Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek modna industrija in mlade deklice

modna industrija in mlade deklice

Primer deklice, na kateri po vsej verjetnosti svoje neizživete sanje, konec kariere ustvarja njena družina:

https://www.facebook.com/KristinaPimenova/photos_stream

http://popvideo.org/v/10006238/MjQ4OTI0MzQ5XzE2OTA5NjI1Mw/

Deklica je res prava lepotička, ampak žal že lutka v rokah modne industrije. Tudi nekateri komentarji javnosti so prv realni in zanimivi – odna industrija izrablja malo deklico, ki jo oblači v ženska oblačia in postavlja v provokativne poze.

Si ne predstavljam, da bi svojemu otroku takole polnila in grenila otroštvo s svojimi neizživetimi sanjami, željo po služenju denarja z lastnimi otroci.

Ko smo že pri tem; kako pa je kaj z onim malim Herkulesom, ki je bil že nekje pri desetih mišičast?

Kolk je lepa :). Resno. kolk je pa zaradi teh fotk prikrajšana za otroštvo pa ne veva ne jaz, ne ti. Zna bit, da kak povprečna slovenska mati še bolj forsira svoje dete, pa ni takih rezultatov…

Lepa, res lepa deklica. Koliko otroštva ji bodo pustili…

Živi in pusti živeti

Njena mati je nekakšna silikonska godzilla, bi se je ustrašila, da jo zvečer srečam na temačni ulici. Sem poznala eno tako mati, ki je svojo hči vlačila na modne revije in se v šoli hvalila s tem. Bruhalno.

Za modno industrijo je to samo potrošna roba…

Deklica je resnično lepa, ne samo luštna. Iz nje bo gotovo ena krasna ženska (po zunanjosti gotovo). Ampak, če jo ima res že zdaj modna industrija v rokah, potem od otroštva in mladosti ne bo imela prav veliko, le delo, izkoriščanje, celo zlorabe so možne. Škoda.

Odvnisno, kako to otrok doživlja. Morda ji je v veselje, tako se mi zdi. Nima nobene prisiljene in načuene drže, zdi se mi da prav spročeno uživa.

moja nečakinja se od otroštva zdi vsem lepa. Bi rekla, da je pač lušna kot mnogo mladih punc, vendar je skrajno sporščena in energetstka.
Če je kot otrok nastopala, so jo vsi opaziili in če gledaš fotke njene mlade družbe, kot da je samo ona na sliki, potem šele opaziš druge.
Nikoli je niso forsirali v te vode, je zašla v znanost, vendar njej nastopati je malenkost in užitek še danes, je pač pri tem sporščena in to se čuti.

To je pa res ena najlepših deklic, kar sem jih jaz kdaj videla. Res je čudovita in ko bo odrasla bo čudovita ženska. Upajmo, da imajo starši kaj soli v glavi in ne bo zadeva prerasla svoje okvirje.

Kako da se to ne vodi pod otroško delo?

Politicians should be replaced like diapers, often for the same reason Mark Twain

New Report

Close