivo, a veš če je nekdo lopov je lopov in ne oseba, ki rada odtuji, meni je pederstvo nagravžno in tako je moje mišljenje na katerega imam vso pravico, ti pa če bi bila rada strpna bi bilo pametno da si do vseh, lahko pa da je tvoja strpnost selektivna zaradi osebne prizadetosti .

to bo, ja sem pederka, priznam in zraven še nestrpna pederka:-)

Cake cake cale kupi mi sandale, za 10 slovenskih dedov!
https://www.youtube.com/watch?v=sPKj-K6dWmo

Grd in star pedr vedno išče mladega in lepega moškega, še posebno, če je strejt.
Brati se pa s takimi babami, ki so težke, kot Helena npr.
Vedno v njihovi družbi ali obratno. Ona predobro naučena, kako se stvari streže. Ivan Zidar ruls. Bohve kdo mu ga vleče in v katerega vtika dildota tam v njegovi garaži.

Kaj pa je bilo? Nič ne vem o tem, pa me firbec daje.

tak mačo kot je in poln denarja!

v novem spotu so osebe s posebnimi potrebami, sm pomislna, ker tko mal zaostalo in prizadeto delujejo. Je pa fajn, da se tud take osebe s posebnimi potrebami stimulira in vključ v družbo. Res maš plus pri meni, če pomagaš ljudem.

s posebnimi potrebami 🙂 Uh je dober ta čili 🙂

ženske, ki jih opisuje v tem spotu, so na nivoju pod opico.

Ćale sale

je Srb, ime mu je Saša Petrović http://www.slovenskenovice.si/bulvar/domaci-trac/challe-salle-njegovo-srce-je-ogrela-lepotica-iz-videospota

mmm je dober, morda je res gej in ima bogate sponzorje, če ima tako dobro rit!

Če pa dam js še svojo rit zraven, sva pa oba skupaj ena velka rit, a maš kej proti?

New Report

Close