Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Bila sem na proktolškem pregledu in me je minilo imeti analni seks

Bila sem na proktolškem pregledu in me je minilo imeti analni seks

Ko mi je proktolog povedal kakšne ženske in moške poškodovane riti dobi na pregled zaradi analnega seksa, raztrganine, ohlapne mišice, ki več ne zadržujejo blata, poškodbe danke, razjede, ma ni da ni. Me je vse minilo, da bi se še kdaj šla analni seks.

ne bluzi. proktolog ti niti približne cifre ne more povedat, koliko ljudi seksa analno in kolikšen {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} teh dobi on v pregled. a to, da je pa pi*ka ohlapna od poroda, je pa kul, al kako? ko kakšen mož reče, da ga vse mine, ko vidi tako postojnsko jamo, ste pa vse besne.

Ne vem kok je na tem. Pedri se baje vsak dan v rit natepujejo pa tole prvič slišim.

nova
Uredništvo priporoča

“Bila sem na proktolškem pregledu in me je minilo imeti analni seks”

Pojdi še v proizvodnjo hrenovk pa boš prišparala ker te bo minilo jesti.

še kdaj……..jaz sploh ne sexam v rit. sem probala 1x in ne hvala

Od kdaj zdravniki pacientom razlagajo kakšne poškodbe in bolezni zdravijo

saj ne rabiš strokovnjaka, da ti to pove. Kmečka pamet pravi (tebi pač ne, ker je nimaš), da je danka namenjena drugim zadevam kot nožnica. Narava je namenila nožnici vlogo rojevanja, ki si po porodu opomore, danka pač ni tako raztegljiva in se poškoduje. Verjetno si tudi ti med tistimi, ki pri hoji stiska rt skup in dela drobne korake, da ne bi kej ušlo v hlače.

Ja, kar tolaži se. Mene je vprašal, če seksam analno in to vpraša vsakega pacienta. In mi je to zelo odsvetoval. In povedal par zadev, da so mi šle kocine pokonci. Je rekel, da imajo toliko poškodb, da to ni več normalno in da se ljudje ne zavedajo, kakšno škodo si delajo.

a jama da je? a to,da ti pa je ženska rodila otroka/e pa je kar tako.Sram te je lahko kakšen način razmišljanja imaš!
Najprej naj si dedc v tazadnjo potisne npr. banano,pa pove kako mu je,če uživa,potem pa se bomo naprej pogovarjali!

nej vam pomagam, ne prakticiram analnega seksa, ker mi ne paše in ker mislim, da je vagina namenjena seksu. ampak … to, kar ve ponavadi tukaj lapate o anali, je totalno butasto in tipično monovsko. tiste, ki prakticirajo analo, ne pisarijo takih bedarij in najbrž nobena od vas ne pozna nobene, ki bi nosila planice zaradi takega seksa, a ne.

kar se pa jame tiča, pa recimo bobu bob. vagina se ne popravi, vsaj ne vsaka. ene se skrčijo, druge se ne in tiste slednje so pač jame. je kriva ženska? ni. je kriv moški? ni. ampak kaj točno naj moški počne z jamo? naj se dela, da je vse super in naslednjih 50 let koplje po njej, čeprav ne čuti nič? kaj ste občutljive, saj čez penise imate tudi vedno kaj za pripomnit (je majhen, ne pretanek, je prevelik, nikol vam ni prav). če bi bila jaz moški in bi imela doam jamo, grem garant k sosedi ali pa svojo “prisilim” da mi da še rit. jbg, jaz bi si tut želela uživat v seksu.

Ja, kar tolaži se. Mene je vprašal, če seksam analno in to vpraša vsakega pacienta. In mi je to zelo odsvetoval. In povedal par zadev, da so mi šle kocine pokonci. Je rekel, da imajo toliko poškodb, da to ni več normalno in da se ljudje ne zavedajo, kakšno škodo si delajo.[/quote]

Res je tako. TUdi jaz sem bila in dejansko je poškodb veliko. In to pri mladih ljudeh. Kaj bo šele, ko bodo stari. Bodo s plenicami okrog skakali že po petdesetem.

Imam prijatelja,ki je homoseksualno usmerjen se pravi je gay.
Ima nekaj čez 50 let.Se pogovarjava in je zelo odkrit nič hinavski.
On pravi,da ko ga pritisne na veliko potrebo mora nujno,nujno hitro na wc,ker bi bilo pol …….
Tako,da kar verjamem,da posledice so !


Kam pa si je moral tvoj ubožec potisnit banano, da je smel s teboj vaginalno?

lapa kot je to moderno povedano, poškodba danke ni nobena skrivnost…..Že pred koliko leti je delavka kliničnega centra povedala, s kakšnimi poškodbami prihajajo ljudje v bolnico..zaradi poškodb ritnega seksa..In ne dolgo je bilo prikazovanje na tujemu programu, ko je zdravnik pripovedoval, kako je bogataš prišel s poškodbo, ker mu je ostalo nekaj v danki, kako ga je prosil, naj ne pove nobenemu, kaj se mu je zgodilo in mu ob odhodu stisnil ogromno vsoto denarja..Ta angleški zdravnik ni povedal, kdo je bil, povedal je, kaj počnejo in tudi to, da je denar podaril bolnišnici…Tako, da zgodbe niso zlagane, le nekateri želijo biti strašno pametni..

Samozadovoljevanje pa povzroca slepoto in kosmate roke?

Seveda lahko pride do poškodb pri analnem seksu, če si štor. Sicer pa trajnih posledic ne more puščati, če mišica ni poškodovana. Kdor trdi drugače, naj poišče in objavi link do kakšne resne medicinske raziskave.

Jaz mislim, da ti je zdravnik, seveda, če je to res, povedal le o ekstremnih primerih, ki jih dobi. Veliko več ljudi sexa analno, vsi ne grejo k njemu na pregled. Če bi res bilo to, da je analni sex tako blazno nevaren, potem tudi človek ne bi smel srat večkrat kot 1x na dan, ker bi ritne mišice trpele.

No, jaz iz lastnih izkušenj lahko povem, da sem poskusila le nekajkrat pri 24-ih letih, morda ca. 5x. Fant takrat je bil zelo previden, a imam vseeno trajne posledice.

Od takrat ne morem izločati blata običajno, ampak si moram pritisniti v nožnico, da se kepa, ki se je zataknila na poškodovani del, izloči. Imam jih ca. 40 let.

Zato mone, ki tega še niste počele, rajši ne lapajte. Če bi bila še enkrat 24, tega ne bi več pustila…

Ženske!
Ni mi jasno kaj imate od tega, da seksate analno. A katero to vzburja? A ni lepši vaginalni seks?

Moški!Ttlačite ga v DREK!

Je rekel pokojni Rugelj, da to na ženskah prakticirajo samo latentni pedri. 🙂

To je resnica. Normalen hetero usmerjen moški nima teh potreb.
Ženske so pa itak kokoši, ki so pripravljene vse narest za moškega.
Nobena ženska ne uživa v analnem seksu. To so si samo umislile.

Ne se bat takole analnega sexa kot vraga ker to kar te kmetice govorijo pa so same lazi

bom vam ze od zacetka povedal lkako v Italiji to deluje v malih mestecih ali na vasi

Pri njih punca mora bit nedolzna za zenitev ok .Kaj pa ve mislite da Italjanke niso kurbice kot ste ve

slovenke ki kurca rade imate .Ze sprva one med 13 in 20 letom veliko fafajo in vecina jebejo v ritko

sploh prepovedano da nedolznost zgubi ker ce ne bi jo bratje zaklali ali oce da jih osramoti .

Vsi ze davno vejo in starsi tudi ker so oni ze to prej takole sexali ko so bli mladi .

Seveda danka pa ni za to namenjena in to zavissi od osebe ali si jo bo poskodovala ali pa ne .

Vse babnice pa niso enake pred danko –Prva stvar ze si tega tudi ona mora zelet en se moramo ze o

tem prej pomeniti in tudi jo pripraviti z zelom da bi kurec bolj z lahkoto notri prisel posebno pa ne na

silo vse dokler dekle ni pripravljeno sploh ne smemo notri silit ker bi ga nasrali .Pa ne glumite in se

spomnite kadar ste malo bolj zaprte z blatom ko se vam bunka zadaj pripravi to je pa edino ker ste

to predolgo cakale da greste na secret –kaj sem hotel rect ko ste zaprte in ko prva clobassa pride

je pa veckrat debelejsa kot kranjska klobassa in veckrat debelejsa kot srednje debeli kurec ..

vecinoma greste na blato na suho jas se nigdar nisem slisal nobene ki bi rekla da si rit zmoci notri z

prstom preden gre na stranihce . Z tem hocem rect ce ste previdne lepo namazane z prstom notri

pa kurec tudi namazan to bo kar samo slo .Seveda tu pa ne sexamo vsaki dan to nas bo obadva volja

vzela mogoce enkrat dvakrat na mesec ko smo mladi nato pa samo enkrat vsaka 3 meseca .

Rit se ima cas zapret prav takole kot se zapre po debeli klobasi (trdem blatu)

Vedite da se ta sport zelo praticira pri Latinkah – Italjanke zelo zato tudi dekleta vprasujejo mislim ker

je to zato ker imajo latinski mozki vecji gobec kot pa kurca -pa je dekletom to bolj obcutlivo ker je manj

siroko .Francozinje tudi rade to probajo veckrat .Spanke in portugalke pa malo manj ker imajo kosmato

rit in jih je sram -posebno se Portugalke ki imajo kite na riti in nogah spletene da dlake cez kiklo ven ne

pridejo .V Sloveniji pa so Primorke bolj temu nagnjene zato ker jih ze zato Italijani zdressirajo pa tudi

one imajo veckrat mesanico Slovenske in Spagetarske krvi –Samo poduhnit moras prej prst ce po

Parmezanu disijo pa je to ena mesanica .

samo psihopati analno ” seksajo !”

Ljudje so ljuosumni na tiste,ki analno seksajo.Ogromno punc sexa analno.Poznam 50 letno žensko,ki obožuje analno in sexa analno že 30 let.Njena ritka in anus sta zelo lepa.

Ogromno punc tako seksa? Ja, ko bodo ženske, bodo pa s plenicami okoli letale….

Ena sama, ki govori iz izkušenj, da ima, naj bi imela trajne posledice!

Ker sem anonimen in ker me nihče ne bo prepoznal, lahko povem, da imam izkušenj več kot dovolj, z ženo sva svingerja in oba biseksualno usmerjena, sprobala sva marsikaj že pred davnimi leti, ko se o teh zadevah pri nas še ni govorilo in pisalo, zdaj jih imava oba čez 50, pa ne jaz ne ona nimava nikakršnih zdravstvenih posledic, ki bi bile neposredno ali posredno povezane z analnim seksom, pa ga prakticirava že več kot 30 let oba.

in ja tudi marsikaj sem imel že v RITI, zakaj za vraga so pa tile izdelki tako prodajani

http://www.aliexpress.com/item/Prostate-Silicone-Massager-Heathly-Stimulator-Vibrating-Waterproof-NEW/1597668172.html

http://www.aliexpress.com/item/Strapless-Strap-on-Super-Strapless-Dildo-Vibrating-Dildo-Lesbian-Strapon-Dong-Sex-Toys-Adult-product-Drop/459062286.html

http://www.aliexpress.com/item/Top-Quality-Adult-Sex-Toys-CE-mark-Brief-Strap-On-TPR-Material-Double-Dongs-strap-on/331228684.html

New Report

Close