Forum.Over.Net

Starševski čvek

Ena medalja še ne prinese naslova

Default avatar

fovšija2014

Če ej kdaj obstaja nešporten športnik, potem je to Tina Maze. Ženska, ki vriska, ko gre tekmica s proge, ženska, ki se veseli, ko tekmica pase in se celo poškoduje, športnik, ki je sposoben brutalno obračunat s konkurenco, pobrat o. zahtevat ves denar zase itd itd itd za mene nikoli ni bil in nikoli ne bo športnik. Še najmanj šampion, pa če je ves z zlatom pokrit in odet. Dosežki pa .... ja, so, a ne, če si ustvariš idelane pogoje, če vse podrediš samo sebi in se poserješ na vse okoli sebe, potem ti enkrat pač mora ratat. Tekmice - pa ne samo njene sotekmovalke v reprezentanci, tudi tuje smučarke - vedo veliko povedati o njeni brezobzirnosti. Zato je jaz in še kdo ne bo nikoli spoštoval in cenil - lahko, da je vrhunski stroj in "mašina", je pa vmes pozabila biti človek. In to je zame v končni fazi edino, kar šteje. Res, da je sama v špici - vprašajte, koliko generacij je ZARADI NJE in njenih zahtev odpadlo in propadlo, ker je pobila vse okoli sebe.

Skakalci, tekači, hokejisti so druga zgodba. Oni so vedno kolegialni in "fer" do tekmecev in sotekmovalcev. Ne gre za "simpatijo", gre za to, ali je nekod fer in pošten, ali nekdo gradi svoj uspeh na svojem znanju ali pa na na smoli, če ne že kar nesreči drugih. Temu nikoli nisem in nikoli ne bom ploskala, pa če je še toliko zlata navešenega čez!
Default avatar

Ne moreš verjet kdo vse dostopa do interneta :))

ena medalja je napisal/a:
Tina ima dve srebrni in dve zlati olimpijski medalji. In če cel kup drugih rekordov v smučarski zgodovini. Ti pa predvsem podpovprečni IQ. :))))
Default avatar

oh my god

maynapink je napisal/a:
odkod meni to?
zadnje svetovno prvenstvo je bilo lani v Schladmingu. Na njem je Tina zmagala v superveleslalomu. Do naslednjega svetovnega prvenstva v smučanju v Vailu naslednje leto je tina trenutna svetovna prvakinja v superveleslalomu.

zdaj, če nimaš pojma o športu, če ne ločiš med svetovnim prvenstvom, svetovnim pokalom in olimpijskimi igrami, raje ne komentiraj....
Default avatar

čimveč takih

ena medalja je napisal/a:
Po moje bi vsi ostali naši smučarji dali kako leto življenja za pol tako "porazno" sezono kot je letošnja Tinina...
Default avatar

ni kaj fol zabit

Ni kaj kako ste lahko tako negativni, sami si po moje še riti ne morete obrisati.
Uspešna Tina vas moti bolj kot vsa kriza pri nas. Fuj in fej spravte se v Polje ali še bolje v Idrijo,boste
bolj na griču.