Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zastonj tattoo

Zastonj tattoo

Naredi zastonj tattoo, črne barva, kak motiv, mali tribal, ali zvezde zvezdice.
Interesentom posredujem kontakt.

Ti to resno? o.o

Ja zakaj?

nova
Uredništvo priporoča

Lahko priporočim, edino v ceno je vštet kak hepatitis, tetanus ali kaj podobnega, dobrega tattoo artista boš pa pošteno iskal/a in plačal/a.

Ne pametuj!
Igle sterilne, odprte pred teboj, nastavki sterilni odprti pred teboj, antibakterijska sredstva, barve profi.
A veš kolk folka se je tettoviralo na konvenciji v lj na tak način? kak stotek folka.

Težava nastopi le ko se tattoo konča, ko gre oseba domov in potem je vprašanje kako ga neguje.

Negovat ga mora oseba sama, ga pravilno umivat in mazat.

evo primer, pride oseba ki dela v tovarni cementa, si naredi tattoo, stem tattojem gre v ponedeljek delat v cementarno, seveda kjer se polno prahu in umazanije, umazanija prodre do tattooja ,in pol ?! kdo je kriv za morebitno vnetje?! tattoist sigurno ne!!!

Ne pametuj!
Igle sterilne, odprte pred teboj, nastavki sterilni odprti pred teboj, antibakterijska sredstva, barve profi.
A veš kolk folka se je tettoviralo na konvenciji v lj na tak način? kak stotek folka.

Težava nastopi le ko se tattoo konča, ko gre oseba domov in potem je vprašanje kako ga neguje.

Negovat ga mora oseba sama, ga pravilno umivat in mazat.

evo primer, pride oseba ki dela v tovarni cementa, si naredi tattoo, stem tattojem gre v ponedeljek delat v cementarno, seveda kjer se polno prahu in umazanije, umazanija prodre do tattooja ,in pol ?! kdo je kriv za morebitno vnetje?! tattoist sigurno ne!!![/quote]

In vsi na konvenciji so za tattoje plačali, razen če jim je kdo od prijateljev naredil “zastonj” torej strošek barve in podobno. Če si pa res toliko želiš zastonj tattoja ti jih pa podarim iz žvečilnih gumijev od otrok.

In kaj je važno al so na tattoo knvenciji plačali al ne,, bistvo je na kak način so delali….
strošek barve in podobno????!!!! se vidi da nimaš pojma
jaoo so eni imbecili ki se vtaknejo nekam sam da se vtaknejo,….

jst bi takoj ampak celo roko sleeve varianto.. sam škoda ne znaš portretov.. tko da..

___________________________________________________________ http://www.facebook.com/rednnammay ___________________________________________________________

Cisto resno, ker me zanima. Kdo pa si ti, da bi te nekdo zastonj tetoviral?

Dihaj, dihaj pomiri se no!!!

Moj najboljši prijatelj je tattoo artist in vem kakšne so cene, pripomočkov in barv mu nihče ne podari za to tudi tattoojev ne dela brezplačno, enako je pri ostalih razen pri tistih, ki razkužujejo z vodo in barvo naredijo sami, kar pomeni da ni garancije za zdravje.

1 igla stane 0,10 cent–sterilno zapakirana seveda
barva se itak porabi v kapljicah,,,to vsak tettover ve,…
barvo naredijo sami ???? haloo iz česa ….mater jih streljaš ti,…
1 dc barve profi -intenze se dobi že za 30 evrov z to barvo lalhko narediš 500 tribal tattojev 5×5 cm…in če ti nese pamet to pomeni da porabiš zelooo malo barve…..
razkužilo pa pol litra par evrov.
pojma nimaš dej

Jup vse je zastonj tudi izkusnje tetovatorja. Najbolje, da kar dela zastonj vsem, ki si to zelijo. Kaj si sploh drznejo racunati naj bo vse zastonj…

http://www.google.com/m?q=home+made+tattoo+color#q=homemade+tattoo+ink

Toliko o nemogočem doma narejenem črnilu, če imaš pa toliko pojma si pa sama naredi tattoo zastonj, drugje boš plačala material in delo.

Mene je prišel skoraj pol plače, pa nimam socialke:-P

Ane če bejba pride plača z seksom .Prjatu nič ni zastonj .

Jaz imam ene tri različne debeline alkoholnih flomastrov. Rabiš? Ti jih dam zastonj, ali ti pa jaz kaj narišem. Tudi zastonj. :)))

Ko oči zaspijo Se angeli zbudijo (Jan P.)

Vem, da v Novem mestu en dela zastonj, ker si izkušnje nabira. Je imel na FB-ju obvestilo. A to je ta?

ne,,,dej pošj fb povezavo od njega

to sm js,,mi je tiskarski škrat pobral črko m– pri naredi–m

Jaz bi rabla nekaj malega in sicer za prekrit en star tattoo. Od kod si?

okolica ce

Zastonj tattoo.sem eden tistih srečnežev ki res ne rabim plačat za tattoo ker imam v družini mojstra tetoviranja.če bi moral plačat verjetno nebi imel nobenga ker je zelo drago….

Resno ti to, me zanima

Jaz in moja prijateljica sva si v letu 2016 dali vtetovirati crtno kodo. Jaz sem sla do pravega tatu mojstra mu tudi placala,medtem pa je moja pametna prijateljica to naredila z enim kolegom kar pri njej doma. OK,tatu tako ali tako ni bila ravno dobra ideja (ker je ful zenstveno imeti izredno kratke lase skoraj obrite in crtno kodo na glavi) ampak jaz sem bila vredu,njej se je pa tako zagnojilo… Peklo jo je,vse rdece… Pa tudi je bilo baje ful sterilno vse in tako ampak se je to zgodilo…. Tko da ti cisto nic ne verjamem

New Report

Close