Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Iskanje partnerja po 30 letu

Iskanje partnerja po 30 letu

Mislite da je po 30 letu težje ali lažje najti kompatibilnega partnerja? Lažje v smislu da po 30 recimo imaš neko službo, svoje stanovanje, višjo samozavest, že določene ljubezenske izkušnje za sabo in ti je bolj jasno kaj želiš in česa ne v partnerstvu?

Mislite da je lažje ali težje najti nekoga ko si starješi?

Veliko veliko težje. Vsako leto je težje. Večina je v teh letih namreč že zdavnaj zasedenih. Tako, da ja izredno težko.
Govorim iz izkušenj.

Ja samo a ni tudi tako da se jih veliko poloči ali gredo narazen iz dolgoletnih vezi ki so se začele v 20tih potem v 30tih pa propadejo?

če si urejena in atraktivna lahko komot še koga ujameš in seveda inteligentna….moški imajo radi privlačne ženske

Zase me ne skrbi sem že nad 30 in ne iščem resne veze, imam pa kolegico ki išče je full privlačna pač lahko ima karkoli samo so problemi ja najti pravega.

Hja, ni videt teh ločencev. Ne poznam ločencev moje starosti.

jaz imam fanta,ampak prijateljica tudi išče in ni nič pametnega-ponavadi so tudi brez službe in denarja tudi moški,veliko pa jih reče,da noče delite svoje plače za žensko in ji kupovat kakšna darila,raje ima denar za sebe,vsak gleda samo na svojo rit žal in noben te nebo podpiral

Meni je znanka ki živi v NYC rekla da se tam vsi fu*karijo pa to so stari ljudje nad 30 let poročeni, samski skoraj večina se vara. Noben ni resen, ker v new yorku je tako da je več žensk kot moških, in zato imajo moški več izbire tako da resnega partnerja dobiti tam je res problem ker večina ni resnih še tisti poročeni jih baje večina vara tako ona pravi. V Sloveniji je verjetno podobno ogromno varajočih 30+ letnikov in letnic samo priznal ne bo nihče, veliko jih živi na zunaj lepih vezah na notri pa poka dokler do konca ne poči.

Precej lažje.

Predvsem zato, ker že dobro poznaš sebe, pa druge tudi.

Precej lažje.

Predvsem zato, ker že dobro poznaš sebe, pa druge tudi.[/quote]

nikakor ne, res je, da se bolj poznaš, ampak problem je v tem, da ni samskih moških.

Jaz tudi pravim, da je težje, vendar je lahko več kot idealno, ker vemo kaj želimo in hočemo. Saj vemo kako pa poteka izbiranje moškega v mladih letih – čisto z drugega vidika gledaš na ljubezen – običajno izbiramo po zunanjosti, samo da ti je všeč. Vsaj jaz sem bila tako nezrela in več kot pričakono je, da sem se ločila.

Ne poznam skoraj nikogar nad 30, sploh ne nad 35, ki bi bil samski pa bi bilo vse ok z njim. Edini samski moških pri teh letih, ki jih poznam, so še vedno pri mamici, še vedno vse ona plačuje zanje, še vedno nič ne delajo, še vedno samo žurajo okrog. Normalnih samskih pa ni in ni. Vsi oddani.

Ne poznam skoraj nikogar nad 30, sploh ne nad 35, ki bi bil samski pa bi bilo vse ok z njim. Edini samski moških pri teh letih, ki jih poznam, so še vedno pri mamici, še vedno vse ona plačuje zanje, še vedno nič ne delajo, še vedno samo žurajo okrog. Normalnih samskih pa ni in ni. Vsi oddani.[/quote]

Glavno da ste samske ženske nad 30 že vse na svoje, v lastniški stanovanjih, s super službami ipd. Kje se skrivate takšne cvetke? Kako to, da ste samske pa tako super ste?

Ne poznam skoraj nikogar nad 30, sploh ne nad 35, ki bi bil samski pa bi bilo vse ok z njim. Edini samski moških pri teh letih, ki jih poznam, so še vedno pri mamici, še vedno vse ona plačuje zanje, še vedno nič ne delajo, še vedno samo žurajo okrog. Normalnih samskih pa ni in ni. Vsi oddani.[/quote]

Glavno da ste samske ženske nad 30 že vse na svoje, v lastniški stanovanjih, s super službami ipd. Kje se skrivate takšne cvetke? Kako to, da ste samske pa tako super ste?[/quote]

Kdo pa pravi, da mora biti lastniško stanovanje? Je kdo to rekel? Je pa lahko najmeniško a ne?
ALi pa tudi, če je doma pri starših ni nič narobe, če plačuje svoje stroške. Hudo narobe pa je, ko mama plača vse položnice, vse opere, vse zlika, gospod pa ne hodi niti v službo, samo žura, žur plača mama. ALi pa če hodi v službo pa vso plačo zagoni za svoje stvari. Položnice, hrano pa plačujejo starši.
Takih samskih žensk nad 30 res ne poznam. Moških pa kar nekaj.
Veš ni nujno, da je super služba. važno pa je, da človek pri 30 že ima nekaj delovnih izkušenj. Tudi, če ima slabo službo ali pa, če jo je izgubil in jo resno išče, je ok človek. Če pa pri 30+ še sploh nikoli ni hodil v službo pa je nekaj narobe.
veš zakaj smo take ženske samske? Ker nočemo tipov, ki jih pri 30+ preživlja mama.

Jaz tudi nobenega moškega pod 30 ne poznam, da bi bilo vse OK z njim. Pa ženske tudi ne, da ne bo kdo v luft skočil takoj.

Pa poznam krasne ljudi obeh spolov in v vseh starostnih skupinah, ampak z nobenim od njih ni vse ok, in pri vsakem se da najt nekaj, kar te odbije, če se dovolj potrudiš.

jaz poznam enega samskega-40 let,živi z mamo,nima pa niti enega dneva delovne dobe,je pa visoko izobražen…evo samske

Precej lažje.

Predvsem zato, ker že dobro poznaš sebe, pa druge tudi.[/quote]

nikakor ne, res je, da se bolj poznaš, ampak problem je v tem, da ni samskih moških.[/quote]

Jaz poznam ogromno samskih moških nad 30. Ti, ki jih poznam, so duhoviti, dobrega srca… so pa res brez službe, ker so jo izgubili v teh časih. Eden je s.p., ima svojo gostilno, ker je dober kuhar, a je že nekaj časa samski… drugi je ravno brez službe, ker je dal odpoved, saj mu niso plačevali, tretji je brez službe, a odprl svoj s.p…. Eden ima službo, in vse kar si lahko zaželi, in si ful želi punco, a je vse dneve doma, na študiju ali v službi, kjer nobene ne spozna. Teh se na hitro spomnim, a so verjetno še kakšni, ki se jih ta trenutek ne spomnim.

Ampak punce jih ne povohajo preveč, niti ne vem zakaj, saj je vsak po svoje ok. Sami pa niso ravno taki, da bi do kakšne pristopili.. nimajo toliko samozavesti, rabijo, da tudi ženska pokaže iniciativo.

Ko sem razmišljala, da bi jih sparčkala s kakšnimi svojimi samskimi prijateljicami, sem ugotovila, da ne poznam nobene nad 30, ki bi bila ok. Ali so zelo neprivlačne (in niti nič nočejo narediti zato, da bi vsaj povprečno zgledale) ali so nemogočega obnašanja (skrajno otročje, da moški vidi, da z njeno psiho ni neki ok) ali pa so tako izbirčne, da ne vzamejo nikogar. Drugih samskih prijateljic ne poznam.

Glavno da ste samske ženske nad 30 že vse na svoje, v lastniški stanovanjih, s super službami ipd. Kje se skrivate takšne cvetke? Kako to, da ste samske pa tako super ste?[/quote]

Kdo pa pravi, da mora biti lastniško stanovanje? Je kdo to rekel? Je pa lahko najmeniško a ne?
ALi pa tudi, če je doma pri starših ni nič narobe, če plačuje svoje stroške. Hudo narobe pa je, ko mama plača vse položnice, vse opere, vse zlika, gospod pa ne hodi niti v službo, samo žura, žur plača mama. ALi pa če hodi v službo pa vso plačo zagoni za svoje stvari. Položnice, hrano pa plačujejo starši.
Takih samskih žensk nad 30 res ne poznam. Moških pa kar nekaj.
Veš ni nujno, da je super služba. važno pa je, da človek pri 30 že ima nekaj delovnih izkušenj. Tudi, če ima slabo službo ali pa, če jo je izgubil in jo resno išče, je ok človek. Če pa pri 30+ še sploh nikoli ni hodil v službo pa je nekaj narobe.
veš zakaj smo take ženske samske? Ker nočemo tipov, ki jih pri 30+ preživlja mama.[/quote]

No, ene mame nočejo, da se jim karkoli plačuje in želijo, da sin ali hči varčuje, da si bo potem lahko kupil kakšno stanovanje ali kaj podobnega. Vem za ene mame, ki izrecno ne sprejmejo denarja od svojih otrok.

nikakor ne, res je, da se bolj poznaš, ampak problem je v tem, da ni samskih moških.[/quote]

Jaz poznam ogromno samskih moških nad 30. Ti, ki jih poznam, so duhoviti, dobrega srca… so pa res brez službe, ker so jo izgubili v teh časih. Eden je s.p., ima svojo gostilno, ker je dober kuhar, a je že nekaj časa samski… drugi je ravno brez službe, ker je dal odpoved, saj mu niso plačevali, tretji je brez službe, a odprl svoj s.p…. Eden ima službo, in vse kar si lahko zaželi, in si ful želi punco, a je vse dneve doma, na študiju ali v službi, kjer nobene ne spozna. Teh se na hitro spomnim, a so verjetno še kakšni, ki se jih ta trenutek ne spomnim.

Ampak punce jih ne povohajo preveč, niti ne vem zakaj, saj je vsak po svoje ok. Sami pa niso ravno taki, da bi do kakšne pristopili.. nimajo toliko samozavesti, rabijo, da tudi ženska pokaže iniciativo.

Ko sem razmišljala, da bi jih sparčkala s kakšnimi svojimi samskimi prijateljicami, sem ugotovila, da ne poznam nobene nad 30, ki bi bila ok. Ali so zelo neprivlačne (in niti nič nočejo narediti zato, da bi vsaj povprečno zgledale) ali so nemogočega obnašanja (skrajno otročje, da moški vidi, da z njeno psiho ni neki ok) ali pa so tako izbirčne, da ne vzamejo nikogar. Drugih samskih prijateljic ne poznam.[/quote]

Veš je razlika ali sploh ni nikoli hodil v službo ali pa jo je trenutno izgubil in jo išče. To je ogromna razlika.
Praviš, da niso samozavestni. Ženske pa ravno samozavest privlači.
Nesamozavesten moški pa pričakuješ, da bodo lepotice za njimi letale? Nobena od samskih ni dovolj lepa zanje? Razmisli malo o tem, da označuješ samske za neprivlačne. Mogoče ti tvoji samski tudi niso ravno lepotci ali pač?

Samo stran od takega tipa.
Sem doma pri mami, isto sestra. Pa od kar nimava statusa obe plačujeva stroške. Si jih vse tri delimo. Ni šans, da bi zajedala mamo. Ogromno že prihranim, ker ni treba plačevat stanarine.
Zato varčujem za nakup stanovanja. Da pa bi mi pri teh letih mama vse stroške plačevala? Saj nisem parazit.

Moje opažanje je, da je lažje. Ker se v “atraktivnih 20-ih” namišljenci obeh spolov budalijo z nekimi kriteriji, po 30-em pa skesano vzamejo, kar pač dobijo. Moje opažanje je, da ženske pod vplivom biološke ure ekspresno hitro čudežno najdejo primernega oplojevalca. Takrat se nehajo sanje o visokih črnolascih in podobno, čez leta srečaš bivše atraktivnice, vezane s posamezniki nič kaj zavidanja vrednih lastnosti. za dedce je pa še lažje, ker itak vzamejo mlajše od sebe.

pa sem sama.Stara 50,atraktivna,postavna,pravijo-lepa, sama,ker sem odpikala varalico. življenje se ti obrne na glavo. Ni lahko začeti znova v teh letih.Kam naj grem? Sama po mestu? moje prijateljice imajo družine. Služba,dom in obratno. mogoče pa pride kakšen princ na belem konju,morda 🙂

zato razumem marsikaterga,ki je samski.To ni tako enostavno,kot si predstavljate:greš ven pa dobiš partnerja.

punca ne sekiraj se in se imej rada-vase, zase in nase-sama sebi si lahko tudi najboljša družba,kot pa z nekom, ki te vara

New Report

Close