Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kakšne obleke boste kupili na pomlad?

Kakšne obleke boste kupili na pomlad?

Ženske kateri stil oblačenja vam je trenutno najbolj všeč, kakšne hlače, jeans najraje nosite? Kakšne jakne so vam trenutno najbolj všeč? Kakšni topi, bluzice, majice in pa štikli oz. čevlji? Imate v planu kupiti kaj posebnega sedaj za pomlad/poletje?

Meni je trenutno seveda skinny jeans ali skinny hlače-saj drugega skoraj ni več v trgovinah, vseh možnih barv in materialov. Sem si pa nabavila eno črno jakno-imitacija usnja v h&m tako čisto oprijeto ki se poda povsod pa v Deichmanu sem končno dobila ene štikle, 8cm petka ki so hvala bogu udobne imajo platforma petko tudi in z njimi lahko celo hodim:) Drugače so mi pa všeč tudi take oprijete obleke, ki se čez lahko da blazer in pa balerinke ali petke, škoda da več žensk tega ne nosi.

Humana

Katera ve, kaj je letos moderno? Kakšni vzorci, barve…

Jaz sem si kupila tanjšo jeans jaknico s kamenčki, ki je temno modre barve. Pa me zanima, če se jo nosi samo na jeans hlače, ki so podobne barve kot jakna – se pravi temno modre, ali pa pašejo tudi k jeans hlačam, ki so drugačnega odtenka? Kaj pa na črne jeans hlače? npr. http://www.city.si/nalaganje/upload/hlace-1.jpg

spadam v tisto slovensko žalost, ko si niti slučajno ne morem privoščiti kupovanja cunj kar tako. Kupim, ko je nujno, nekaj takega, da se lahko dolgo nosi in potem to gulim do konca. Po eni strani mi je brez veze metanje denarja stran za cunje, po drugi mi je pa všeč, ko vidim lepo urejene druge ljudi.
Tako da ti si kar privošči:))

Oblačim se po svoje, trenutna moda mi večinoma ni všeč.
Kupujem nove stvari, v navadnih trgovinah bolj malo najdem. Nima veze.

V kratkem moram narediti čistko v omari, ker je noro. Nosim cifro 36. Ponujam samo lepe, skoraj nič ohranjene stvari, kupljene v zadnjih par letih, v glavnem so vsaj kolikor toliko firme, ne kupujem v Kiku, Mani in podobnih ustanovah.
Če katero zanima in je iz okolice LJ, naj pusti kak mail.

Kaj si bom sigurno kupila 🙂
Točno kaj, pa še ne vem. Sem mislila eno usnjeno jakno, bolj spomladanskih barv, zdej je pa tko vroče, da ne vem, če si jo bom. Mogoče rajš kak tanjši casual rekelc, pa kake svetle hlače in najbrž ene salonarje in ene balerinke al pa kake spomladanske gležnarje.
Jeseni sem bila tako navdušena, ko sem vse (jeanske – baggy, ki so fanastične, majico, pas, reklc …) dobila v eni trgovini (Omara!), tako da bom tud zdej najbrž kupila kar v kompletu. Ne da se mi hodit po trgovinah. Pa še svetovat in skompletirat res znajo. Edini minus so cene ): Moram še mal našparat.

Sicer nimam odvečnih kil, sem pa 50+ in bi si strašansko rada kupila ene ali dvoje ne-skinny hlače. A je to dandanašnji res čisto mimo? Se take hlače, pa da niso ravno kake črne in poliestrske, sploh kje dobi? Rabim pa št. 34, kar še zmanjša izbiro… 🙁

Bi se pridružila temu mnenju. Kupila sem si ene hlače in ene kavbojke, par mikic….to bom rabila sedaj na pomlad. Stare stvari so že malo dotrajane. Potem pa sproti, kar bo nujno.

Sem bila zadnjič v Modiani in bi imela cel kup stvari, ki sem jih tam videla. Vse tako sveže, lahkotno, pomladno. Ampak čakam kakšno akcijo, ker je božjastno drago.

Katera ve, kaj je letos moderno? Kakšni vzorci, barve…

Jaz sem si kupila tanjšo jeans jaknico s kamenčki, ki je temno modre barve. Pa me zanima, če se jo nosi samo na jeans hlače, ki so podobne barve kot jakna – se pravi temno modre, ali pa pašejo tudi k jeans hlačam, ki so drugačnega odtenka? Kaj pa na črne jeans hlače? npr. http://www.city.si/nalaganje/upload/hlace-1.jpg%5B/quote%5D

Pozdravljena,

že nekaj sezon je tako, da se v modi zelo odsvetuje nošenje t.i. jeans kompletov. Torej se nikar ne obremenjuj s tem, da najdeš enake kavbojke za k jakni.

Tvojo jakno najbolje ponosiš preko oblek. Načeloma tudi preko črnih hlač, ne zelo elegantnih, poskusi, kako gre na črn jeans. Lahko, da bo ok, mogoče ne.

LP,
Lenka

********************************************************** http://www.Fashionista.si [url=http://www.fashionista.si/si/brskamo-po-omarah/poslji-nam-svojo-omaro]Kaj naj oblečem?[/url]

Tole o novi kolekciji v omari vsako sezono sem jaz razmišljala kot najstnica, tam do nekih 20 in kako čez, ampak se je že nehalo takrat.
Oblačila kombiniram tako, da kupujem moderno klasiko kot osnovo in vsako sezono kakšno tekočo modno stvar, da popestrim obstoječe kombinacije.
Salonarji s platformo so samo za zvečer, pa še to odvisno kam greš. a, vem, vidim, da jih nosijo tudi v službah, ampak po moje ti čevlji ne spadajo v poslovni svet, kakor tudi skinny hlače ne spadajo v poslovni svet.

Torej se jaz in ti toliko razlikujeva, da ti moje mnenje o tem, kaj bom kupila letošnjo pomlad sploh ni pomembno.
Sicer pa, v današnjem času, ko je toliko ljudi na robu preživetja, se mi enostavno zdi greh pretiravat s šopingiranjem in v tem trenutku mislim, da bo šla spomladanska kolekcija prosto mimo mene.

Hmm, ne vem no jaz drugače full obožujem modo sem pa 30 stara skoraj 31 večina mi da manj tam okoli 20:) In ja poskušam osveževati svoja oblačila in poskušam biti open minded, meni je pa čisto v redu skinny-hlače tudi za v business world pa tudi petke s plaftormo pa ne sedaj tistih večernih modelov ampak bolj preprostih črnih s 7, 8 cm petko pa platforma. Je pa seveda kot že rečeno od videza človeka imaš ljudi ki so stari 35 pa izgledajo stari 47 imaš pa 40 letne ljudi ki imajo full svežo energijo in zato lahko nosijo tudi stvari ki jih nosijo 27 letniki recimo.

Še to sem pozabila povedati, danes v štacuni vidim eno žensko hodi pred mano cirka 170cm visoka, okoli 55kg pač zelo lepa suha postava pa imela je nimam pojma lahko da je ženska imela tudi 50 let. Imela je pa oblečen svetel skinn jeans, spodaj ene rjave škornje brez petke, dolg bež top da ji je prišel do pol bokov, in pa čez je imela svetlo-rjavo usnjeno jaknico(imitacija usnja verjetno) tako full lepo no. Tudi frizura super poravnani lasje stopničasto postriženi in pa res lep make-up decenten. Skratka ženska je izgledala super pa kot že rečeno ne vem koliko let je imela jaz bi ji dala okoli 35 lahko je imela pa tudi nad 45. Skratka odvisno od energije človeka in kakšen stil življenja ima nekdo take cunje ti potem pašejo tudi.

Hehe, si se pa pomladila 🙂
Jaz sem 40, pa mi nihče ne verjame, da jih imam več kot 30, tam 25 je njihov domet 😛

Pod “open minded” pa razumem, da si upam obleči recimo temno zelene hlače, ki se svetlikajo rdeče in rdečo jakno in čevlje, s tem, da lahko te iste hlače in jakno kombiniram tudi z zelo nevpadljivimi kosi oblačil, ki jih imam v omari. Če se držimo samo oblačil, ampak pod odprte in sprejemljive ljudi spet razumem veliko več kot le stil oblačenja.

Pa sva spet tam, nisva kompatibilni, sva si celo zelo nasprotni.

Tole o novi kolekciji v omari vsako sezono sem jaz razmišljala kot najstnica, tam do nekih 20 in kako čez, ampak se je že nehalo takrat.
Oblačila kombiniram tako, da kupujem moderno klasiko kot osnovo in vsako sezono kakšno tekočo modno stvar, da popestrim obstoječe kombinacije.
Salonarji s platformo so samo za zvečer, pa še to odvisno kam greš. a, vem, vidim, da jih nosijo tudi v službah, ampak po moje ti čevlji ne spadajo v poslovni svet, kakor tudi skinny hlače ne spadajo v poslovni svet.

Torej se jaz in ti toliko razlikujeva, da ti moje mnenje o tem, kaj bom kupila letošnjo pomlad sploh ni pomembno.
Sicer pa, v današnjem času, ko je toliko ljudi na robu preživetja, se mi enostavno zdi greh pretiravat s šopingiranjem in v tem trenutku mislim, da bo šla spomladanska kolekcija prosto mimo mene.[/quote]

zdaj ker ti nimaš, ali pa dosti ljudi nima denarja,so revni tako ali drugače.. potem je greh, če si jaz kupim nekaj novega, ker ga imam….zdaj najboljše da nihče več ne kupuje, in smo solidarni z revnimi…to bo šele pognalo gospodarstvo, ja sigurno…kakšne pametne nekateri trosite..

Hehe, si se pa pomladila 🙂
Jaz sem 40, pa mi nihče ne verjame, da jih imam več kot 30, tam 25 je njihov domet :P

Pod “open minded” pa razumem, da si upam obleči recimo temno zelene hlače, ki se svetlikajo rdeče in rdečo jakno in čevlje, s tem, da lahko te iste hlače in jakno kombiniram tudi z zelo nevpadljivimi kosi oblačil, ki jih imam v omari. Če se držimo samo oblačil, ampak pod odprte in sprejemljive ljudi spet razumem veliko več kot le stil oblačenja.

Pa sva spet tam, nisva kompatibilni, sva si celo zelo nasprotni.[/quote]

To ni še nič, mene redno zamenjujejo za mlajšo sestro moje hčerke.

Tole o novi kolekciji v omari vsako sezono sem jaz razmišljala kot najstnica, tam do nekih 20 in kako čez, ampak se je že nehalo takrat.
Oblačila kombiniram tako, da kupujem moderno klasiko kot osnovo in vsako sezono kakšno tekočo modno stvar, da popestrim obstoječe kombinacije.
Salonarji s platformo so samo za zvečer, pa še to odvisno kam greš. a, vem, vidim, da jih nosijo tudi v službah, ampak po moje ti čevlji ne spadajo v poslovni svet, kakor tudi skinny hlače ne spadajo v poslovni svet.

Torej se jaz in ti toliko razlikujeva, da ti moje mnenje o tem, kaj bom kupila letošnjo pomlad sploh ni pomembno.
Sicer pa, v današnjem času, ko je toliko ljudi na robu preživetja, se mi enostavno zdi greh pretiravat s šopingiranjem in v tem trenutku mislim, da bo šla spomladanska kolekcija prosto mimo mene.[/quote]

zdaj ker ti nimaš, ali pa dosti ljudi nima denarja,so revni tako ali drugače.. potem je greh, če si jaz kupim nekaj novega, ker ga imam….zdaj najboljše da nihče več ne kupuje, in smo solidarni z revnimi…to bo šele pognalo gospodarstvo, ja sigurno…kakšne pametne nekateri trosite..[/quote]

V bistvu mi finančno ni problem zamenjat kompletno garderobo, ampak zakaj bi jo, če so moje omare prepolne in imam oblačila, ki so zelo lepa in kvalitetna? To se mi zdi greh v današnjem času, ko nekateri komaj preživijo.
Denar naj se le obrača, zelo podpiram trošenje, ker na kupu na banki ti itak nič ne nuca, ampak troši denar za smiselne stvari, za tisto kar potrebuješ in tisto, kar te obogati na tak ali drugačen način. Pustiti plačo v H&M-u ali Zari je pa neumnost.

Hehe, si se pa pomladila 🙂
Jaz sem 40, pa mi nihče ne verjame, da jih imam več kot 30, tam 25 je njihov domet :P

Pod “open minded” pa razumem, da si upam obleči recimo temno zelene hlače, ki se svetlikajo rdeče in rdečo jakno in čevlje, s tem, da lahko te iste hlače in jakno kombiniram tudi z zelo nevpadljivimi kosi oblačil, ki jih imam v omari. Če se držimo samo oblačil, ampak pod odprte in sprejemljive ljudi spet razumem veliko več kot le stil oblačenja.

Pa sva spet tam, nisva kompatibilni, sva si celo zelo nasprotni.[/quote]

To ni še nič, mene redno zamenjujejo za mlajšo sestro moje hčerke.[/quote]

Verjamem. Imam znanko, ki je stara 50, pa ji nihče ne da več kot 30 in tudi jaz ji nisem verjela, dokler mi ni pokazala osebno.Še kot zanimivost, sploh ni oblečena po zadnji modi, ampak bolj klasika, kavbojke na zvonček, zgornji del trenirke s kapuco in plašč marsovček recimo. S hčerko zgledata kot bi bili sestri.

Pa ve res vsem verjamete, ko vam prisodijo 10 let manj no.

Drugac pa, ene tri bluzce za vsak dan sem si umislila, mogoce se kaj, nacrtujem ne nic vec.

mene pa za sinovo punco :)))))))))

joj babe, po moje res tisti, ki vas poznajo, se delajo, da ne vejo kok ste stare…tisti, ki vas ne poznajo, vam pa namesto pozdrava rečejo…oooo ti pa ne zgledaš starejša od 25 !

večina ženska danes zgleda mlajše od svoje biološke starosti, ampak nekatere iz tega naredijo celo znanost… bi rada spoznavala tole 40 letno 25-letnico hehehe

mene pa za sinovo punco :)))))))))

joj babe, po moje res tisti, ki vas poznajo, se delajo, da ne vejo kok ste stare…tisti, ki vas ne poznajo, vam pa namesto pozdrava rečejo…oooo ti pa ne zgledaš starejša od 25 !

večina ženska danes zgleda mlajše od svoje biološke starosti, ampak nekatere iz tega naredijo celo znanost… bi rada spoznavala tole 40 letno 25-letnico hehehe[/quote]

Dokler me sprašujejo, na kateri faks hodim, sklepam da sem mladostna 😛

Hehe, si se pa pomladila 🙂
Jaz sem 40, pa mi nihče ne verjame, da jih imam več kot 30, tam 25 je njihov domet :P

Pod “open minded” pa razumem, da si upam obleči recimo temno zelene hlače, ki se svetlikajo rdeče in rdečo jakno in čevlje, s tem, da lahko te iste hlače in jakno kombiniram tudi z zelo nevpadljivimi kosi oblačil, ki jih imam v omari. Če se držimo samo oblačil, ampak pod odprte in sprejemljive ljudi spet razumem veliko več kot le stil oblačenja.

Pa sva spet tam, nisva kompatibilni, sva si celo zelo nasprotni.[/quote]

To ni še nič, mene redno zamenjujejo za mlajšo sestro moje hčerke.[/quote]

Ko mene zagledajo, so pa prepričani, da sem svoja vnukinja 🙂

To ni še nič, mene redno zamenjujejo za mlajšo sestro moje hčerke.[/quote]

Ko mene zagledajo, so pa prepričani, da sem svoja vnukinja :)[/quote]

:-))

He he.. si me nasmejala:)

Nekaj stvari sem nakupovala na netu, nič posebnega, različne majčke z dolgimi in kratkimi rokavi, jopice skratka zelo uporabne stvari za pomladanski čas. Hlače si ne upam kupovati preko spleta, ker točno vem kje imajo zame primerne kroje. Me pa malo bega letošnji trend v zvezi s hlačami saj sem opazila, da so letos zelo modne razne vzorčaste variante pajkic, kar je meni osebno grozno in to paše res verjetno le najstnicam. Po drugi strani pa so elegantni modeli hlač taki s širšimi hlačnicami. Problem pri tovrstnih hlačah je, da moraš najti res dober kroj za svojo postavo in dobro kombinirati drugače izpade ženska smešno še posebno, če ni višje postave. Glede na to, da si lansko leto nisem kupila skoraj nič imam letos nekaj nakupov še v dobrem, predvsem dobre jeans hlače in kakšne udobne balerinke nujno rabim.

New Report

Close