Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek jan plestenjak in tina gaber

jan plestenjak in tina gaber

kako se vam zdita ta dva skupaj..meni je ona bila vedno totalno antipatična..prav grda je v obraz..on pa ok, meni ni ravno ne vem kaj…ampak glede na to, kako dolgo je bil sam in kako ga ženske kujejo v nebo..ne vem, bi si lahko našel kakšno lepšo, ali pač nima okusa..

…ga videvamo, kako hodi k njej, merdzota parkira kjer je luknja, pa ce je to med drevesi ga bo tja stlacil. Kadi neke ogabno ” odisavljene ” cigare in ko gre mim tebe smrdi, da ne recem kako…
Ona tako tako, on pa deluje full vzviseno.

Ker videz je res najbolj pomemben kajne?

pa dobro no koga briga zdej kdo s kom hodi prokleti rumeni trači.

pa dobro kaj nas briga kaj vse tebe ne zanima?

Zakaj pa tebe briga kaj mene ne zanima? :> The door swings both ways.

Na mentaliteto naroda vpliva a ne pa ljudje samo še neumnosti pišejo pa prav ne moreš zbežat neumnostim več.

Ne moreš zbežati? Že po naslovu vidiš o čemu je govora, te zanima in vseeno odpreš. Prebereš, te ne zanima in vseeno pišeš. Zakaj že? Ne moreš zbežati? V resnici pa edino kar uporabniki ne morejo zbežati je smetenje nekaterih po vseh možnih temah.

ja recimo če odpreš kak portal novic (24.ur) pa hočeš brati kaj resnega (politika, finance it.d) ni kaj pol se ti pa fris plestenjaka pa modrijanov pojav med glavnimi novicami in ti pokvari dan.

je pa tudi res da zelo rad občasno trollam, pač zabava me :>

ona je bolj tine, in to je njemu všeč. take mamo

Če si polnoleten potem v kakšni bolj resni temi občasno že lahko pomisliš, da mogoče ti drugih ne zabavaš. Odpri si temo in potem trollaj v nedogled pa karkoli že to pomeni.

Plestenjak tudi meni ni všeč, njegova glasba pa še manj. Teme odpiram, ker sem pač moderator sicer bi jih gladko preskočila. Da bi me pa kdorkoli brez razloga spravil v slabo volje pa tudi pomislim ne. Nekateri očitno iščete ma res iščete malenkosti samo zato, da ste lahko slabe volje. Ene uravnotežene pozitivne osebe namreč sam pogled na nekoga sigurno ne spravi iz tira.

Sicer pa če dobro pomislim, bi me Jan kvečjemu lahko spravil v dobro voljo preprosto zato, ker je eden tistih, ki veliko daruje. Kjerkoli se kaj zbira je on zraven, ima svoje koncerte kjer gre vse za revne…kdorkoli ga je že prosil za pomoč, za sodelovanje še nobenega ni zavrnil. Leta nazaj sva bila skupaj na eni podelitvi in ja mirno napišem, da pred njim dam kapo dol.

Mi je bilo vedno čudno. Mogoče zato, ker mi on ni kakšna terna, niti ne poje bog ve kaj, za moj okus ni nič posebnega. Tiste punce so različne.

Me ne briga, ampak verjetno veljarek tudi v takih primerih: svoji k svojim….

Hočeš reči, da ti kot moški in trubadur ni všeč, kot človeka pa ga zelo ceniš?

Seksualno boš kapo obdržala gor, aseksualno pa kapo dol pred njim?

Hočeš reči, da ti kot moški in trubadur ni všeč, kot človeka pa ga zelo ceniš?

Seksualno boš kapo obdržala gor, aseksualno pa kapo dol pred njim?[/quote]

Kaj pa vem ponavadi pred moškim, ki me seksualno privlači ne razmišljam o ”slačenju” kape 🙂

okus vsekakor ima samo vprašanje, če za ženske, saj se do sedaj še nobena ni pohvalila z nekimi posteljnimi aktivnostmi z njim .

…al pašeta skupaj al ne…..

okus vsekakor ima samo vprašanje, če za ženske, saj se do sedaj še nobena ni pohvalila z nekimi posteljnimi aktivnostmi z njim .[/quote]

To si se pa zelo zmotila 🙂

http://lifestyle.enaa.com/Svet-slavnih/Domaca-estrada/Jan-Plestenjak-ima-izjemno-velik-penis-in-je-v-postelji-prava-zver.html

okus vsekakor ima samo vprašanje, če za ženske, saj se do sedaj še nobena ni pohvalila z nekimi posteljnimi aktivnostmi z njim .[/quote]

To si se pa zelo zmotila 🙂

http://lifestyle.enaa.com/Svet-slavnih/Domaca-estrada/Jan-Plestenjak-ima-izjemno-velik-penis-in-je-v-postelji-prava-zver.html%5B/quote%5D

…trači od A do Ž.Nekaj je treba napisat, da je zanimivo za branje…

To bom napisala: Čudim se Janu Plestenjaku, da si ni izbral kakšne lepše. Čudi me tudi, kako je Tina Gaber zmagala na raznih lepotnih tekmovanjih, saj ,roko na srce, sploh ni taka lepotica, vsaj v obraz ne. Kdor izbira, izbirek dobi. Jan je predolgo izbiral, zdaj pa ima….Pa tudi, bog ve, kakšen človek je Tina Gaber po srcu. Bomo videli, kaj se bo iz vsega izcimilo. Sicer pa nas bodo itak naši ” hitri mediji” obveščali do potankosti o vsem.

kje pa ona zivi? mediji pisejo da hodi ona k njemu na obalo….

Fuj, ne morem verjeti, da se je tak idealen moški kot je Jan Plestenjak ogrel za tako pritlehno, nelepo ženšče.
Sploh si ne morem predstavljati, da ona sodi k njemu. Ne in ne.
To ne more biti res. Ne vem s čim ga je omrežila. To je plehka, agresivna ženska. Toda res je, da Jana ne poznam, drugače kot z njegovih nastopih in njegovih pesmih.
Zraven prav gotovo ne sodi to ženšče.
Tako je moje mnenje in mislim, da ta zveze nima perspektive.
Janu pa želim veliko sreče in vse najboljše, če je že izbral.

Strinjam se z navedenim mnenjem. Ne morem si misliti, da je tak mačo kot je Jan Plestenjak sploh pogledal tako izumetničeno, naličeno, nalakirano, transformirano žensko, ki ne sodi nit k njegovemu imidžu, niti k njegovi ustvarjalni naravi.
Jan ne namreč Umetnik, Umetnik z velikim U, ki mu Slovenija mora bit hvaležna za umetniško delo, za sloves Slovenije v tujini in za vse kar je za Slovenijo in v slovenščini ustvaril.
Bravo Jan, tudi jaz ti želim veliko sreče v življenju in uspešno in dejavno ustvarjalno pot, da nam boš olepšal in osvetlil še kakšne trenutke našega življenja.

Matr, učuba fašeš cukrovco.
Pa vseglih;
kolk se kasira za tak post in kje jih naročajo?

New Report

Close