Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek veza z Alžircem

veza z Alžircem

Morda to ni pravi forum za moja vprašanja, pa vendar. Sestra je šla na dopust v Alžirijo in tam spoznala domačina. On je precej mlajši od nje, star komaj 19 let. In pravi, da sta noro zaljubljena. Vsak dan sta na vezi, si pišeta, se pogovarjata po več ur skupaj. Vsaj tako mi je povedala. Vse lepo in prav, res ji privoščim srečo, toda glede na to, da sem imela priliko prebrati kar nekaj opozoril glede tujcev (res da predvsem Egipčanov in Tunizijcev), se bojim da se bo moja sestra močno opekla in da bo to spredvidela, ko bo že prepozno. Lepo prosim, če mi kdo lahko pomaga s kakšnim mnenjem in predlogi, kaj se da narediti. Hvala že vnaprej!

Takoj ko bo na njegovem terenu bo postala sužnja….tako je in nič drugače.

Ja, vem, trenutno ne razmišlja z glavo, ker je preveč zaljubljena, Zato se pa jaz čutim odgovorno, da kaj pokrenem, saj bi si morda kasneje, ko bi bilo že prepozno, preveč očitala. Pozna kdo kakšen podoben primer? In ali so Alžirci takšni kot npr. Egipčani ali Tunizijci?

Ah strasna ljubezen… ona je je sestradana, ker verjetno v zivljenju se ni srecala moskega, ki bi jo imel res rad, on misli, da so vse evropejke bajno bogate in bi rad lagodno zivel v eu…
Saj ne bo dolgo trajalo…

Če on pride sem ne bo nevarno, no razen tega da ga bo morala preživljati, če gre pa ona tja je njena zgodba zaključena….ne bo imela več nobenih pravic, adijo potni list itd…skratka – sužnja bo….

Ni njegov cilj, da ona pride tja, temveč, da on pride sem oz. potem naprej v EU.

Ja, kot sem uspela razbrati iz pogovora s sestro, jo on vabi le na dopust tja, drugače pa bi on živel tukaj oz. kje v Evropi.

???
zakaj ste takega mnenja? Govorite iz lastnih izkusenj,poznanstev ….
ali samo nekega kao stereotipa???? Res me zanima, ce imate kaksno tako
zgodbo

potem bo to njen zadnji dopust.

Koliko je pa ona stara?

Mi morda kdo lahko svetuje, kako preveriti tega Alžirijca? Saj po eni strani ne bi rada prehitro sodila, sestri že tako ali tako niso všeč moja opozorila, naj bo previdna. Vendar ve, da je zaljubljena in pač vidi samo lepe stvari. Ta fant pa je verjetno poln sladkih besed, ki jih ženske tako rade slišimo. Ker tako zaljubljene je še nisem videla. Priznam pa, da me skrbi, saj mi ni vseeno zanjo.

Stara pa je 31 let (oz. bo čez 2 meseca), on pa 19.

pusti, naj traja, dokler traja. A z domačinom pa imaš garancijo, da bo razmerje trajno?

Kup takih je, ki so se opekle, preberi zgodbe na internetu.

Kako ji pomagat? Pojdi še sama v Alžirijo, tako kot je šla ona in “mimogrede naključno” naleti nanj – ti bo že sestra povedala, kje se zadržuje, in bomo videli, če bo osvajal tudi tebe… Taki osvajajo več žensk naenkrat, ker ena prej ali slej prime. Potem pa se iz princa spremeni v nasilneža…

ma ko jo jebe, pa naj gre in se uniči, zakon narave pač…., bo vsaj tukaj ena kokoš manj!

Moja sestra. poročena z alžirskom študentom. Spoznala sta se na faxu, danes sta ločena. Ni več zdržala. Oba v Sloveniji živita, ampak ona mu je bila služkinja od vsega začetka. Njemu in otrokom. On šef družine. Okoli 45 mu je pa še islam usekal ven. Za znoret! Zdaj sta ločena. Znebila se ga ne bo pa nikoli.

Prihoda sem, jaz jih poznam malo morje…. takih in drugačnih – ena je recimo taka, da je tip prišel sem in žensko pripeljal tako daleč, da je pričela klanjati, nositi ruto, da jo je pregonil vsak enkrat na teden, ne bi, da je šla na njegovo zahtevo delati splav, tudi ne…..te zanima še kaj?

Jaz sem jih tudi nekaj poznal, sicer Jordancev….ki so tu študirali in se poročili s slovenkami. Vse ugodbe imajo enako osnovo, ženska je bila v vseh primerih totalno podrejena, klofute tedensko, kar je rekel moški je držalo, vzgoja otrok po moško, skratka sužnja….sicer pa kaj tebe briga sestra?

Prijavi se na Badoo ali kak podoben spoznavni portal. Na kupe Afričanov, Turkov, Srbov, Makedoncev… ti bo težilo kako si lepa, super, fajna, čudovita, kako so zaljubljeni vate in da bi seveda prišli k tebi živet.
Tako, da ja, očitno so zavohali, da se da na ta način priti v EU.

Prosim tiste, ki imate izkušnje, ali je šlo tem fantom le za interes po boljšem življenju kot ga imajo oni ali je vsajna začetku šlo za resnično ljubezen? Bojim se namreč predvsem zaradi razlike v letih, da njegova ljubezen do nje ni iskrena, čeprav ji baje zatrjuje, da je prav ona ljubezen njegovega življenja in da je zelo srečen, da je v kontaktu z njo.

ta sestra si ti a ne?

Glupa si ravno prav glede na vprašanja.

Ne glede ali gre res za sestro, ali zate… vseeno. Ne moreš kar reči, da je nekdo glup. Tudi veze s Slovenci niso neka perla… Vsaj pol se jih loči, ostalih večina pa baje vara (tako piše na MONu).
Pri moji sestri je na začetku bila huda ljubezen. Res pa je, da so se kulturne razlike kazale ves čas. Na začetku so bile mikavne, kasneje pa pot v prepad.

19 letnega smrkavca pa itak v nobeni rasi ne kulturi ni za resno jemat. Kakšna ‘ljubezen’, dej no mir. Hormoni pa želja po boljšem lifu. Tvoja sestra je pa ravno tako totalno otročja.

Ljubezen njegovega življenja? Pri 19-ih? Halooo, daj, zbudi se…pa v roke se vzami (ta sestra si ti, itak).

:))))))) In sestri ni to nič čudno??? Pri 31-ih letih?? Ja, potem si pa čisto zaslužita drug drugega. Kot si vse podobne ženščine zaslužijo tedenske klofute ali karkoli pač zgoraj govorite da dobijo. Če si glupa kot osel pa naj še delajo s tabo kot z oslom a ne? Zakaj pa ne, če se pustite. Pri toliko letih v riti bi človek pričakoval da imate tudi kaj več v glavi kot 17-letnice!! Zdaj vsaj vem zakaj imate otroke okoli 40.leta, prej jih tako gor niste sposobne spravit, pa še potem jedva jedva. Boge ste res tiste ki nasedate moškim ki so komaj ven iz pubertete ali še to ne!! Boge direkt noter v glavo! In ne, niso glupe, ker to je pohvala za njih in olepšvalna beseda kako neumne so! Adijo pamet, nakoncu pa spet vse muslimano krivi kaj pa drugega. Da bi kdo obsojal babše z eno aktivno možgansko celico in IQ-jem amebe – ne to pa ne. One so pa zaljubljene in lahko počnejo kar jim je volja, magari nakopljejo še 3 otroke ali več v tak “zakon” potem se pa ločujejo in so vsi drugi krivi da ju hoče vzet otroke blablabla… Saj jaz bi ji jih tudi. Takšna krasta pač ne more biti mati, če si takole izbira partnerja in očeta za svoje otroke!! Če jim ne privošči boljše prej zakaj potem že joče ko so nekaj let na svetu??? Potem pa bodite tiho in uživajte v svoji silni lljubezni <3 to delej!! :))))

New Report

Close