Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek beli recept

beli recept

Ali zdravniki sploh še izdajajo zdravila na zelene recepte (brez doplačila)? Sedaj sem že 2krat rabila zdravilo na recept in mi ga je napisala na bel recept, da sem morala plačat. Halo, saj plačujem dopolnilno zavarovanje. A kdo ve v čem je point?

Pozanimaj se ali je zdravilo tudi na zeleni recept, ker če je, ti mora dati zelenega in ji drugič povej ali pa pojdi nazaj. Vprašaj v lekarni. Morda potrebuješ zdravila, ki so samo na beli recept!?

Morala si DOplačat, se pravi en del gre še vedno iz zavarovalnice, del pa plačaš sama, koliko je česa, ti pa na računu piše. Določena zdravila so samo na beli recept in v naši mili nam materi Sloveniji jih bo vedno več samo še za (DO)plačilo. Če nisi zdrav pač crkni 🙁 Vsa mazila (razen parih za oko), večina analgetikov, še mnogi AB, zdravila za želodec itd itd – TUDI ZA OTROKE!!!!- so žal samo za doplačilo.

nova
Uredništvo priporoča

Če je beli recept, ne doplačaš, ampak plačaš v celoti. Če je zeleni recept, pa včasih doplačaš.

ja blagor nam v Sloveniji, če boš bolan in če ne boš imel dnarja, se boš lepo stegnu, simpl, mar ne

Prej se rešiš tega sranja, boljš je.

New Report

Close