Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek iščem punco za resno zvezo

iščem punco za resno zvezo

Sem študent v Mariboru. Star sem 24 let. Iščem prijazno punco za dopisovanje in prijateljstvo, če se v redu ujameva mogoče tudi za resno zvezo. Predvsem pa iščem dobro in zvesto prijateljico. Pišite mi samo resne punce: [email protected]

Mora biti študentka, glede na to, da si sam študent ali je lahko tudi punca, ki se ni odločila za nadaljni študij? Za prijateljstvo to ne bi smela biti ovira ali pač?

Ne more se družiti z manj izobraženimi. To ne gre skupaj, kje si pa še to videla?

nova
Uredništvo priporoča

Ja tudi jaz iščem punco od 18 pa do ene 24 let.
sem iz okolice LJ.
Lahko samo za prijateljstvo ali dopisovanje.
moj email
[email protected]

Če si normalen sam tuki ne išči babe 😉 tukaj te bodo ubile z jezikom 🙂 in ti izpile zadnjo
dobro energijo sam bejži od teh bab 1000 km stran 😉

ne vem ce nisi falil foruma, ta naj bi bil za starse al kako… nisem vedela da ga berejo tudi taki mladi… gotovo obstaja kak drug forum, kjer je vec mladih gor… pa srecno!

Eh, prijatelj, se sploh ne čudim, da si sam :p

Iščem dekle za resno zvezo tako da se bova lazje spoznala .
Če me boš dobila ti nebo nikoli žal .
Zmenoj boš zelo zadovoljna kajti se bova skupaj ljubila iskala srečo ljubezni .
Vendar če boš imela cas za zavbavo bova skupaj na ples zurati .

prijatelj111,amm..se lahko opišeš,videz,karakter? 😀

Živijo, dolgo me ni bilo na tem foromu, veliko dela sem imel s šolo, zdaj pa sem se odločil, da pogledam.

Ja opišem se pa res lahko 🙂 No sem še kar visok 190 cm, sem vitke postave samo ne presuh. Vsaj enkrat na teden se tudi s športom ukvarjam. Tu in tam grem tudi malce v hribe. Rad se veliko pogovarjam in rad sem v prijetni družbi.

Aha, pa tud ni treba, da je punca ravno študentka. Mislim, da je kolega narobe razumel 🙂

Rad bi spoznau punco don18 let

Iscem punco za zvezo staro od 20 do 30. Katera z ok MB tukaj gor? Pisite.


Jaz, stara sem 28 let. Koliko pa ti?


Jaz, stara sem 28 let. Koliko pa ti?[/quote]
Enako 28.

Tudi jaz, kot vsi ostali, iščem punco, ki bi me ubijala z jezikom in mi pila zadnjo
dobro energijo.

[email protected]


Jaz, stara sem 28 let. Koliko pa ti?[/quote]
Enako 28.[/quote]

Lahko mi pišeš na [email protected]

22 let študent, 178/77/36*

*temperatura, da ne bo pomote 🙂

Jaz sem pa mislu da cm 🙂

New Report

Close