Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek nezadostna ker ni imel kemičnega

nezadostna ker ni imel kemičnega

Danes so pisali test pri slovenščini. Moj je pozabil puščico doma in ko je prišel k uri, ko naj bi pisali test, je rekel učitelju, da nima kemičnega in če gre lahko ven si sposodit od koga. Učitelj je rekel, da je vedel, da se piše test in bi moral imeti pisalo. Če ga nima, naj test odda in dobil bo nezadostno. In tako je sin oddal prazno, čeprav je znal.

A lahko to naredijo ti prfoksi? Ker ni imel pisala???? Saj bom šla v šolo jutri, ampak me je hudo pogrelo. A piše v kakšnem zakonu, da to ne sme učitelj delat? A bi prfoksu krona z glave padla, če bi mu posodil svojega? To ni iskanje znanja, ampak neznanja. Šla bom do ravnateljice. Kaj bi pa ve?

Pri drugih predmetih je pa v kamen klesal črke, al kako?

Hja, ko bo gospod doštudiral in bo šel na teren k stranki naprimer popravljat hladilnik, pa bo pozabil plin….se bo pač peljal 60 km nazaj v delavnico….na svoje stroške. Vzemite ta cvek kot strošek , ki je nastal zaradi lastne šlamparije…..

nova
Uredništvo priporoča

bi rada vidla ta film, ma ne mi rečt, da nima sošolca, ki mu bi en kemik posodu, ali pa med odmorom kdo v drugih razredih dobro, da si mu posodla telo, da se je rodil

Še ena pametna mamica….

In vseh ostalih 30 sošolcev je imelo s seboj en sam samcat kuli? Nihče ni hotel posoditi? Da nima pisala, se je zavedel šele, ko je dobil test na mizo?
Ven bi šel iskat kuli? Kam ven, če je bila cela šola že po razredih?

Koliko je star tale tvoj Einstein, da mu še vedno vse verjameš na besedo?

Učitelj je naredil edino pravilno stvar. Če bi tvoj mulo bil resen fant in se ne bi hodil v šolo bolj ali manj zezat, bi si že pred uro sposodil od koga tisto pisalo, če je že puščico pozabil. Tako pa je brez vsega prišel k uri, učitelj mu je razdelil test, on pa, da nima pisala in če si gre lahko sposodit.

Totalno neodogovorno dejanje na nivoju petletnika. Če se je pa delal frajerja, je pa to dobra šola zanj. Se bo naslednjič malo manj zezal.

Ker ni imel pripomočka, da bi svoje znanje zlil na papir, je dobil šus. Zanimivo vprašanje za ravnateljico.
Mislim, da tovariš ni pravilno postopal.

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx boljše živet v lahki diktaturi kot v težki demokraciji xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx več na blogu, http://www.fj-produkt.com/

Da mojmu sončko tole naredijo grem do inšpektorja. Takole se obnašat, kaj si pa mislijo tile prfoksi. Delajo po štiri ure, imajo dobre plače, celo poletje so doma, pol pa tako zajebavajo sončka …. ne, ne tako se pa ne grem. Kuj do ministra grem, inšpektor je premala inštanca.

In seveda se je spomnil šele v razredu, da ga nima, ne 5 minut prej, pred razredom? Ah, jaz ne bi nikamor hodila, naj se sam zmeni za popravljanje, če zna itak ni problem 😉

Sori! Za zakon pa ne vem, ampak ali si predstavljaš da bi to naredili vsi… in šli iz razreda iskat nekoga…

je vprašal enih par, pa noben ni imel ali pa ni hotel dat, kaj jaz vem. ven bi pa šel vprašat dežurnega učenca ali pa v tajništvo šole. ja, a vi ste pa perfektni, nikoli se vam nobena napaka ne zgodi?

Del zgodbe manjka. Kaj ti je zamolčal?

je vprašal enih par, pa noben ni imel ali pa ni hotel dat, kaj jaz vem. ven bi pa šel vprašat dežurnega učenca ali pa v tajništvo šole. ja, a vi ste pa perfektni, nikoli se vam nobena napaka ne zgodi?[/quote]

Dolgčas? Attetntion whore? Število vpisov? Psihološka raziskava? Shizo?

Čisto nič nisem zamolčala!!!!!!! Kaj naj bi zamolčala?

Draga avtorica, imam, oz. sem imela podoben primer pri hčeri, ki je naravoslovni test pisala ( polovico) s svinčnikom, ker ji je med testom nehal pisat kemični. Prav tako je učitelj rekel, da mu bo upoštevalle del, kjer je pisala z kemičnim. Šla sem v šolo in se pogovorila. Test je odpisala za odlično.

je vprašal enih par, pa noben ni imel ali pa ni hotel dat, kaj jaz vem. ven bi pa šel vprašat dežurnega učenca ali pa v tajništvo šole. ja, a vi ste pa perfektni, nikoli se vam nobena napaka ne zgodi?[/quote]

Dolgčas? Attetntion whore? Število vpisov? Psihološka raziskava? Shizo?[/quote]

Jaz pa kar verjamem, da je mulc točno tako priredil zgodbo.

[/quote]

Čisto nič nisem zamolčala!!!!!!! Kaj naj bi zamolčala?[/quote

javi jutri razplet, jaz b sina s seboj na razgovor peljala:-)
če pozabiš denarnico v trgovini robo dobiš?

Jah, no. Na maturi tega pač ne bi upoštevali, pa na nacionalnih preizkusih znanja niti. Je pač treba poskrbeti za rezervno pisalo pri pisanju testov. Pa bi se ti lahko pogovarjala, kolikor bi se hotela, te ne bi nihče upošteval. Na začetku teh testov piše, na kakšen način in s čim mora biti zadeva spisana, in potem se zadeva, ki ni tako napisana, ne upošteva.

Če pa otrok že od štarta pride brez vsakršnega pisala, je pa čisto očitno, da gre za menefregistični odnos do dela. Tisti cvek je več kot zaslužen.

Morda za premislek. Na maturi so izrecna navodila, da se tekst napisan s svinčnikom točkuje z 0 točkami.
Verjamem, da se jih na to ne začne pripravljati v četrtem letniku …

Isto je pri nacionalnih preizkusih znanja.

Če bi vsi učitelji delali kot tale učitelj, bi se otroci zelo hitro navadili, kaj je red. Če pa mamice tekate do učiteljev in jih gnjavite zaradi vaših sončkov, je pa to delo zelo oteženo. Držim pesti za tega učitelja, da se ne bo zlomil pod pritiskom avtorice.:))

A ste ruknjene? Ker je pozabil kemik, naj dobi cvek? pa niste normalne? a če ve pridete na urad, pa nimate kemičnega, vas pošljejo nazaj domov ali vam posodijo svojega?

Saj ni dobil cveka zato, ker je pozabil kemik doma, ampak ker na testu ni imel pisala.
Pri nas je bil dril že v OŠ in so težili s temi kuliji.

Katero uro so pa pisali?

Po malici so pisali, kaj ima to veze. Ja, na testu ni imel pisala, ker ga je pozabil doma, ne?

Rekel bi naj vzame za dobro. Se zna zgoditi, da mu bo ob kakšni veliko resnejši priliki rešilo glavo.

Politicians should be replaced like diapers, often for the same reason Mark Twain

Po malici so pisali, kaj ima to veze. Ja, na testu ni imel pisala, ker ga je pozabil doma, ne?[/quote]

Torej prvi dve, tri ure pri pouku ni napisal niti črke? In v treh urah ni mogel nafehtati enega pisala, potem naj bi ga pa po nekem čudežu v petih minutah, in to po začetku ure, ko so že vsi v razredu?

Ne rečem, če bi pisali takoj ob pol osmih zjutraj, ko kava še ne bi prijela.

New Report

Close