Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kako zgleda seks brez ljubezni?

Kako zgleda seks brez ljubezni?

Mene pa zanima, če gre za seks brez ljubezni. ALi je v takem primeru tudi veliko objemanja, poljubljanja, božanja? Ali vse to odpade? Recimo dolgi poljubi z osebo, ki je ne ljubiš? Pa objemanje?

To boš mogla pa kakšno kurbo vprašat. Verjetn je odvisn od tega kok plačaš.

Odvisno koliko in za kaj moški plača. Če je pravi denar stokam kot Vanesa Paradis.
Tudi kadar ni ljubezni, si vsaj eden sex močno želi. Drugi pa igra in skuša ustreči po najboljših močeh.
Ženske, ki pravijo, da imajo moškega samo fukfrenda lažejo. Ženske sexamo iz ljubezni, ali za denar.

nova
Uredništvo priporoča

po mojem skromnem prepričanju so kaj takega zmožne prostitutke.
one grejo v to izključno zaradi enega samega motiva- denar.

seks brez ljubezni- za “klasično”žensko zna biti precej boleče spoznanje,oz.bolje rečeno sledi kruta realnost razočaranje,da moški,ki je bil utelešenje njenih sanj – pač le to niti pod razno- ni.

In ker so na svetu tudi moški,ki čutijo globje,kot večina prizna; zna biti tudi obratna pozicija.
On jo ljubi, vse bi dal zanjo; ona pa je manipulatorka,ki spretno izkorišča njegov potencial,ugled,moč in denar.

Vsi smo krvavi pod kožo.Le zakaj bi ženske bile boljše od moških, pardon; moški od žensk?

Nežnosti ni. Dolgih, mehkih pojubov ni. So samo kratki, zahtevajoči. Objemov ni. Boža se no ja… Samo na določenih delih, pa še to ni božanje v smislu ljubezni… Bistvo tega seksa je užitek, tak seks je egoistični, grob, padajo težke besede, to je živalski seks. Dobesedno.

JOj kake imate.
V mislih sem imela seks avanture. Pa ne mi reči, da tega ni. Sploh v SŠ se spomnim, da so bile punce zelo za take zadeve. Pa tudi potem odrasle ženske zelo rade skočijo s kakim neznancem na hiter seks.

Pa potem recimo seks-frendovska razmerja, kjer se pač dobivata izrecno samo zaradi seksa. Ali pa recimo, ko je en poročen, drugi pa ne.

V glavnem pri takih praksah je objemanje, poljubljanje ali ne?

moškemu je baš vseeno, ali je zaljubljen ali ne. važno je, da imaš vročo muco.

Bi rekla, da imaš kar prav.

Točno tako. Ljubica seksa z moškim, ker ga ljubi. Žena, ki sicer ve, da jo mož vara, pa zato, ker ji mož nudi socialno varnost. Torej denar.

Se strinjam s tem opisom.

No ja… Pred vec leti, ko sem bila se samska, sem imela f.buddy-ja. Najbolj fantasticen seks v vsem mojem zivljenju. In ja, seveda so bili tudi objemi, poljubi, masaze. Moras samo dobro izbrati. Za moj uzitek se je potrudil bolj kot katerikoli od mojih “pravih” partnerjev.

Mislim, no, kaksne berem, zivalski seks, pa opletanje s kurbami, pa da zenske seksamo le iz ljubezni… lepo vas prosim, no.

Končno en odgovor iz izkušenj. Hvala.

Tudi jaz sem imela dva seksfrenda (pa ne hkrati) pa sta bila oba odlična ljubimca. Poljubi, nežnosti, objemanje, pogovori. Super. Pa nista bila zaljubljena vame.

Meni je bil super in ga prav pogrešam, sedaj, ko bo drugo leto desetletje resne veze za mano in letos leto poroke. Saj zdaj je super in nič mi ne manjka…ampak tisto je bilo le nekaj drugega, brez obveznosti, za zabavo…prav fino ej bilo.

Jst recimo,si ne predstavljam,da bi se šla seks avanturco.
Slišim pa kar dosti o tem,ja.
Pravijo,da se naveličajo po dolgih letih veze, enega in istega obraza, ki je obraz njihovega partnerja, življenjskega sopotnika.

Zame( in vem da tudi obratno) moj mož,nikoli ni bil “kr neki”. Cunja,ki jo menjaš?
To so nezrele,osnovnošolske fore, brez obveznosti,brez strahu,da bi kaj kje počilo…

Verjamem,da so takšni tipi ljudi,ki ljudi ne cenijo,spoštujejo in nimajo pojma,( ker jo nikoli niso doživeli) kaj je prava ljubezen.
kako lahko rečete,da ste človeka,ki ste ga imeli na začetku najraje,s katerim ste bili na dnu in v nebesih- najraje; čez 30 let pa da enostavno ne gre več in si omislite sex frenda/frendico?
Se sploh zavedate kaj ste s tem naredili?
Naredili ste napako in potem po Monu razlagate kako da vam je žal,pa ne vem kaj še…
Ma pejte nekam s temi sebičnimi forami.

Hvala tistim, če se ne motim trem, ki ste odgovorile na zastavljeno vprašanje.
Drugi pa ste si malce pozdravili svoje frustracije in ste verjetno tudi zadovoljni.

tipična plehkost … hvala za odgovore, ki so mi všeč, a ne :))

tipična plehkost … hvala za odgovore, ki so mi všeč, a ne :))[/quote]

Hvala za odgovore, ki so bili odgovori na vprašanje. Tisto pa kar eni mimo teme nakladajo pa ne čutim potrebe, da bi jim rekla hvala.
Tisto je smetenje teme.

mah če ni ljubezni, mora bit neka kemija med dvema, neka strast, da se to da.
drugače pa ja, seveda, poljubljanje, božanje, masaža, spada zraven. ravno tako rabiš predigro.
ni pa vpletenih nekih čustev. torej “samo” seks. ki zna bit veliko boljši, kot takrat ko si z nekom čustveno povezan.

Imam tako sceno, sem tip, sexamo brez ljubezni, osebno me rajca pri njej to ko se nabija na k…c, še sam nisem mogel verjeti, da je lahko ženska taka, tu pa tam sem pričakoval kakšne nežne besede. Po drugi strani pa, pomoje nekaj čuti do mene, saj, če me ona nebi klicala, da jo pridem kresnit, se mi tako j…e za njo kot za lanski sneg.

Imam zdej 3 mesce fuk frenda in od samega začetka se objemamo, poljubljamo, božamo. Sva spoštljiva do drug drugega in pri tem oba uživava.

Ti sipa več kot očitno ženska.

Ti sipa več kot očitno ženska.[/quote]
Aja ti to srkastično, če je tako je ok. Drugače pa kar pošteno moški v vseh pogledih.

Jaz nimam pojma, me niti ne zanima, se pa mi zdi da je to podobno temu, k da greš v McDonald’s lačen kot volk, pa naročiš en velik hamburger, prosiš da ti dajo čist vse not kar je možno! Na koncu pa dobiš samo žemljico prerezano na pol :))))))

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ [b][i]>>> Nasmeh je najkrajša razdalja med ljudmi <<<[/i][/b] ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ [img]http://shrani.si/f/3M/to/IrHmRpg/mickeeena.jpg[/img]

Točno tako. Ni ljubezni, je pa strast.

New Report

Close