Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zamolio bih vas ako mi možete reći što mi pripada?

Zamolio bih vas ako mi možete reći što mi pripada?

Dali su mi državljanstvo a sada me zanima koja su moja prava i što mi pripada? Može li mi neko reći?

:))))))))))))))))

___________________________________________________________ http://www.facebook.com/rednnammay ___________________________________________________________

Ah daj no. Ko jaz pišem takšne provokacije, se potrudim, da mine vsaj kakšen dan ali dva. Zdaj si pa uničil foro za jutri!!

nova
Uredništvo priporoča

1. pravo je, da platiš porez! Piši drugarici Vidi na DURS.

Idi od dakle si došao. Sretan put.

dođji kod mene da se družimo, da malo poroštiljamo i da vidim koliko mi dobro ide tvoj jezik. slovenci naime volimo učiti strane jezike, pa iskorisitmo svaku priliku za učenje. adresu ti šaljem putem telepatije. :))

pa neznam koja su tvoja prava jer ja imam državljanstvo od rođenja, pitaj malo okolu tvoje sonarodnjake oni če ti reči koja su tvoja prava

Koja provokacija????!!!!!

Imaš pravico govoriti slovensko in mi imamo pravico NE razumeti tuj jezik!

NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!

Zgubi se odkoder si prišel.

Kolikor jezikov znaš, toliko veljaš.

za pridobitev državljanstva je obvezen izpit iz Slovenskega jezika…kar se tebi nič ne pozna :))))

Super, čestitam 🙂 baš mi je drago što je jedan zemljak više. Ne sekiraj se za ove druge komentare oni su i onako u manjini. Sad i slovensci jedu bureke i slušaju narodnjake. Malo tko govori slovenski oni to kao traža ali niko ne priča. Vidiš omladinu obozavaju sve što je blakan. Znaju oni šta je dobro. Ali pustimo to, da se vratimo na tvoje pitanje. Tebe pripada sve što i slovence ama baš vse ako te zanima šta konkretno slobodno se javi pa da časkamo malo.

New Report

Close