Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Katere revije, časopise berete?

Katere revije, časopise berete?

Pri frizerju, ko čakam, so vedno neke bedne revije. Zdaj pa ne vem ali imam samo jaz tak okus, da mi tisto ne odgovarja ali kako.

Kakšen tip, katere revije, časopise berete?

Včasih sem kupovala, zdaj grem v knjižnico prelistat kakšne revije za notranjo opremo, arhitekturo, pa kulturne dialoge, sobotno prilogo ipd.; tudi kakšen tuj dnevni časopis, čeprav je v naši lokalni knjižnici izbira žal majhna.

Od naših praktično ničesar, razen Dolcevite. In občasno Našo ženo, ki ima glede na ostale revije zelo kakovostne članke. Žal se je oblikovno zataknila v sedemdesetih. Prelistam še Liso, če jo dobim. Kupujem pa samo Dolcevito.

Vse ostalo je na tako nizkem nivoju, da bog pomagaj.

Od tujih Good Housekeeping na tablici.

Parkrat na leto kupim kako Story oz. kaj podobnega to je pa vse.

Lady, Nova, Story, Lisa, Jana, Stop…vse po vrsti in to vsak teden in tudi vse preberem

Tako izbiro imajo ponavadi pri frizerjih :).

Jaz Gea, Svet in ljudje, National Geographic, tudi kako vrtnarsko, Tek, Tekac, Bicikel

Delo s Sobotno prilogo, kdaj Mladino ali njen Global, revijo Hiše, ker me to zanima – prej sem tudi Ambient, v tujini kupim specializirane cvetličarske in vrtnarske revije; kdaj kupim tudi Poglede in ja, kupila sem zadnji dve številki Lady, ker me je potegnila ljubezenska zgodba v nadaljevanih.:))

Družino, Ognjišče, občasno Jano

Ga ni čez Reporter!

Naročeno imam Večer, Rože in vrt, Gaio in Nedeljski dnevnik, redno preberem še Jano, Obrtnika in še par strokovnih revij.
Pa prek neta redno pogledam še Glasi Istre.

Ničesar – rada prebiram znanstvene članke na temo zgodovine, ampak takih revij v kioskih ni. Morala bi si naročiti kakšno revijo npr. Zgodovinski časopis,a po pravici povedano raje berem knjige.

Pri frizerki vzamem v roke kakšno tračarsko revijo, ker se grem tja sprostit, pa tudi preveč šundra je naokoli, da bi se lahko poglabljala.

Za novice pa zvem preko interneta in uporabljam prav vse možne spletne portale.

Zanimivo koliko revij imamo. Za določene prvič slišim :).

tak na hitro prebrskam KTZ, Kleine Zeitung, Krone Zeitung, kupujem pa Alles für die Frau und Adel aktuel, včasih še kašno drugo….

Berem Jano, Vivo, včasih Mladino, revije si sposojam v knjižnici

Jaz pa L&Z, Grazio, Moj lepi vrt, Delo in dom, Pri nas doma…

New Report

Close