Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Voditelj jutranjega dnevnika na SLO 1

Voditelj jutranjega dnevnika na SLO 1

Verjamem da jih tu kar nekaj gleda oddajo Dobro jutro, kjer so vsako polno uro mini poročila. No, jaz spremljam oddajo že nekaj let in začudeno opazujem kako se voditelj Andrej Lakner, ki je bil še pred nekaj leti zelo simpatičen dečko (tako je zgledal včasih http://govori.se/media/cache/upload/Photo/2011/01/03/02nova_10-11_do_1_i700.jpg) redi iz tedna v teden.

Ob njegovem imenu v googlu se avtomatično ponudi beseda “debel”, tako da ta tema zagotovo zanima kar veliko ljudi. Ali fanta mogoče kdo pozna in ve čemu taka sprememba? Res upam da ne gre za posledico kakšne bolezni, ker v temu primeru ni OK da se sploh pogovarjamo o njegovi teži, ampak vseeno me zanima zakaj in me obenem tudi skrbi za njega, saj je sedaj že kar precej napihnjen.

No to sem se spraševala tudi jaz, res se je precej zredil. Tudi meni se je to zgodilo, zaradi bolezni, tablet in vseh okoliščin sem iz 65 kg prišla na 110 kg v dobrih 10 letih.

Nikjer nobene slike debelega Andreja.

menda so AD.

Evo, še novejša slika Andreja (screenshot z današnjega jutranjega dnevnika). Težko verjeti da gre za isto osebo s prve slike! http://shrani.si/f/2f/MC/1sBbP8of/4w23zq345gh.jpg

mora bit kaj bolan

Tudi meni se je to zgodilo, zaradi bolezni, tablet in vseh okoliščin sem iz 65 kg prišla na 110 kg v dobrih 10 letih.

Kako grozno! Ampak najbrž se lahko to zgodi prav vsakemu. A ti je pozneje ratalo kaj shujšati ali si ostala pri 110 kilah?

Žal uspem spravit dol kakšno kilo, ampak AD so hudič, res:( Upam, da shujšam vsaj na 90 kg, prej nikoli nisem imela težav s težo, celo presuha sem bila.

Oglašam se v zvezi s komentarji podobe Andreja Laknerja.
Res je spremenil svojo zunanjo podobo. Menim, da se to nas ne tiče.
Čudi me, koliko ljudje dajejo na zunanji izgled, ne pa na človeka kot osebnost.
Ne zavedajo se, koliko trpljenja lahko povzročijo. Spomnite se, v osnovni šoli so včasih zafrkavali tiste, ki so nosili očala, tisti, ki so imeli kakšen kilogram preveč pa so bili tarča ljudi, ki so se imeli za nekaj več.
Andrej ni na lepotnem tekmovanju, ima pa čudovit glas.
Kdor ga pa pobliže pozna pa ve, da je zelo srčen in v redu fant.
Če ima res kake zdravstvene težave, jih bo že rešil s pomočjo zdravnikov.

Res je..strinjam se,da je njegova teza samo njegova stvar in nina nikomur od nas,da to njegovo breme se dodatno povecujemo.. Nas je morda kdo prosil,da mu pomagamo prenasati njegove kile naokoli..? Ne! Torej.. nosimovsak svojo kramo karme okoli in se ne vtikajmo v druge..
Drugace bi bilo,ce bi bili naproseni za pomoc..a ,ker nismo-drzimo gobce..
Pa btw..popolnost je v nepopolnosti..in kot drugacna (se vedno..) ne obstaka..
Lep pozdrav vsem
BJ

Pozdravljeni!
Hvala za vašo skrb in prijazne besede. Z “rahlo zamudo” vam z veseljem sporočam, da sem v preteklem letu shujšal za 50 kilogramov in zdaj tehtam 73 kg! Lahko si ogledate moj portfej na FaceBooku, če vtipkate moje ime in priimek. S prijaznim pozdravom, Andrej.
[attachment=0]Profilna fotka 2.jpg[/attachment]

Prdon, zatipkal sem se… “Portfelj” na FB-ju… 🙂

…in še 1x! “Pardon”!!! :))))))

VAU! Kako prijazen zagovor, hvala! Se javljam nekaj let kasneje, ko sem shujšal na prvotno težo… Me pa res zanima, kdo ste/ si, ki me tako “pobliže” poznate? 🙂

Je pa shujšal. Koliko časa pa že drži tako težo?

Fajn vas je zafrknil tale res lepi dečko. Začeoio vam je gobec. Braaavooooo..

Tole pa je razlika, čisto drug človek! Čestitke za ta podvig, verjamem, da ni bilo enostavno izgubiti tako velikega števila kilogramov.

New Report

Close