Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek otok pag

otok pag

Pozdravljeni,
A ste že bili na Pagu v mestu Povljana? Mi gremo letos na dopust pa me zanima kako je v
tem delu mesta.ali so plaže primerne za kopanje otrok ali ne in ali se kaj dogaja zvečer in
ali imaš kam za iti?
Prosim za kakšno informacijo.
Hvala,lp

Živjo,

plaža je super, tudi kar nekaj sence… Edino zvečer je bolj malo dogajanja… Je pa Povljana velika tako da je plaža odvisna tudi od tega točno kje ste. Imate pa dokaj blizu do mesta Pag.

Prijeten dopust!

Hvala,ja mi gremo v apartmaje Mint-privat destinacija.
Upam da bo ok,ne gre se mi toliko zame ampak za maliki.
Hvala,lp

nova
Uredništvo priporoča

Povljana ima dve zelo različni plaži. Na levi starni je pešena, na desni pa umetno narejena – kamenčki. Je pa zalika med eno in drugo cca 2 km, tako da je velia razlika kam greš. Če greš na umrtno narejeno domačini ji rečejo Dubrovnik imaš tudi senco saj je poleg borovega gozdička. Mi smo redno hodili v Povljano kakih 10 let – ko so bili otroci še majhni. Kopali pa smo se v zalivčku levo od povljane – dostop možen samo peš in je bilo res super. Na plaži smo bili na začetku samo, kasneje pa so se pridružile 2 – 3 družine. Mivka je bila v vodi in na plači, tako, da imamo vsi zelo lepe spomine na Povljano.

Bom uporabil tole staro temo in vprašal poznavalce Povljane kako je tam s komarji?
Ena prijateljica mi je rekla, da so ji otroka tako napikali, da os prvi dan pobegnili od tam. Je pa to bilo 20 let nazaj. Kako je seda?

New Report

Close