Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Za modne poznavalke-lahko tako kombiniram?

Za modne poznavalke-lahko tako kombiniram?

Včeraj sem kupila lila top, in me zanima za modne poznavalke, če lahko kombiniram lila top z svetlo lila kratkimi hlačami? Vem da so kombinacije v beli barvi zelo lepe, tokrat me zanima če je lila kombinacija tudi v redu?

Hvala za nasvete…

lepo.

meni se zdi prav super.

Seveda lahko. V bistvu sploh ni barve, ki en bi šla skupaj z barvo, bolj problematično nastane, če se materiali tepejo ali pa da rineš skupaj npr. hladno barvo s toplo barvo, to pa praviloma ne gre. Tvoja kombinacija bo lepa, sicer pa, obleci se, stopi pred ogledalo in se poglej.

Ti povem, da sem do par let nazaj kombinirala stvari že prav bolno po “pravilih”, potem pa enkrat preizkušam neke rdeče hlače, oblečena sem pa bila slučajno v roza pulover. Do takrat bi se križala, da mi kdo omeni, da to paše skupaj, ko pa sem se zagledala (nenamerno), sem od takrat svoj pogled na kombiniranje popolnoma spremenila. take kombinacije pomladijo, stroge po pravilih postarajo.

Super si…še lepše bi pa bilo brez

Za tako krive tace, je boljše, da dolgo široko kiklo gor daš!! Pa kakšen keks pojej, grinta. 😉

Si k redna, k fotke gor popa. :))

To ni slabo. Še boljše bi bilo,če bi imela črne hlače in ta zgornji del, ali črn zgornji del in te hlače.

Glede na to, da imaš precej močno oprsje (v primerjavi z nogami), bi jaz zgoraj dala recimo črno, spodaj je lahko taka, a hlače naj bodo nekaj cm daljše zaradi krivih nog.

Kot moški lahko rečem, super si, za kritične ocene zavaljenih in zafrustriranih mon se ne meni, da lahko nekaj takega spravijo na rit bi jih moral obtesat.

Nog nimam krivih, samo tako stojim da ena noga tako izpade…, drugače pa hvala za komentarje.

lilla a si samska 😀

Paše skup.

Nisem samska, sorry:)

Malo samokritično. Zgornji del nog – so krive. Zato bi bilo dobro,kar je ena predlagala,samo par centimetrov daljše hlače. To ti bi izboljšalo celosten izgled. Nič zlonamernega-nasprotno.

Kača !! To slikco si itak prpopala sam zato gor, da bojo mone folžijo zganjale zaradi postavce!! 😀

Me pa čudi, kolk descev ti je komentiralo, a ste vi bingeljni vsi ‘modne poznavalke’?

Malo samokritično. Zgornji del nog – so krive. Zato bi bilo dobro,kar je ena predlagala,samo par centimetrov daljše hlače. To ti bi izboljšalo celosten izgled. Nič zlonamernega-nasprotno.[/quote]

To niso krive noge, samo presuha je in so v bistvu že mišice požrte, potem pa tako zgleda. Vem, ker sem imela v obdobjih, ko sem bila presuha, podobne “težave”.

Drugače pa, zelo lepa kombinacija in postavna punca (ok, mal presuha). Kombinacija s črno, kot ene navijajo gor, so dolgočasne, sploh pa za poletje niso.

Zanimivo še nihče mi ni rekel da imam krive noge, v bistvu se nikoli nisem zakrivala zaradi tega, tudi sedaj se ravno ne nameravam, me osebno ne moti, vseeno thanks za komentar.

Je lepo oprsje od Boga ali od kirurga?

Od veliko Bogov haha

lepo postavo imaš, noge pa zgledajo krive, ker tako stojiš

to so suhe in ravne noge….za primerjavo

http://cdnb.lystit.com/photos/2011/08/03/mango-denim-mango-washed-denim-mini-shorts-product-1-1414619-964648370_large_flex.jpeg

barvna kombinacija je ok. o nogah ne bom razpravljala, ker se to nikogar ne tiče.

me pa zelo motijo čevlji! moje mnenje je, da takšni čevlji (ta model čevljev itak nobenmu ne paše) ne grejo h kratkim lačam.
obuj sandalčke ali balerinke ali kaj brez pete.

prekratke hlače za take noge. Pa mal je treba shujšat, si mal predebelčkana.

Mene tudi čevlji motijo. Na to opravo pašejo kakšni navadni natikači ali allstarke. Visoke pete pa nikakor ne.

bi samo čevlje zamenjala, kake luštne sandale brez pete, drugače pa babe, kam ve gledate, ženska ima super noge in prav tako ostalo, grem stavit, da ji nobena tudi blizu ni po geštelu :))

New Report

Close