Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Obvezna registracija na portalu MedOverNet

Obvezna registracija na portalu MedOverNet

Spoštovani,

O registraciji za pisanje na najbolj popularnem portalu MedOverNet še posebej na foromu Starševski čvek, ki ima mesečno preko 200,000 uporabnikov imam več mnenj.

Najprej pozitivno to je, da se provokatorji kot npr. Glista,… ne bodo več pisali po foromu saj jih bo lahko administracija in uredništvo g.Primož in ga. Andreja ter ga. Savarinka lahko izbrisal ali jim blokirali uporabniško ime. Seveda tudi bodo zgubili voljo do provociranja, če bodo morali vsakič ustavariti nov elektronksi naslov.

Negativna stran je pa padec provokativnih pisanj in seveda odgovor, ki so predsavljali večino pisanaj na foromu in seveda tudi zmanjšanje branosti. Posledica zmanjšanje branosti bo tudi upad oglaševalec saj oglaševalci potrebujejo obisk, da so videni. Kot dokaz je bilo danes napisanih 40 tem včeraj pa 131 tem, kar je kar 91 tem manj kar predstavlja kar 50{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} upad gledanosti kar je na daljši rok slabo.

Sicer sem bil jaz osebno zelo razočaran nad nivojem uporabnikov tega foruma, ker je veliko uporabnikov foruma v moji temi o predstavitvi bilo neprijaznih.

Lep večer Darko

Darko,

seveda je to danes, saj je bila poteza narejena včeraj, torej se ljudje še malo ogledujejo, očajte na jutri, počasi se bo vse dvigovalo, samo da ljudje ugotovijo, da lahko tudi kot registrirani uporabniki normalno sprašujejo kar jim paše in komentirajo, samo ta razlika bo, da si ne bodo dovolili toliko žaljenja in neumnosti.

Kar pa se obiska tiče, pa morate vedeti, da je to samo eden forum od več kot 200 tih. Pa še veliko drugega je, torej četudi izgubimo 100.000 uporabnikov, jih je še vendno več kot 300.000 normalnih, denarja pa zaradi tega ne bo nič manj, morda celo več, ker bo tudi več reda.

primož

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]

:))))) Naivnost pa taka! Glista je še vedno veselo tukaj, trenutno pod nickom X-Men, čeprav ima še vedno aktiven in neblokiran tudi prejšnji nick! In to Primož &Co. seveda vedo!

nova
Uredništvo priporoča

Darko,

seveda je to danes, saj je bila poteza narejena včeraj, torej se ljudje še malo ogledujejo, očajte na jutri, počasi se bo vse dvigovalo, samo da ljudje ugotovijo, da lahko tudi kot registrirani uporabniki normalno sprašujejo kar jim paše in komentirajo, samo ta razlika bo, da si ne bodo dovolili toliko žaljenja in neumnosti.

Kar pa se obiska tiče, pa morate vedeti, da je to samo eden forum od več kot 200 tih. Pa še veliko drugega je, torej četudi izgubimo 100.000 uporabnikov, jih je še vendno več kot 300.000 normalnih, denarja pa zaradi tega ne bo nič manj, morda celo več, ker bo tudi več reda.

primož[/quote]

Spoštovani Primož,

Zanima me predvsem zakaj ste se odločili za obvezno registracijo. Obisk se sicer lahko dvigne čez čas ampak ugled foruma bo pa še nekaj časa ostal nizek. Sicer pa nekateri uporabnikom pa ni všeč, da so izgubili anonimnost.

Lep večer Darko

Ce je to problem, da bo izginilo nekaj najvecjih provokatorjev, potem: SUPER. Kaj ste cakali tako dolgo?!

Se strinjam, da je bil skrajni čas, da se oteži delo tistim, ki so anonimno smetili po čisto vsaki temi in tekmovali, kdo bo bolj žaljiv. Se bodo pa vrnili tisti, ki so zaradi tega odšli.

Za ene uporabnike se ni spremenilo popolnoma nič.

Zelo pa si želim, da se vrnejo forumaš-ice ki se izredno redko oglašajo prijavljene. Npr. ena iz Novega mesta, ena iz Škofje loke,in tako dalje….

Kakšno anonimnost pa bodo uporabniki izgubili?

A je kdo tukaj gor sploh podpisan z imenom in priimkom?

strah ima velike oči !

Bo bugnavilea povedala, kako je izgubila anonimnost, zakaj je bilo to precej neugodno in zakaj odtlej natopa tukaj praviloma neregristrana :)))

:))))) Naivnost pa taka! Glista je še vedno veselo tukaj, trenutno pod nickom X-Men, čeprav ima še vedno aktiven in neblokiran tudi prejšnji nick! In to Primož &Co. seveda vedo![/quote]

Mi nobenega ne podimo, če se znajo ljudje obnašati.

Sedaj bo samo lažja kontrola. NAredil bom pa vedno, ko se bo nekdo delal res norca iz koga.

ker nove registracije ne moreš preprečiti.

primož

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]

Darko,

seveda je to danes, saj je bila poteza narejena včeraj, torej se ljudje še malo ogledujejo, očajte na jutri, počasi se bo vse dvigovalo, samo da ljudje ugotovijo, da lahko tudi kot registrirani uporabniki normalno sprašujejo kar jim paše in komentirajo, samo ta razlika bo, da si ne bodo dovolili toliko žaljenja in neumnosti.

Kar pa se obiska tiče, pa morate vedeti, da je to samo eden forum od več kot 200 tih. Pa še veliko drugega je, torej četudi izgubimo 100.000 uporabnikov, jih je še vendno več kot 300.000 normalnih, denarja pa zaradi tega ne bo nič manj, morda celo več, ker bo tudi več reda.

primož[/quote]

Spoštovani Primož,

Zanima me predvsem zakaj ste se odločili za obvezno registracijo. Obisk se sicer lahko dvigne čez čas ampak ugled foruma bo pa še nekaj časa ostal nizek. Sicer pa nekateri uporabnikom pa ni všeč, da so izgubili anonimnost.

Lep večer Darko[/quote]

Nihče ni izgubil anonimnost, samo občutek,d a če se registriraš, da nisi anonimen, popolnoma enako ste, če se ali če se ne. Ker identiteta se ugotavlja na drugih stvareh,

Mislim,d a bo ravno zaradi tega nivo postal višji, s časoma, pa se bo tudi vedno več ljudi odločilo za registracijo, ko bodo videli, da to ni noben bavbav, mi pa bomo imeli veliko lažje delo.

kot je bilo že rečeno, so bile dobre in slabe strani tega.

Bomo pa imeli vesele urice, recimo v torek od 9 – 12h, brez registracije, pa četrtek od 12 – 15h 🙂

Kaj pa vem, vedno se kaj dobrega izcimi iz vsake stvari.

primož

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]

Spodil si FriLLoxa, Glista je pa še vedno tukaj :((

Jaz bom samo to rekla, Primož, da si registracijo žal uvedel nekaj let prepozno.
Stari forumaši smo te večkrat opozarjali, da forum postaja zbirališče raznoraznih motenih osebkov, pa si vsa ta leta na žalost dajal prednost kvantiteti pred kvaliteto.
Tale uvedba registracije sedaj je bolj kot ne gašenje požara …

Za ene uporabnike se ni spremenilo popolnoma nič.

Zelo pa si želim, da se vrnejo forumaš-ice ki se izredno redko oglašajo prijavljene. Npr. ena iz Novega mesta, ena iz Škofje loke,in tako dalje..

a to mogoče misliš na forumašico Najky?

malce za dušo.......https://www.facebook.com/stvari.ajdovscina/

Men je pa všeč, manj psihopatov ( una s kilometrskimi nicki ipd.) pa bolj pregledno bo vse skup.
😀

Saj menda ne misliš resno da bom povedal? Ljudje ki so odkrito spregovorili da se poznajo z menoj, so bili popljuvani do obisti… In tega si pač ne želim…

Pozdravljam tole odločitev za obvezno registracijo. Zdaj sem se tudi jaz registrirala:) Imam pa nek meni popolnoma neznan nick, ki je bil enkrat registriran na moj email:)))

Spodil si FriLLoxa, Glista je pa še vedno tukaj :(([/quote]

Točno tako! 🙁

Bo bivši vedel da ga še nisi pozabila…

Li@n@, pridi 🙂

Jap…imaš vsekakor prav:

Ni več tem kjer se je lahko do onemoglosti blatila cerkvena ustanova katera predstavla večino prebivalcev države Slovenije.

Ni več tem kjer se je žalilo državljane slovenije da niso nič vredni pred drugimi priseljenimi prebivalci Slovenije in da smo Slovenci navadni hlapci nasvoji zemlji.

Se ne žali več Janšo na katerega so dobesedno orgazmirali kdor ga bo bolj popljuval.

In zaradi vseh tem katerih ni več se ne odpirajo nove teme z proti argumenti. Zakaj? KER NI POTREBE ! Pregovor pravi: ZOB ZA ZOB . Torej če ni napada ni potem protinapada.

Glede gledanosti tem:

Najbolj gleden tema nazadnje bila kjer ste me fobesedno trgali živega na vse možne načine…kdo me je trgu se ve….kdo je pisu pod neregistriranim nickom jst v piko vem …
Za vas večino tukj na forumu je pač najbolj zanimivo da se nekoga jebe na živo in mrtvo..prov uživate v tem…zaradi tega je zatorej na prvem mestu gledanosti tednain celo pred temo kjer se sprašujete zaradi predajanja osebnih podatkov policiji katera problematika je imela veliko odziva po Sloveniji in je bila deležna celo nacionalne televizije. Torej vas ne briga izdajanje podatkov, vas ne zanima pedofiljija ampak vas zanima kako se nekoga jebe v glavo na vse možne načine.Tud ubili bi me sam je problem ker nimate jajc kj takega storit in je vsa en sam lapanje in dokazovanje vašega prava na lažeh ki se naslanjajo na drugih lažeh. In vas je obenem tako strah pri teh vaših natolcevanjih da se tudi registrirati ne upate ker ste preprosto preboječi kaj takega storit.

Torej glede foruma sedaj: takšen kakršen je naprimer od včeraj popoldne je zame enkraten kot pa je bil nazaj kolikor sem ga pač obiskoval. Torej sm jst dosegu svoje…na vaše obupne provokacije sem bombardiru z vsemogoči načini…bil pri tem oblaten do konca , vendar mi ni žal, vsekakor ne. Pizdarij in ostalega nestrpnega sranja mi preprosto ni treba več pisat. Sam še zmerom vi tega ne boste zastopili ker je preprosto preveč za vaše oprane glave.

v bodoče me pa izpuščajte iz konteksta pogovorv glede pizdarij na forumu saj sm jst bil sam en mčkn delček…mčken mčken…vendar kako bi temu rekel gonilna sila. Vendar se je izplačalo. Me pa tudi glih ne prizadene če se name spravljate, vendar se morate zavedat da bom vam vse lepo vrnil saj se to tako pošteno dela. Vse kar se je pa zgodilo je ps je zgodilo torej z razlogom vendar enkrat na tak način, drugič na drugačnega da sem vas okol nosil da sploh niste porajtal zakaj se sploh gre.

To je to..pa lep večer.

[url=http://www.youtube.com/watch?v=Uq_4W77TYBI]Moja žena[/url]

No, jaz sem še ena, ki upa, da se bo stanje zdaj normaliziralo, da se bo žaljenje globoko pod pasom omejilo, da bomo postali strpni do vseh prepričanj in verovanj – saj na slovenskih tleh živijo budisti, hidujci, kristjani, pravoslavci, muslimani, mormoni, …. ki so v končni fazi vsi skupaj samo LJUDJE in kot take jih lahko delimo le v dve skupini: na dobre in slabe. Ostalo me ne zanima, pa verjame, da še marsikoga drugega tudi ne.

sicer se strinjam s to potezo vodstva mon le to je malo zoprno ker bo zdaj sč kot fb, vsi bodo samo osladno prijazni in si kimali. kar ne odraža dejanskega stanja. ampak kakorkoli že, itak nam ni nikdar prav
najbolj sem pa vesel ker tisti osebek z dolgimi nicki ne bo mogel več smetit:)

************************** § ▲ !

Moj podpis. K spoštovanju vseh vernikov bi dodala še vse ateiste, ki se enako delijo na dobre in slabe.

Ostaja pa točka politika.
Bodo sedaj vpleteni kar naenkrat sposobni spoštovati drugačna prepričanja? To ostaja moja dilema.

New Report

Close