Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ula Furlan voditeljica Eme

Ula Furlan voditeljica Eme

Letos odgovorna za Emo, Miša Molk, zrihtala hčerki voditeljsko mesto. Torej tudi javna RTV se lahko “pohvali” z nepotizmom! Jasna Kuljaj se mora vlačit po sodišču, da dobi, kar ji pripada, tej pa niti prdnit ni treba, pa je kar voditeljica…

v familiji 😀

no pa sej Ula ni tako napačna voditeljica, kadar ni preveč naspidirana.

VSE JI MAMICA ZRIHTA, AMPAK RES VSE !!!!! A TO DAVKOPLAČEVALCI MORAMO PLAČEVAT, KO DOBIMO RTV POLOŽNICO !?? TOČNO TO, NEPOTIZEM !

Tipično za našo državo, zelo tipično.

Kaj se pa dereš? A je problem, ker tebi mamica nič ni zrihtala? A dejnodej, get a life, undercover tlele javkat za svoj neuspeh, no.

Ula je pa BTW stokrat boljša, kot prej omenjena Jasna.

Ula bi bila na minimalcu nekje v neki sobici brez svoje mamure

Vse mora ostati v družini, pametnih se ne sme spustiti, da bi odločali…

Kaj se pa dereš? A je problem, ker tebi mamica nič ni zrihtala? A dejnodej, get a life, undercover tlele javkat za svoj neuspeh, no.

Ula je pa BTW stokrat boljša, kot prej omenjena Jasna.[/quote]

Sploh ni point katera je boljša, Jasna gre men na bruhanje, če smo že pri tem…

imaš težave s samopodobo?
Re: Ula Furlan voditeljica Eme

Ula je pa BTW stokrat boljša, kot prej omenjena Jasna.

Ko bo Ula izvedela resnico, kdo je njena mati, sčasoma bo izvedela,
se bo pogreznila v rov!

pazi, kaj pišeš – tale tvoj zapis je precej žaljiv. Si na javnem forumu, ne pozabit….

Še vedno bo lažje gledati Ulo kot pa Mišin predelan obraz.

Kaj se pa dereš? A je problem, ker tebi mamica nič ni zrihtala? A dejnodej, get a life, undercover tlele javkat za svoj neuspeh, no.

Ula je pa BTW stokrat boljša, kot prej omenjena Jasna.[/quote]

Zato pa je tako kot je, ker je že normalno da mamice in očki zrihtajo službo. Malo se zamisli, predno stipkaš skup tole nevemkajže.

Kaj se pa dereš? A je problem, ker tebi mamica nič ni zrihtala? A dejnodej, get a life, undercover tlele javkat za svoj neuspeh, no.

Ula je pa BTW stokrat boljša, kot prej omenjena Jasna.[/quote]

Zato pa je tako kot je, ker je že normalno da mamice in očki zrihtajo službo. Malo se zamisli, predno stipkaš skup tole nevemkajže.[/quote]

A je bilo vredno, da si pristavila prste k tipkovnici, k si ena in ista?

Ula meni kot voditeljica ni slaba ampak če smo iskreni ja defenitivno je dobila tole službo preko njene slavne mame. Če ne bi imela take mame bi po vsej verjetnosti res delala za zelo malo denarja za kakšnim šalterjem, ali pa če bi imela srečo za kakšne 800 €. Pa bodimo še malo iskeni, če bi bili mi sami na pozicijah kot je Miša Molk, a ne bi mi tudi svojemu otroku zrihtali ene lepe službice? Mislim da večina bi jo, glede na nezavidljivo situacijo v Sloveniji takle mlad človek nima kaj početi, tako da hvala bogu da ji je zrihtala tako službo. Se pa strinjam da je nepotizem slab, in če bi bilo to v reali da ne bi imela take mame pa da bi hotela prodreti v TV vode, ne bi imela šanse mislim mogoče bi na avdicijah prišla visoko ampak izbrali bi pa nekoga preko vezi in ne nje.

Teh dveh se res ne da primerjat;). Čisto v ničemer. Meni je Ula luštna, simpatična. To, da je Mišina hči, ji mogoče na momente celo škodi.

Kaj bi ne bi to omogočili svojim otrokom, če bi lahko?
Kasete kot psi, prav nevoscljivi ste. Grduhi.

Kdo je njena mati? Kar malo nakladaš.

Ne, js ne bi!!!
Prvič zato ne, ker je to javna inštitucija, ki jo plačujejo davkoplačevalci!
Drugič pa zato ne, ker bi potem imela svojo lastno hči za nesposobno, če si sama ne more zgraditi kariere, hkrati bi pa to pomenilo, da sem sama nesposoben starš, ker je nisem naučila samostojnosti!

Da se ne boš čez par let v jezik ugriznila in zarečenega kruha najedla….

Kaj je študirala? Je kaj končala?

Da se ne boš čez par let v jezik ugriznila in zarečenega kruha najedla….[/quote]

Brez skrbi, se mi ne bo treba!

Ula je sfalirana študentka FDV.

Ma, kaj si pa ti dokončala, če si sploh? Pometaj naprej pred svojim pragom – bo šlo?

Da se ne boš čez par let v jezik ugriznila in zarečenega kruha najedla….[/quote]

Brez skrbi, se mi ne bo treba![/quote]

Glej no glej, ego in samozavest na vrhuncu!

Ma, kaj si pa ti dokončala, če si sploh? Pometaj naprej pred svojim pragom – bo šlo?[/quote]

Bila sem njena sošolka, in ja jst sem fax dokončala.

New Report

Close