Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Mlade ženske samo športajo, delo jim pa ne diši

Mlade ženske samo športajo, delo jim pa ne diši

Berem te teme tu gor.
Vse bi nekaj samo športale, iskale športnika. Kaj pa delo?
Današnje mlade ženske so adijo pamet. So stare 30, 35 pa namesto, da bi se ukvarjale z ustvarjanjem družine, bi športale. Namesto, da bi doma kaj postorile, gredo malo potovat. Namesto, da bi se učile kuhati in tako, se učijo tujih jezikov.
Kake ženske so to? Za nobeno delo jim ni. Vse več je takih, ki pravijo, da ne bodo imele otrok. Raje gredo potovat.

Evo sem ena taki kot jih opisuješ 30, nobenega tipa, otrok tudi mi na kraj pameti ne pade da bi ustvarjala familjo mogoče nekoč ali pa nikoli se ne sekiram. Če sem iskrena ne vem tudi točno če sem družinski tip človeka, bi me to sploh osrečilo? Bolj ne kot ja…

Sicer pa kje pa piše da si morajo vse ženske tega planeta stare od 30-35 let ustvariti familjo.?? To je bullshit, ravno zato je toliko ločitev, varanja, zlorab ker niso vsi ljudje narejeni zato da imajo froce pa da so poženjeni. Vsi imamo različne prioritete v življenju in prav je tako.

ŽIVI IN PUSTI ŽIVETI!

Ja, pri 40ih pa vse panične jokajo, ker so samske in brez otrok.
Prej pa šport, potovanja, koncerti, izobraževanja. Potem pa ugotovijo, da je treba tudi kaj delat.

nova
Uredništvo priporoča

haha to pa sploh ni res poznam veliko žensk ki so 40 stare in si ne želijo otrok so čisto srečne tako kot je. To kar ti govoriš je navadna izmišljutina, verjetno te je kakšna ženska načevljala in sedaj pljuvaš po vsej ženski populaciji zato ker te nobena ne mara. Problem je v tebi ne v ženskah.

Kaj ženska je samo za rojevanje otrok, opravljanje gospodinjskih del? Pa dobro, v katerem stoletju ti živiš? Če je tvoje razmišljanje tako enolično, še ne pomeni, da je edino pravilno! Živi po lastnih prepričanjih, drugim pa pusti, da živijo po svojih. Za marsikatero, si pa ti odpulena in nazadnjaška!

Torej se strinjaš, da je čudno, če ženska noče imeti nikoli otrok. Super, da si potrdila.

No, oženi se s tipom, stvar rešena.

Aja pospravljanje pa kuhanje imenujete delo. To je samoumevno. Ne pa delo. Potem ne imejte družine, če morate potem začeti kuhati in pospravljati. Bogice. Pa še otroka morate pedenati. Ja boge revice delovne. Zdaj imam otroka pa kuham pa pospravljam. Joj svetnice.

Saj vem da je provokacije samo sem pa tudi še sita teh mam svetnic in delovnih mam zato, ker imajo otroka.

Moja mama in oče nikoli nista imenovala vzgojo, kuhanje, pospravljanje delo.

Delo je samo to kar prinese denar. Nič drugega.

Mislim če ti zmoreš samo eno od teh stvari je tvoj problem, to še ne pomeni da smo vsi isti. Večinoma gredo itak tipom, ki še doma bivakirajo takšne ženske na živce.
Kuhat znam že od najstniških let, športam, skrbim za svoje stanovanje in živali že več kot desetletje….mislim resno, zakaj točno misliš da se to izključuje? Tudi ko sem bila v vezi in sva skupaj živela ni nobenemu nič manjkalo, je pa res da nisem živela z bebcem, ki ima dve levi roki. Za otroke pa težko skrbiš če jih nimaš a ne? Z veseljem pa vskočim za varuško. Ko bom imela družino bom pač svoj čas drugače razporedila, dokler je pa nimam ga pač razporedim po svojih željah. Pa to ne pomeni da živim v svinjaku in jem fast food.

Res je kar praviš. Poznam cel kup 40 + rahlo že “znucanih mladenk”, ki jamrajo da si ne morejo najti stalnega partnerja,ker so že vsi oddani. 30 – letnice očitno ne dojemajo, da so sedaj zanimive, sčasoma pa bodo vedno bolj osamljene, pa tudi nezanimive, ne samo za stalnega partnerja,ampak partnerja nasploh. Preostali jim bodo zgolj kakšni “fukfehtarji”. Ampak, to je isto,kot bi 10 – letniku poskušal dopovedati, da je šola pomembna in da se mora učiti, namesto, da se igra.

Torej, če je delo samo tisto, kar prinese denar, potem delavci v raznih naših firmah, ki par mesecev ne dobijo plače, ne delajo?
Torej recimo prostovoljni gasilci, ki garajo, da rešujejo ljudi, živali, imetje, ne delajo, ker niso plačani?

Iz katerega stoletja si usla?

DKR, končno en, ki razume poanto. Potem pa tisoč tem kako ni samskih moških.

Res je kar praviš. Poznam cel kup 40 + rahlo že “znucanih mladenk”, ki jamrajo da si ne morejo najti stalnega partnerja,ker so že vsi oddani. 30 – letnice očitno ne dojemajo, da so sedaj zanimive, sčasoma pa bodo vedno bolj osamljene, pa tudi nezanimive, ne samo za stalnega partnerja,ampak partnerja nasploh. Preostali jim bodo zgolj kakšni “fukfehtarji”. Ampak, to je isto,kot bi 10 – letniku poskušal dopovedati, da je šola pomembna in da se mora učiti, namesto, da se igra.[/quote]

No daj nakladaj. Vsaka ženska lahko takoj dobi moškega. Pa ni važno koliko ima let. Ni čudno da delate froce pri 20 če imate prepričanje da pri 30 letih ste za smeti in za na grob ali pri 40.

Tole je še bolj ubogo razmišljanje, kot tisto od avtorice. Sej zato, ker je nekaterim vse samoumevno pa smo dans tam kjer smo!

Kaj potrebuješ služkinjo oz. eno, ki ti bo stregla od spredaj in zadaj, pa je ne najdeš? Ali te je mamica odstavila od korita, zdaj pa jamraš, ko nič ne znaš in iščeš nadomestilo?
Mlade ženske bodo že poskrbele zase, bolj me skrbi za razvajene sončke!

p.s. Pa niso vsi ljudje mahnjeni na otroke. Če verjameš ali ne, nekateri zmorejo tudi brez frocovja.

A je zmanjkalo napihljivih sex žensk v erotičnih trgovinah? Brez skrbi nedojebanci, bodo kmalu dobili novo zalogo, samo pozor ko boste šli na zmenek pazite da ne prinesete vrtnice s trnjem.

[/quote]

Daleč od tega. Škoda, da nimaš prav. Že več let si želim najti moškega pa brez uspeha. Sem pa sredi 30ih. Veliko samskih kolegic imam, isto, tudi niakor ne dobijo moškega.Stare pa smo 30-40.

IMam službo, rada športam, rada potujem, znam sama poskrbeti zase, kar se tiče dela doma. Želi si partnerja pa ga ne najdem. Tako, da nekaj bo na tem, da moški ne marajo tega. Aja pa tudi otrok si ne želim. Moški res ne marajo, da ženske počnemo to, kar jaz počnem. Res pričakujejo, da bodo lahko čim prej imelk otroke pa da bo ženska doma kuhala, prala še zanje. Če pa ima hobije pa potem ni tako lepo doma.

Samo od denarja se živi in od dela, ki prinaša denar. Vse ostalo je umiranje na obroke.

Tisti ki pa rešujejo živali in razna društva je pa itak pasja mafija in mačja. Redko kdo je prostovolec vse ostalo delajo samo zato, da imajo neko korist od tega. Pa dajte že razumet. Delo je samo tisto kar prinaša denar.

Ostalo so pa hobiji. Šport, društva in itd…..

Otroci in družina so pa odgovornost in kar spada zraven NE PA DELO. In vse kar tu ženske naštevajo mi vse to znamo ne imenujemo to delo. In kako smo zdaj bogi in svetniki.

To da dobrih samskih moških ni je bedarija. Vezani so isti kot samski. Eni ok, eni poden. Isto ženske. Samo pravi se morajo skupaj dobit. To se pa ne da izsilit. Najtežje je to dopovedat nedoj*** že desetletje oženjenim 30+ letnicam, ki doma enga nezainteresiranega dedca, ki jih niti povoha več ne gledajo. Se počutijo tako več kot samske :).
Srečni ljudje se ne vtikajo v druge ljudi. Želijo tudi drugim da najdejo tako srečo.

Glede na to, da je treba šport, potovanje in učenje jezikov financirat, očitno nekaj že delajo.
Glede na to, da je treba nekaj jest, da preživijo, očitno znajo tudi nekaj skuhat.
Glede na to, da ne hodijo okoli umazane in zmečkane, očitno tudi perejo in likajo.

Zdaj pa, če tebi vse to ne rata, se zamisli nad sabo, ker očitno imaš nekje problem.

Veliko je žensk starih od 30-40 let in samskih predvsem zato ker so take ženske preveč zrele, že nekaj so skozi dale, so pametne in ne bodo k sebi pustile ravno vsakega pofuklj-a. Imajo višje kriterije kakor ena naivna 23 letnica ki je ranokar prileleta iz SŠ in je že vsa mehka ko pride mimo prvi oboževalec.

To je vsa resnica o 30-40 letnicah ki so samske, te ženske so v večini čisto v redu, večinoma izgledajo dobro, so negovane imajo svojo podtreho pospravljeno ampak želijo si nekoga ki je na njihovem nivoju. Ne bodo se sprijaznile z vsakmu kar je tudi pravilno zakaj bi se? Tudi one bodo dobile nekoga ki je v redu, mogoče malo pozneje ampak bodo vsaj vedele pri čem so…

Taki, ki prvega poberejo ki jih oplazi se običajno ločijo tam nekje konec 30 še prej danes, tako da bolje je da si samski dalj časa kot pa da greš v vezo samo zato ker ti kruli v trebuhu zaradi metuljčkov čez par let po parih frocih se pa nekega dne zbudiš zraven človeka in se vprašaš What the hell was I thinking!!!!!!!

Pa saj človek ne more verjeti, če se ukvarjamo s športom, smo potem avtomatsko lene oz. nismo družinski tip … Ja madona, pa saj človek sploh ne more verjeti, da nekaterim to roji po glavi … A ni bolje potovati po svetu in spoznavati tujo kulturo ter se ukvarjati s športom, kot pa non stop sedeti pred compom ali TV in jesti fast foode ter kaditi čike ter non stop biti zaprt med štirimi stenami? Ja, tudi jaz sem samska, ampak zaradi nekega nagravžnega dejanja in tega še svojemu sovražniku ne bi privoščila. Ja, priznam, da sem zaradi tega postala nekaj časa nezaupljiva do moških, čeprav vem, da niso vsi takšni … Ne bi več rada kaj o tem … Je tudi precej boleče.
Vedite, da smo nekatere samske zaradi razloga … Ni vse zaradi zaradi športa, izobraževanja in podobno. Ja, pa tudi nekaj časa sem imela tako službo, da sem jim morala biti res dobesedno 24 ur na razpolago. Delala od jutra do večera ali pa od opoldneva pa do naslednjega dne (moj rekord je bil skoraj 300 ur mesečno (ali 70 ur tedensko) – seveda brez plačila nadur in podobno) in potem se človek sprašuje, le kako to, da nima deca. Je treba imeti tudi čas za spoznavanje in biti tudi spočit … Domov sem dobesedno hodila le spat.
In verjemi mi, avtor, so razlogi, zakaj smo nekatere samske.

Meni se zdi normalno, da se odrasel človek reproducira. Je zaželjeno, da je toliko samostojen in odgovoren, da to breme prevzame na svoja ramena in se mu ni težko odpovedati kakšni stvari zaradi svojih potomcev in da je sposoben razumevanjočega in spoštljivega sobivanja z osebo nasprotnega spola. Škoda, da je toliko egoistov in čustveno praznih oseb med nami. Vse in še več jih skrbi samo za svojo rit.

Ozkogledni, ki ne vidijo ničesar drugega kot zgolj sebe in svoj užitek.

Ma škoda, da so sploh na svetu in ga uničujejo s širjenjem svojega egoizmom.

Živi in pusti živeti!! Ja, ja..samo kaj, ko se ti razvajeni egoisti ravno tako pod pretvezo odgovornosti razmnožujejo (tako moški kot ženske), otroci pa zaradi njihovega egoizma propadajo že od malih nog.

New Report

Close