Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Za dolenjskega širitelja “resnice”

Za dolenjskega širitelja “resnice”

Na voljo imaš nekaj minut da prenehaš s smetenjem po forumu, če ne prenehaš bom vse tvoje ip naslove poslal Mobitelu da ti blokirajo dostop do interneta, to bom pa storil vedno, ko boš spet smetil pod drugo telefonsko in ip-jem. Enkrat ti bo že zmanjkalo denarja in možnosti za nakup sim kartic ali naročnin. Bil si opozorjen!

pa ne bo potrebno spamat, si ne date dopovedat?

Bomo brisali še dalje, za nagrado ti bo pa še mobitel odklopil internet.

za blokado potrebuješ utemeljen sum recimo, če bi komu grozil ali kaj nelegalnega gor dajal, vi bi me pa blokirali zaradi resnice?

Ctrl bravo. Nekdo mu mora stopiti na prste, če ne gre zlepa gre pa zgrda. 95{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} uporabnikov tukaj gor bo zelo zadovoljnih, če ti bo uspelo.

smo v svetu potrošništva, kjer je konkurenca, ja kako si pa vi to predstavljate, da bi blokirali uporabnike, ker cenzurirate resnico?

Zakaj ste pa zbrisali EROTIČNI KOTIČEK?

Mobitel ni edino podjetje, in tako kot lahko izbiram med različnimi trgovinami lahko tudi izbiram tudi med različnimi internet ponudniki, ne dovolite si si zlorabljati podatkov, ker bodo odškodnine padale!

A nisi nikomur grozil tukaj? Ne danes, v preteklosti.
Potem pa si kratkega spomina, tako kot pameti.

Zahvalite se Primožu, ki tako velikodušno podpira ta dolenjski izrodek.

Brez skrbi, če posredujem vse tvoje propagandne nebuloze in ip naslove imajo vse črno na belem. Služijo pa operaterji na neplačnikih.

To pa nakladaš, CTRL, če kaj veš, to ne gre tako enostavno. Prvič nima dolejnc fiksnega IP. Torej veš samo za mesto iz katerega je, ali pa še tega ne. Drugič Mobitel tega ne sme storiti, Celo če bi g.BOSS, Primož to zahteval. Edino na pisno zahtevo iz policije bi to šlo, pa še to šele ene par tednov po praznikih, če sploh.

V prazno strašiš dolenca.


Ker je neizvirna provokacija na Mavričnega, popolnoma brez veze.

primož

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]

Brez skrbi, ni v prazno. Tako kot operater lahko omeji ali izklopi tel. številko nekomu, ki nadleguje lahko tudi blokira dostop preko interneta brez sodnije.

Ctrl ne gre to tako enostavno in sprijazni se, da živimo v demokraciji, svobodi govora, in ne bomo odnehali širiti resnice, lahko nas teptate in ponižujete kolikor hočete, ljubezen do domovine je premočna!

BOSS in Glista, to je samo drugo ime za isto sranje…

če kritiziraš BOSSA, le ta hitro naščuva glisto nate.

Zakaj ste nekateri takšne butare, da mora človek res vse fore razložiti na forumu.

Ne, nič se ne podpira, prijavimo ga lahko milijonkrat in uradni organi ne naredijo ničesar. Vsi njegovi podatki so dostopni posredovali, odgovor je, …ne bom napisal. Vsi vi pa imate pravico ga prijaviti, tako kot mi, nam trenutno glede na stanje v državi in odzivnost, ostane izključno in samo brisanje, vse blokade, so brez vezne, ker najdejo načine, da spet serjejo.

Bolj kot vedo, da jim uradni organi nič nočejo, bolj bodo srali, in to tudi po vaši zaslugi, ker nonstop zahtevate, da vam to ponavljamo dan za dnem.

primož

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]


,
En način je da se ga ustavi. Ali pa lahko en posameznik terorizira po mili volji.
Mislim, da ima Primož toliko znanja, da bo to enkrat za vselej storil.

Zakaj ste nekateri takšne butare, da mora človek res vse fore razložiti na forumu.

Ne, nič se ne podpira, prijavimo ga lahko milijonkrat in uradni organi ne naredijo ničesar. Vsi njegovi podatki so dostopni posredovali, odgovor je, …ne bom napisal. Vsi vi pa imate pravico ga prijaviti, tako kot mi, nam trenutno glede na stanje v državi in odzivnost, ostane izključno in samo brisanje, vse blokade, so brez vezne, ker najdejo načine, da spet serjejo.

Bolj kot vedo, da jim uradni organi nič nočejo, bolj bodo srali, in to tudi po vaši zaslugi, ker nonstop zahtevate, da vam to ponavljamo dan za dnem.

primož[/quote]

Kdo ti je butara a, komi si šel pravit zasebne stvari o nekaterih uporabnikih tu, aaaaa?
Koga si šeč ščuvat zopet klepet, kamor se je pred glisto in tabo umaknilo kar precej uporabnikov, aaaaa?

Butara ja, zmerjal pa boš… vse druge. Le ti nikoli nič kriv, svetnik Primož….

Na bruhanje mi gre….. tvoja zlagana svetohlinskost.

Zakaj ste nekateri takšne butare, da mora človek res vse fore razložiti na forumu.

Ne, nič se ne podpira, prijavimo ga lahko milijonkrat in uradni organi ne naredijo ničesar. Vsi njegovi podatki so dostopni posredovali, odgovor je, …ne bom napisal. Vsi vi pa imate pravico ga prijaviti, tako kot mi, nam trenutno glede na stanje v državi in odzivnost, ostane izključno in samo brisanje, vse blokade, so brez vezne, ker najdejo načine, da spet serjejo.

Bolj kot vedo, da jim uradni organi nič nočejo, bolj bodo srali, in to tudi po vaši zaslugi, ker nonstop zahtevate, da vam to ponavljamo dan za dnem.

primož[/quote]

Kdo ti je butara a, komi si šel pravit zasebne stvari o nekaterih uporabnikih tu, aaaaa?
Koga si šeč ščuvat zopet klepet, kamor se je pred glisto in tabo umaknilo kar precej uporabnikov, aaaaa?

Butara ja, zmerjal pa boš… vse druge. Le ti nikoli nič kriv, svetnik Primož….

Na bruhanje mi gre….. tvoja zlagana svetohlinskost.[/quote]

Veste kaj je najbolj zanimivo, da ste že tolikokrat rekli, da boste odšli, pa ste še vedno tukaj, res ne razumem zakaj, če vas tako motijo naša dejanja.

???

Kaj vas tako vleče nazaj na ta sistem? Nihče vas ni prisilil, da pridete sem, zakaj pa se ne morete odpovedati temu, če je vse narobe????

Res mi ni jasno?…Pa to je bilo retorično vprašanje.
primož

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]

[/quote]

Zakaj ste nekateri takšne butare, da mora človek res vse fore razložiti na forumu.

Ne, nič se ne podpira, prijavimo ga lahko milijonkrat in uradni organi ne naredijo ničesar.

Primož,ti si lastnik forum in če ti ta osebek povzroča škodo, blati ugled.. zakaj ne sprožiš tožbe zoper njega? To bi znalo biti najbolj učinkovito pravno orodje od vseh, katere ste do sedaj uporabljali

malce za dušo.......https://www.facebook.com/stvari.ajdovscina/

Popolnoma se strinjam s teboj. Samo to naredi tako, da greš pred parlament ali pa pred Prešernov spomenik in tam to počni, zakaj moraš tukaj???

Pojdi tistim, ki so vse to povzročili, pa jim razloži resnico do domovine, tistim, ki so ti jo vzeli.

MI zagotovo to nismo.

primož

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]

Saj zapuščajo te delavci ki ne morejo živeti od idealov, zapuščajo te tisti uporabniki ki so tu že dovolj dolgo da vidijo kako stvari stoje v ozadju……..

Ampak ti boš raje zmerjal nas, ki še kljub temu ostajamo…..

Glede na to, da sem uradna oseba, lahko potrdim, da je tako!

Ti vaši boji so zares dragoceni. Še tako slabo voljo popravijo. Kot oče Primož ohranja zadnje atome dostojanstva, da otrokom dopoveduje pravila in omejitve, nasproti njega pa kup otročadi, ki kriči, se upira,ne popusti do konca s čemerkoli.
Ni provokacija, ampak res posrečen duhovit sestavek, bi bilo dobro gradivo za Toševe skeče. Zlati ste!!

New Report

Close