Forum.Over.Net

Starševski čvek

Postavite nemogoče vprašanje in dobili boste neverjetne odgovore! Anonimno in brez registracije. Največje slovensko virtualno mesto. Če ni objavljeno v tem forumu, se ni zgodilo!

Prosim, če mi lahko definirate pojem "ZVEZA"

Default avatar

smešno

dizaster je napisal/a:
smešno je napisal/a:
uboga @ena, ki svinga, ki se ti res ne da več pregovarjati z vašimi potrebnimi soprogi na portalih.
Kdo te pa sili? a te kdo sili,da se moraš...zakaj pa si tam če se ti ne da?

a tebi res ni jasno - da če ima nekdo drugačne predstave o partnerstvu kot drugi partner potem takšna dva nista za skupaj...kaj zdaj nekaj ženskam očitaš,da bi morale sprejeti in podpirati svingerstvo partnerja in se same vdati v to, čeprav jim ne paše...halo no...
če enemu partnerju to tako zelo ustreza in si tako predstavlja zvezo je najmanj kar se od njega pričakuje to,d a si bo našel takšnega partnerja, ki bo imel enake take želje...ne pa da bo nekoga, ki teh nima potem s tem "posiljeval".
S swingerji je tako kot z biseksualci: najprej si najdejo običajnega partnerja/partnerko, so nekaj mesecev z njim/njo v običajni zvezi, potem pa predlagajo svinganje ali pokažejo spolno zanimanje za isti spol. In ko partner/partnerka ni za to, se začudijo, češ da kako to, da ni za stvar, saj je pa ja to nekaj naravnega in normalnega, in kar počnejo vsi...

če je pa tako, potem pa je to razlaga za besede zgronje svingerke, ki se ji tudi zdi vso njeno početje tako naravno in normalno, da bi ga motali tudi drugi brez problema takoj sprejeti.. jaz sem še vedno mnenja,da naj se raje najdejo sami med sabo z enakimi fantazijami in izživljajo svoje te skupne fantazije med seboj...nas ostale, ki pa nam ni do teh devijacij, pa naj pustijo na miru
Default avatar

ena, ki svinga

smešno je napisal/a:
če je pa tako, potem pa je to razlaga za besede zgronje svingerke, ki se ji tudi zdi vso njeno početje tako naravno in normalno, da bi ga motali tudi drugi brez problema takoj sprejeti.. jaz sem še vedno mnenja,da naj se raje najdejo sami med sabo z enakimi fantazijami in izživljajo svoje te skupne fantazije med seboj...nas ostale, ki pa nam ni do teh devijacij, pa naj pustijo na miru
Nisem še slišala svingerja, da bi napadal ljudi, ki jim ni do tega načina življenja. Ve imate pa kar naprej ene probleme z nami in kar naprej se vam zdi potrebno odpirati teme o tem, kako so svingerji nenormalni in deviantni. Torej sem se oglasila kot predstavnik druge strani. Zanimivo je, da je med vašimi normalnimi življenjskimi partnerji na tisoče, še prej desettisoče takih, ki niso tako "normalni", kot si ve predstavljate v svojem romantičnem, varnem in krhkem svetu. To nekaj pove o človeški naravi. Meni pove tole: nismo tako monogamni, kot bi nekateri radi verjeli. Verjamem, da bi bilo za nekatere pare dobro, ko bi ženska prisluhnila partnerju in se vprašala, ali ne bi bilo morda tudi zanjo zanimivo, če bi malo poeksperimentirala.

Ni treba, da se takoj počutite ogrožene in začnete pljuvati. Spoznala sem že ženske, ki so prišle na srečanje z nama samo zaradi tega, da bi ustregle možu. Hudo žalostna slika je to. Poznam pa tudi veliko žensk, ki si včasih tega niso mogle predstavljati niti v sanjah, potem pa so prisluhnile partnerju in sebi in zdaj uživajo. Ti pari mi delujejo precej trdni in srečni. Toliko.