Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kaj nosite v torbici?

Kaj nosite v torbici?

Kaj nosite vsak dan v torbici?
Jaz imam vedno precej velike torbice in nosim naslednje:
– denarnico
– telefon
– kremo za roke
– papirnate robčke
– manjši deodorant
– krtačo
– manjšo beležnico s svinčnikom
– zelo majhen etui za maskaro, pinceto….
– majhno škatlico za higienske vložke
In si ne predstavljam, da bi brez vsega tega šla ven.

denarnica,robčki,očala.In to je to

več variant
res vsak dan:

rokovnik
kulje (moder, zelen, rdeč)
denarnica
mobi
labelo
ključi
usb

po potrebi dodam
robce
kremo za roke
torbico z osnovnimi ličili
čistilne robce
vodo
tampone

potem pa še druge zadeve
pisma
kalkulator
zdravila
prigrizek
žvečilke
knjige
nogavice…..

hmm jst pa ne.. sm bolj na simple. V moji torbici se najde:

-labela
-cigareti
-kamenček za srečo
-zdravila (za vsak slučaj)
slušalke za radio na mobiju
-mobitel
-denarnica
-ključi

to je vse :))

___________________________________________________________ http://www.facebook.com/rednnammay ___________________________________________________________

kaj te briga 🙂

Imam “sport Billy” torbo 🙂

denarnica
cigareti + vžigalnik + rezervni vžigalniki
telefon
sončna očala
USB ključek
mala beležka
par kemičnih
žvečilke
labela
robci
etui s kozmetiko in zdravili, obliži
etui z vložki in tamponi
elastike za lase
različni ključi
zložljiv dežnik

občasno še kaka knjiga, če grem kam, kjer vem, da bom čakala

Vedno kupujem velike torbe z več predali, tako da vse najdem takoj 🙂

Danes npr: denarnica, ključi, mobitel, krema za roke, krema za obraz, korektor, deodorant, vrečka za nakupe, kuli, jabolko, sončna očala..plus en komplet oroških oblačil, če se otrok polula (spodnje hlače, hlače, nogavice) – so zadnje čase pogosto “nesreče”..-

Ventolin, telefon, denarnica, etui: robci, vlozki, tamponi. Nikoli, kaj dosti vec. Je prevec dela, ce moras vse prelozit, ko zamenjas torbico.

denarnica
nalepke za pirhe
etui za očala
ključi
3 kuliji
krtača za lase
2 parfuma
2 lipglosa
hazaplast proti žuljem mazilo
sponka za lase
elastika za lase
2 tampona
ogledalo
labela
žvečilni
cigareti
nekaj papirčkov od žvečilnih
kup položnic in ostalih pildkov
sirni namaz
tablete proti bolečinam
mobitel
suhi kvas v obliki tablet
vžigalnik
šibice
vrečka za v trgovino
deodorant
ključek za avtomat za kavo
službena kartica

to je vse 🙂

Uff moje torbice so ponavadi precej velike in imam notri pol stanovanja, ker uživam v tem, da imam v torbici rešitev za nepričakovano situacijo. Ne pustim se presenetiti, bi se lahko reklo. Preseneča me, da skoraj nobena ne nosi v torbici mini zložljivega dežnika sploh zdaj Aprila. Včasih še mene preseneti kaj vse imam notri.

Denarnico z dokumenti, telefon, pisalo, planer, elastiko za lase, tablete proti bolečinam (imam migrene), najde se pa tudisladkorček za kavo, a ne vedno.

poleg vsega zgoraj naštetega še vibrator in kroglice

denarnica
očali
cigareti
nekaj vžigalnikov
nekaj urban
gsm
službena kartica
ključek za kavo
ključi
robčki
vložki
nekaj zmečkanih računov
print kakšne stvari, ki naj bi jo prebrala, pa jo nisem
usb ključek
pokrovček od drugega usb ključka
usnjena zapestnica z morja
v folijo zavit prežvečen čigumi
dva, tri kulije
kakšen obliž
lekadol

Vidim, da ne nosim s sabo pol stvari, ki jih nosite druge: npr. krtače za lase, kozmetike in ličil (razen šminke), kreme za roke ali kakšne druge, parfumov, hrane, rokovnikov, dežnikov, tamponov in vložkov (ne rabim več)… pa je kljub temu moja torb(ic)a polna in težka, mož zmeraj sprašuje, kaj to vlačim s sabo. Kakšne torbe pol šele ve imate?
Imam pa: denarnico, telefon, ključe, dokumente (+ za avto), cigarete+vžigalnik, včasih spearmint bombone, šminko, krpico za očala, etui škarjice+pinceta+pilica za nohte, papirnati robci, včasih še vazelin, pa slušalke za telefon/mp3, kak kuli, USB ključek…

opazujem, da imam v primerjavi z drugimi zlo mejhno torbico

tošl
ključi
fon
čiki
2x tampon
užigalnik
robci
maskara
barvica
tablica lekadolov

Tudi jaz tovorim kar veliko. Tudi torbe so velike, a ne najdem vedno:((. Vsaj hitro ne.

Tudi jaz tovorim kar veliko. Tudi torbe so velike, a ne najdem vedno:((. Vsaj hitro ne.[/quote]

Se strinjam, ni cisto enostavno najti dovolj velike torbe na hitro in za normalen denar (je bila par dni nazaj debata o torbicah za 300€, kar jaz niti slucajno nisem pripravljena placat).
Poleg vsega, kar sem nastela, pa mora torba imeti se prostor za vsaj eno pollitrsko plastenko vode in steko cigaret, ko grem na hitro do trafike.. in pa seveda se za fotoaparat, kadar kam grem.

Vse pa še kaj zraven:

denarnica, ključi, mobi, krema za roke, mini parfum, labella, papirnati robčki, cigarete, vžigalnik + še eden za rezervo, mini blokec, 2 kemična, 2 tbl. nalgesina, 2 tbl. rutacida, škatlica z vložkom

Julija

Ne morem verjeti, koliko vas tu kadi!!! Uf, kako je meni to fuj in fej!

Jaz nosim v torbici denarnico z dokumenti, mobitel, robce, labelo, 2 ali 3 tampone. Včasih dodam še flaško vode, včasih banano, včasih si ob kavi vzamem kakšen sladkorček za domov z zanimivim napisom. Pa še kakšen račun se kdaj znajde notri ali na primer žeton za nakupovalni voziček (dokler obojega ne pospravim).

New Report

Close