Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Oš Poljane Ljubljana

Oš Poljane Ljubljana

Pozdrav,zanima me ali imate kaksne izkusnje z Oš Poljane?Hci gre drugo leto v pri razred in jo imamo namen vpisati tja.Sem pa malo ze prebrala na netu,kolikor sem splih lahko dobila info,pa imam zdaj mesane obcutke.
Zanima me kako je z znanjem,berem da ne blestijo ravno..Pa koliko so otroci sploh na igriscu?Kako je z e-redovalnico-deluje?Kaj pa vpliv seednjih sol,berem,da so bile prisotne tudi mehke droge letos v soli in da na sploh imajo letos katastrofalen zadnji razred.

Hvala za vsak info!!!

Vse OŠ v Sloveniji imajo isti program.
Kakšne sošolce in učitelje bo otrok dobil pa je povsod loterija.
Če ga boš doma lepo vzgajala in ga spodbujala k delu, potem bi glede na svoje sposobnosti in prizadevnost otrok moral povsod v enaki meri razvijati svoje sposobnosti. Glede na to, da otroke vsak dan gledam pred očmi, menima, da v večini primerov to velja kot pribito.

Največkrat je atmosfera odvisna od klime v razredu, s tem pa je povezano tudi znanje.
Mi ne moremo voziti na šolo, ki je bila na pred kratkim omenjeni listi, prva v državi. Verjetno pa je tam veliko otrok vladajočih, ki se na vlado vsak dan vozijo v službo in sproti oddajo otroke v šolo.

Moja sodelavka ima otroke (8. In po moje 6. razred) na Poljanah in ni povedala še nič slabega, pa ni take vrste ženska, ki bi bila z malim zadovoljna in po mojem skromnem mnenju čisto preveč ambiciozna zas voje otroke. Hočem povedati, da ne bi bila tiho, če bi bil kak problem.

Tista lestvica šol je bila totalno neverodostojna, tako da se ne zanašat nanjo.

Na Majdi Vrhovnik, ki moti tisto, ki ti je odgovorila pred mano, približno pol otrok hodi peš, večino ostalih pa res vozijo, ampak predvsem zato, ker se njen okoliš razteza še daleč na Vič in V Rožno dolino. Moji trije so na tej šoli in v devetih letih še nisem opazila nobenega vladajočega – peš ali z avtom, ki bi prišel v šolo.

Tam v bližini sta še Tone Čufar in Ledina, ki sta tudi obe v redu šoli, če vam nista predaleč in če vam oljane ne pašejo.

A ja, še na eno znanko sem se spomnila, ki ima tudi otroka tam, mislim, da v 2. razredu, in je tudi zadovoljna.

Pomembneži imajo otroke na Vorancu, ne pa na Majde Vrhovnik.


Tudi ti ne blestiš! Ne samo ravno! Nepismeno mono skrbi za izkušnje s šolo! Le kam gre ta svet. Najprj nastavi slovensko abecedo na tablico (a, ne znaš), potem šele pisari o šolah in njihovi kakovosti!

No,dej no, še ne 20 let nazaj je bila ta šola znana kot le “franc bosanc”. Pa veš zakaj?


Tudi ti ne blestiš! Ne samo ravno! Nepismeno mono skrbi za izkušnje s šolo! Le kam gre ta svet. Najprj nastavi slovensko abecedo na tablico (a, ne znaš), potem šele pisari o šolah in njihovi kakovosti![/quote]

Saj se ostala brez besed,saj me je po svoje kar sram,da ti sploh odgovarjam!!A se nimas s kom v svojem zivljenju pogovarjat,sigurno si samska,pa svoj gnev in nezadovoljstvo stresas na druge!Ti svetujem,da manj visis tukaj gor,pa si raje najdes dobrega psihijatra,MONA,kaj a me znas al ti samo me pomaga�,ker si cisto prevec omejena.

New Report

Close