Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek televizijska poroka

televizijska poroka

Kasna sta se vam zdela zenin in nevesta?Meni osebno sta bila zelo lepa..lep par sta 🙂
Lanska se mi nista tok dopadla Sploh nevesta..tak narejena..

Mene tole niti ne gane.
Poroka je predvsem nekaj kar poveže dva človeka.
Tv pomp je pa malce preveč.

Mladoporočenca lepa, poroka ok, fino da nista imela stroškov. AMPAK to zame ne bi bilo, da mi ljudje izberejo obleko, da mi ljudje izberejo prstane, da mi ljudje izberejo šopek, skratka vse. Poleg tega ni družinske intime, vse snema rtvslo. Ne vem no, sam dobr, če njima tako paše…hvalabogu.
Najbolj sem bila “razočarana” (načeloma mi je vseeno:)) nad obema šopkoma, ki ju je nevesta (oz. gledalci) prejela na izbiro…nobene svečanosti…sploh tist bel, par rož skup nametanih in to je to. Ok, ta je bil še kar, ampak vseeno precej beden, dolgočasen…jst mam pač bolj prefinjen okus, ki pa ni nujno, da je tudi drag. 😉

Drugače pa srečno na skupni življenjski poti, ampak zame ta medijski pomp in da mi vse izberejo drugi, ne bi bil.

Poroka je bila že lepa, seveda kakor komu pač paše, ampak onadva mi pa že od začetka ne gresta vkup. Se mi zdi da bo al pa je on kar malo bogi, čisto ji je podrejen, je pa simpatičen. Ona pa tako nekako srepo gleda, same sebe polna. Mi je bil katerikoli od ostalih parov ki so bili v izboru bolj simpatičen, sploh pa una zadnja dva.

Ja, meni sta oba lepa! Vsak zase in posebaj…Poroka lepa, sigurno je kaj ostalo tudi za njiju, za družinsko intimo….

Vsekakor mi je bil ta par najlepši od vseh treh, ki so do sedaj sodelovali v takšni Tv poroki…

Ampak… 😉 ja, tudi meni se ves čas zdi, da je Klemen nekako tule “nežnejši spol”. Simpatičen, luškan…,vse nič ne rečem, le zdi se mi, da bo v tem zakonu hlače nosila Tamara. Kar pa ni nujno narobe in slabo…

Ona je lepa, a deluje hladno, strogo…Ne vem, od nje bi morda pričakovala malo več nežnosti, miline…
Oba prejšnja para pa meni osebno nista bila všeč…Sploh zadnja je bila tako narejena, prisiljena,..

No kakorkoli…SREČNO mladoporočencema na skupni poti!!! Naj jima rata! 😉

kaj tamara je tudi noseča? drgač pa sta bila lušta, ampak jim nisem fouš 😉 moja je bila itak najlepša, četudi 100x bolj skromna 😉

Oba prejšnja para pa meni osebno nista bila všeč…Sploh zadnja je bila tako narejena, prisiljena,..

Se strinjam, to misliš lanskoletni par? Jaz govorim o teh, ki so bili letos v izboru.

Strinjam se s tem, popolnoma, ona bo nosila hlače tukaj, ni dvoma…..

klemen mi je všeč,ona pa mi ni. deluje mi tako hladna, vzvišana…se mi ga zdi prav škoda zanjo.
P.S. pa tudi to držanje za roke, lubčkanje v javnosti se mi zdi tako “prisiljeno “. in osladno.

Urban? Ta peder ni za nobeno rabo.

Halo? Tole so se pogovarjali pred tremi leti!!!

New Report

Close