Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek dnevni počitek -najbolj diskretno

dnevni počitek -najbolj diskretno

pozdravljeni
res bi rada samo nasvet

dnevni počitek na relaciji velenje -ljubljana

ali je sploh kje tako, da ne rabiš dat osebnega dokumenta in da tvoj avto ni vsem na ogled , pa da se lahko mogoče prijaviš po telefonu in samo vzameš ključe in potem tudi diskreteno odideš … pa še mogoče cena …

mi je čisto kar vseeno kaj si mislite, ker pač ne mislite prav ….

želela bi samo odgovor na vprašanje

hvala in lep dan vsem

itak da mislimo prav ;)))
Žal, ne poznam motela, kjer bi kot duh stopil notri in ven. Mogoče najem kakšnega večjega enoprostorca….?

Bo to kotiček za varanje? >:-)

nova
Uredništvo priporoča

ej, če bi bilo tipu kaj do tebe, bi se on potrudil in našel kak primeren prostor, ne pa da mu še za seks mesto ti rihtaš… poden od tipa, resno…

Podatek iz druge roke: naj bi bil Plaza hotel v BTCju ustrezen in priljubljen za te namene. Pokliči recepcijo, nimaš kaj izgubiti.

popoldanski počitek- sex v mestu…tam hvalijo Ambient v domžalah…..

http://www.uni.si/cenik.html

A je POP že odkupil licenco za tisto oddajo o varanju? Ko npr. ženska nekaj sluti, javi novianrju, tisti tipa zasledujejo, snemajo nato uletijo v sceno v živo?
Po mojem bi bila kar dobro gledana oddaja .)

Za nekaj let nazaj vem, da se je hodilo h Poku na Brezovico; ce je se zmeraj aktualno, pa ne vem.

…naj ga sproba,pol bo pa že vidla,če se splača….

Preveri hotel park na Taboru v LJ. Parkiraš v garaži, grez liftom do sobe, pustil plačilo v sobi in odideš. Tako je bilo kakšne 2-3 leta nazaj, najbrž se še vedno da.

Sem hodil v Kongo (Grosuplje). Ni daleč po avtocesti od Lj. Cena je bila 50 eur. Spomini pa…neprecenljivi;-)

…neprecenljiva…Preveč.

Tudi G design hotel na Brezovici je znano zbirališče ljubiteljev popoldanskega počitka.

Avtorica, če ti naredim povzetek – svojemu loverju sporoči, da praktično vsaka špelunka ali motel na tej relaciji je ok, ker je že sproban in očitno varen.

Ni na tej lokaciji, je pa blizu VILA KAPUN
avta se ne vidi, dokumentov ne rabiš, srečaš ne nikogar….

al pa harmonija menges 🙂

Hotel Stil tik ob obvoznici v Ljubljani. 40€ za 4 ure.

Ljubljana Resort na Dunajski c. 270 ima zelo diskretno lokacijo in spodobno ceno.

Živjo,
Če potrebujete diskreten prostor, imam v Ljubljani manjšo garsonjero za najem po ugodni ceni, za krajši ali daljši čas. Je na mirnem koncu, zelo diskretno, s privat vhodom in parkingom.
lp
[email protected]
030660254

V Kongu, diskretno in čisto 🙂

Vaš link

A vagino moram sam pripeljat, al jo lahko narocim?

MOgoče bo pa komu pomagalo – prejšnji teden sem bil prvič na, vsaj meni novi lokaciji, na dunajski 105, Dragon dream mislim da nekaj z zmaji majo notr, rezerviral preko telefona, dobil QR kodo, vstopil zelo diskretno, da sploh nikogar ne srečaš od njih, kar nama je bilo še najbolj vseč, naslednjič moram samo vzeti še sobo, ki ima kopalno kad baje kar v sobi :).

kaj pa cena?😁

Kakšne so pa cene tko, za najem dve-tri ure?

New Report

Close