Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek a je že katera poskusila z ajdo

a je že katera poskusila z ajdo

Ajda je baje prfektna za izboljšanje memorije, idelana za možgane. Priporočajo jo pri zdravljenju reumatizma, glavkoma in dijabetesa. Ajdin čaj je dober za dihalne organe in pljuča (kašelj, sluz, katar). Prav tako zdravi arteriosklerozo in še marsikaj. Danes začenjam dieto z ajdo, pa me zanima, a jo je že katere poskusila, baje je krasna za čiščenje telesa, pravzaprav ni dieta v smislu izgube kg, pač pa za prečiščenje telesa vseh toksinov, pa tudi kakšen kg gre dol. Iščem vaša mnenja in izkušnje.

Jaz še nisem probala, ampak ker imam zaradi drugih vzrokov polno omejitev pri hrani jem ajdo 2-3x tedensko. Tudi moko uporabljam izključno ajdovo za vse (je tako malo zbito, težko proti puhasti beli pšenični). Počutim se pa v redu. Bolna nisem bila ohoho let, razen poškodb.

Glej,ajdo jem,ker mi je zelo dobra,na tisoč in en način.
Takrat,ko zboliš,ljudje na forumih iščejo razne čudežna hranila,alternative in ne vem kaj,
drugi pa izkoriščajo in se bogatijo na račun teh,ki so zboleli za rakom,ŽAL.
Moj moto je,jej kar ti paša v zmernih količinah in to je to,ker čudežnega zdravila ali hrane ni.
Drugače bi večno živeli,brez vseh bolezni.

nova
Uredništvo priporoča

Ta recept z ajdo je tak, da se ne kuha, ampak samo namoči čez noč, lahko jo poješ v neomejenih količinah z jogurtom ali kefirjem, piješ zeleni čaj, dosti vode, in malo sadja

Me zanima. Lahko kaj več poveš? Namočiš zrna? Ali kako? Če se ti da, bi prosila za receptek.

Najraje imam ajdov kruh z orehi, pa ajdovi žganci z ocvirki…

Jaz sem imel izredno slabe izkušnje z ajdo. V bistvu je potrebna nekaka fermentacija ali namakanje v kisli raztopini da se uničijo fitična kislina in oksalna kislina.

Nikjer nisem našel kako so jo včasih pripravljali, vem da pšenico (polnozrnato) so pri pripravi kruha dolgo časa fermentirali z nekimi drožmi da je bila užitna. Samo to je očitno šlo vse v pozabo v manj kot 60 letih in kdo ima čas da čakat kruh cel dan.

Me zanima. Lahko kaj več poveš? Namočiš zrna? Ali kako? Če se ti da, bi prosila za receptek.[/quote]

Da li znate da je AJDA vrlo zdrava i korisna namirnica, koju bi ste trebali ukljuciti u svoju ishranu. Odavno je dokazano njeno lekovito dejstvo za brojne zdravstvene tegobe. Buduci da poboljsava memoriju, heljdu nazivaju i idealnom hranom za mozak.
Narodna medicina preporucuje je kod lecenja reumatizma, glaukoma i dijabetesa.
Caj od heljdinog cveta ima lekovito dejstvo na disajne organe i pluca (kasalj, sluz, katar), a mesavina listova i cvetova heljde leci aterosklerozu krvnih sudova. Heljda ublazava posledice zracenja i hemioterapije i preteranog umnog rada. Jela od heljde pomazu kod kardiovaskularnih bolesti, a posebno kod povisenog krvnog pritiska i probavnih problema.
Ako zelite napraviti sebi masku za lice ili prirodni piling, sameljite heljdu kako biste dobili grubo brasno. Ono se, osim u kozmeticke svrhe, koristi i za pripremu raznih obloga za lecenje lisajeva, ekcema i cireva.
Dijeta sa heljdom
Isprobala sam je . Efikasnost 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}. Bez ikakvog gladovanja, garantujem Vam!
U poredjenju sa drugim zitaricama hellda je niskokaloricni produkt, koji sadrzi mnogo proteina, aminokiselina, gvozdja, magnezijuma, kalijuma, fosfora, joda, vitamina B1, B6, P. Ponovicu da je heljda dijetski proizvod. Nutricionisti nju cesto preporucuju ukljuciti u jelovnik ljudi, bolesnih od anemije, hipertenzije, bolesti jetre.
Dijeta se drzi 14 dana.
Posle 2 nedelje drzanja ove dijete mozete izgubiti tezinu od 7 do 10 kilograma ( ja sam izgubila 6 kilograma), a ujedno i ocistiti svoj organizam i odmoriti svoj zeludac i creva.
Recept za pripremanje heljde:
Pre svega, nabavite heljdu (proprzenu u zrnu). Prisutna je u svakoj radnji zdrave hrane.
Zrno zaliti kipucom vodom, vodu ocediti i zaliti ponovo kipucom vodom (1 casa heljde u zrnu – 1,5 casa vode). Mozete pripremiti 1, 2 ili 3 case, koliko god zelite. Probajte sa jednom, pa cete regulisati prema svom apetitu.
Poklopiti i ostaviti preko noci (ne kuvati).
Meni:
• Heljdu je dozvoljeno jesti koliko god zelite, bez zacina, soseva i soli ( jedino moze soja sos). U toku dana popiti 1l kefira ili jogurta (ne vise od 1{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}-1,6{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}). Pijte obavezno vode, koliko god zelite, ali ne manje od 1,5 litra dnevno. Uz vodu sam pila i zeleni caj. Dozvoljena je i kafa, ali ne vise od 2 solje dnevno, bez secera. Pozeljno je da poslednji obrok obavite 4 sata pre spavanja. Kao i kod bilo koje dijete preporucuje se uzimanje multivitamina
• U toku dana mozete uzimati malo voca ili povrca ( jabuka, narandza, kupus salate, zeleno povrce, suve sljive, kasiku meda). Mozete jesti obareno zeleno povrce – spanac, brokoli, prokelj, grasak.. Bez soli i drugih zacina.

Heljdina dijeta nije gladovanje, ne bi trebalo da imate osecaj gladi.
Jos jedna napomena: kad zavrsite dijetu, nemojte odmah da se merite, sacekajte jos 3-4 dana, pa tek onda stanite na vagu (jer ciscenje organizma nastavlja se jos nekoliko dana, nakon zavrsetka ove dijete
).

Ajdo obožujem (ajdove žgace sicer ne) in jo jem pogosto, predvsem zaradi rutina, ki ga vsebuje ogromno in naj bi jačal stene žil (imam z ožiljem, krčnimi žilami, sploh celotnim varikoznim sistemom ful težave). Ne jem pa vsak dan, ker je žito, ki na telo deluje močno kislo (za razliko od prosa npr., ki deluje bazično), kar je pa njegova velika cokla.

Drugače pa, nobena tako zelo enostranska dieta ne more biti zdrava in dobra za telo, pa če je živilo še tako zdravo in zdravilno. Telo za dobro in pravilno delovanje potrebuje vnos raznolikih živil.

Me zanima. Lahko kaj več poveš? Namočiš zrna? Ali kako? Če se ti da, bi prosila za receptek.[/quote]

Da li znate da je AJDA vrlo zdrava i korisna namirnica, koju bi ste trebali ukljuciti u svoju ishranu. Odavno je dokazano njeno lekovito dejstvo za brojne zdravstvene tegobe. Buduci da poboljsava memoriju, heljdu nazivaju i idealnom hranom za mozak.
Narodna medicina preporucuje je kod lecenja reumatizma, glaukoma i dijabetesa.
Caj od heljdinog cveta ima lekovito dejstvo na disajne organe i pluca (kasalj, sluz, katar), a mesavina listova i cvetova heljde leci aterosklerozu krvnih sudova. Heljda ublazava posledice zracenja i hemioterapije i preteranog umnog rada. Jela od heljde pomazu kod kardiovaskularnih bolesti, a posebno kod povisenog krvnog pritiska i probavnih problema.
Ako zelite napraviti sebi masku za lice ili prirodni piling, sameljite heljdu kako biste dobili grubo brasno. Ono se, osim u kozmeticke svrhe, koristi i za pripremu raznih obloga za lecenje lisajeva, ekcema i cireva.
Dijeta sa heljdom
Isprobala sam je . Efikasnost 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}. Bez ikakvog gladovanja, garantujem Vam!
U poredjenju sa drugim zitaricama hellda je niskokaloricni produkt, koji sadrzi mnogo proteina, aminokiselina, gvozdja, magnezijuma, kalijuma, fosfora, joda, vitamina B1, B6, P. Ponovicu da je heljda dijetski proizvod. Nutricionisti nju cesto preporucuju ukljuciti u jelovnik ljudi, bolesnih od anemije, hipertenzije, bolesti jetre.
Dijeta se drzi 14 dana.
Posle 2 nedelje drzanja ove dijete mozete izgubiti tezinu od 7 do 10 kilograma ( ja sam izgubila 6 kilograma), a ujedno i ocistiti svoj organizam i odmoriti svoj zeludac i creva.
Recept za pripremanje heljde:
Pre svega, nabavite heljdu (proprzenu u zrnu). Prisutna je u svakoj radnji zdrave hrane.
Zrno zaliti kipucom vodom, vodu ocediti i zaliti ponovo kipucom vodom (1 casa heljde u zrnu – 1,5 casa vode). Mozete pripremiti 1, 2 ili 3 case, koliko god zelite. Probajte sa jednom, pa cete regulisati prema svom apetitu.
Poklopiti i ostaviti preko noci (ne kuvati).
Meni:
• Heljdu je dozvoljeno jesti koliko god zelite, bez zacina, soseva i soli ( jedino moze soja sos). U toku dana popiti 1l kefira ili jogurta (ne vise od 1{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}-1,6{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}). Pijte obavezno vode, koliko god zelite, ali ne manje od 1,5 litra dnevno. Uz vodu sam pila i zeleni caj. Dozvoljena je i kafa, ali ne vise od 2 solje dnevno, bez secera. Pozeljno je da poslednji obrok obavite 4 sata pre spavanja. Kao i kod bilo koje dijete preporucuje se uzimanje multivitamina
• U toku dana mozete uzimati malo voca ili povrca ( jabuka, narandza, kupus salate, zeleno povrce, suve sljive, kasiku meda). Mozete jesti obareno zeleno povrce – spanac, brokoli, prokelj, grasak.. Bez soli i drugih zacina.

Heljdina dijeta nije gladovanje, ne bi trebalo da imate osecaj gladi.
Jos jedna napomena: kad zavrsite dijetu, nemojte odmah da se merite, sacekajte jos 3-4 dana, pa tek onda stanite na vagu (jer ciscenje organizma nastavlja se jos nekoliko dana, nakon zavrsetka ove dijete
).[/quote]

še prevod:

Ali ste vedeli, da je Ajda zelo zdrave in koristne hrane, ki bi morali vključiti v vaši prehrani. Že dolgo je dokazano zdravilne učinke za številne zdravstvene težave. Saj izboljšuje spomin, ajda imenuje idealna hrana za možgane.
Folk zdravilo je priporočljivo za zdravljenje revmatskih obolenj, glavkoma in diabetesa.
Čaj iz ajdovega cveta ima zdravilen učinek na pljuča in dihalne poti (kašelj, sluz, katar), in mešanico listov in cvetov ajde letaki ateroskleroze krvnih žil. Ajda blaži učinke sevanja in kemoterapije in pretirano duševno delo. Ajdove jedi, pomaga pri bolezni srca in ožilja, še posebej, visok krvni tlak in prebavne težave.
Če želite, da bi si masko za obraz ali fizično lupino, grind ajde, da bi dobili grobo moko. To je, razen za kozmetične namene, in se uporablja za pripravo različnih oblog za zdravljenje ekcem in dvanajstnika.
Dieta z ajdovimi
Poskušal sem ga. Učinkovitost 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}. Brez stradanja, garantiram ti!
V primerjavi z drugimi žita hellda proizvodov nizkokalorično, ki vsebuje veliko beljakovin, aminokisline, železo, magnezij, kalij, fosfor, jod, vitamin B1, B6, Q. bodo ponovili da je ajda dietetičnega proizvoda. Nutricionisti jo pogosto priporočajo, da v ljudeh menijev, bolnih anemije, hipertenzija, bolezni jeter vključiti.
Otrok je potekala 14 dni.
Po dveh tednih vodenja otrok lahko izgubijo težo 7-10 kg (sem izgubil £ 6), in tudi osvoboditi svoje telo in se sprostite svoj želodec in črevesje.
Recept za pripravo ajde:
First of all, se je ajda (proprženom fižol). To je prisotna v vsaki akciji zdrave hrane.
Grain pour vrelo vodo, voda pa odteče in ponovno pour vrelo vodo (1 skodelica ajdovo kašo – 1,5 kozarcev vode). Lahko pripravijo enega, dva ali tri kozarce, tako dolgo, kot želite. Poskusi z eno, in bo urejeno v skladu s svojim apetitom.
Pokrijte in pustite čez noč (ne kuham).
Me:
• Ajda je dovoljeno kolikor hočeš jesti, brez začimb, omak in soli (lahko samo sojina omaka). Čez dan popijte 1 liter kefirja ali jogurta (ne več kot 1{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} -1.6{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}). Pijte vodo obvezno, kolikor hočeš, vendar ne manj kot 1,5 litra na dan. Z vodo sem pil zeleni čaj. Dovoljena in kave, vendar ne več kot dve skodelici na dan, brez sladkorja. Zaželeno je, da je zadnji obrok 4 ure pred spanjem. Kot pri vsakem otroku je priporočljivo jemati multivitaminski
• Čez dan si lahko malo sadja ali zelenjave (jabolka, pomaranče, zelje, solata, zelena zelenjava, suho slive, medu žlička). Lahko jesti pari zelena zelenjava – špinača, brokoli, torto, grah .. Brez soljo in drugimi začimbami.

Ajda ni dieta stradanje, ne bi smeli imeti lakote bolečine.
Še ena opomba: Ko končate z dieto, ne takoj, je treba meriti, počakati še 3-4 dni, nato pa stojijo na lestvici (kot čiščenje telesa še vedno nekaj dni po koncu otroka).

Google translate?

Dijeta je dieta in ne otrok :))

hehehe, a drugo je pa vse jasno?

kakor hitro vidim, da padate na diete, kjer je dovoljeno nekaj brez vsake omejitve, je kristalno jasno, da taka dieta ne bo uspela. nikoli.

zmernost je vedno potrebna. če mislite, da se nečesa lahko nažirate brez omejitev, se motite.

Ajde pri nas nismo jedli zato je nisem navajena. Sedaj so mi postali dobri žganci. Ajdove kaše pa ne znam uporabljati in mi ni dobra. Mogoče sem jo preveč prekuhala? Povejte na kakšen način bi mi bila mogoče dobra. Bi jo rada kdaj jedla, ker je zdrava ni mi pa dobra. Pliz…

New Report

Close