Forum.Over.Net

Starševski čvek

Postavite nemogoče vprašanje in dobili boste neverjetne odgovore! Anonimno in brez registracije. Največje slovensko virtualno mesto. Če ni objavljeno v tem forumu, se ni zgodilo!

Nikoli več Gorenje!!

Default avatar

Gorenjeenosranje

Gorenje je pač postalo sra.nje.....
Default avatar

kakor za koga

Gorenjeenosranje je napisal/a:
Gorenje je pač postalo sra.nje.....
No, zame pač ni sranje. Hladilnik star 6 let, pralni stroj 8 let, štedilnik 6 let, mikser 30 let, sesalec 4 leta, bojler 10 let. Vse dela tako kot mora.
Default avatar

Uresnicena zelja

Sej zdej boste Hisense kupoval.
Default avatar

murphy56

Jaz sem hladilnik imela Elektrolux, sem ga menjala z Gorenjem in sem zelo razočarana. Hladilnika Gorenje nikoli več. Kupila sem Gorenje salamoreznico, pa je rezilni nož iz tako slabega materiala, da ga brusilec niti nabrusiti ne more. Grelnik vode je crknil po pol leta, ga niti nisem nesla v popravilo, pač...
Ne vem, imam smolo ali je Gorenje slab proizvajalec? Uh....
Default avatar

kupuejm samo še take

Uresnicena zelja je napisal/a:
No ja, če bo kakšen tak padel s traku" tudi za slovensko tržišče kdaj pa kdaj - z veseljem.

Hadilnik s francoskimi vrati in enim ali dvema spodnjima predaloma je super.

https://hisense.co.za/product/hisense-f ... -h720fs-wd
Default avatar

whitecow

Uresnicena zelja je napisal/a:
Hisense ima nekatere zadeve zelo zelo dobre...seveda to pomeni tudi € ali $, amapk dobiš kar plačaš...Tisti poceni Hisense, no pa tud poceni Mideo bomo pa zelo verjento lahko mi kupovali

whitecow

murphy56 je napisal/a:
Jaz sem hladilnik imela Elektrolux, sem ga menjala z Gorenjem in sem zelo razočarana. Hladilnika Gorenje nikoli več. Kupila sem Gorenje salamoreznico, pa je rezilni nož iz tako slabega materiala, da ga brusilec niti nabrusiti ne more. Grelnik vode je crknil po pol leta, ga niti nisem nesla v popravilo, pač...
Ne vem, imam smolo ali je Gorenje slab proizvajalec? Uh....

nam je grelnik vode zdržal dokaj dolgo, tam ene 5 let ziher...potem je pa začel spuščati, ni več dobro tesnil.

sodobno potrošništvo

u2 je napisal/a:
več kot 25 let star hladilnik,dela u nulo
kupi tega iz nove generacije, ki ima 5letno garancijo.. Pa potem primerjaj....

Tudi naš Gorenjev pomivalc je delal ko urca skoraj 17 let..... Je bilo pa isto drobovje, kot Bosch, , samo Gorenje značka je bila gor.

Dandanes je narejeno tako, da mora crknit v 5ih letih da kupiš potem novegas traku ali skladišča. Pa kako tega ne razumete? :D
Default avatar

indijski tulipan

Z Gorenjem nobenih težav ...nikoli, zgleda, da imam resnično srečno roko...
Whitecow to že ve :) ahahahaaa
Default avatar

whitecow

indijski tulipan je napisal/a:
ne vem kaj je tu smešnega...jaz sem povedal svoje izkušnje, tisto kar sem prebrla na različnih forumih, kar sem slišal itd in večino tega na žalost drži. Če si ti svetla izjema sem vesel zate...sem ti pa že zadnjič rekel na napiši kak pomivalc imaš doma, ker je menda oh in sploh in ga hvališ na vse pretege in ti dokažem njegovo poreklo (ki glede na starost zihr ne izhaja iz Velenja....).

indijski tulipan

whitecow je napisal/a:
ne vem kaj je tu smešnega...jaz sem povedal svoje izkušnje, tisto kar sem prebrla na različnih forumih, kar sem slišal itd in večino tega na žalost drži. Če si ti svetla izjema sem vesel zate...sem ti pa že zadnjič rekel na napiši kak pomivalc imaš doma, ker je menda oh in sploh in ga hvališ na vse pretege in ti dokažem njegovo poreklo (ki glede na starost zihr ne izhaja iz Velenja....).
Whitecow zakaj ne morete preboleti, da meni vsa aparatura Gorenja brezhibno dela že vrsto let ;). Zakaj bi vam pošiljala neke moje podatke, vam v neko dokazilo, saj imam vse listine s starim garancijskim listom Gorenje:)...torej dokazilo imam.
Saj ne oporekam tistim, ki imajo smolo z izborom aparatov, sem vam potrdila, da sem lahko srečna, ker imam pri izbiri srečno roko.
Res je, da se mi ničesar ne kvari, le žarnice mi gredo pa non stop:)

Res je, malo sem vas podražila s prejšnjim komentarjem, žal mi je za Vaše slabe izkušnje, toda se lahko veselite mojih :)
Default avatar

Julij Cezar

Poznam jih veliko ki imajo belo tehniko od gorenja in si vsi zadovoljni,hladilniki stari po 2o let delsjo bp;enako pecice pralni stroji..je pa nekaj drugega;sprenenila se je miselnost ljudi in zato mora biti pri hisi vsaj bosch aeg ,ze candy je srot..ok miele je bil in je res spica...ni kec v tem da se gorenje vec kvari kot drugi problem je miselnost ljudi in hvalisanje z brendi...ajde mercedes c klasa se bolje pelje od megana ampak srce..beri motor je francoski..poleg platforme...in v tem je kvaka...zdajle ima recimo spar v akciji pralni stroj od indesita za mislim da 286 eur...pa ne mi zdaj bucnic lusit da je bisch za 600 eur tok boljsi?
Default avatar

whitecow

Julij Cezar je napisal/a:
Poznam jih veliko ki imajo belo tehniko od gorenja in si vsi zadovoljni,hladilniki stari po 2o let delsjo bp;enako pecice pralni stroji..je pa nekaj drugega;sprenenila se je miselnost ljudi in zato mora biti pri hisi vsaj bosch aeg ,ze candy je srot..ok miele je bil in je res spica...ni kec v tem da se gorenje vec kvari kot drugi problem je miselnost ljudi in hvalisanje z brendi...ajde mercedes c klasa se bolje pelje od megana ampak srce..beri motor je francoski..poleg platforme...in v tem je kvaka...zdajle ima recimo spar v akciji pralni stroj od indesita za mislim da 286 eur...pa ne mi zdaj bucnic lusit da je bisch za 600 eur tok boljsi?

indesit je zelo dobra marka, žal je pri nas slabo zastopana. Whirlpool je že vedel kaj je kupil ko jih je kupil. Žal je tudi nabor modelov ne ravno velik...še največ ima kak pošta Slovenije pa morda merkur če jim zasitnariš potem se konča

candy se je na žalost hudo pokvaril. namreč candy, hoover pa še kaj bi se našlo niso v4eč mad ein italy ampak made in PRC... saj tehnologijo majo, izdelava je pa boga. Italijanski candy je bil okej, kitajski žal ni

Gorenje je pa spet poglavje zase...20 let stare mašine so in bodo laufale ker so narejene bolj kvalitetno, kt novejše. To pa velja ne sa mza Gorenje tudi za cel spekter drugih manufaktorjev. Žal se je Gorenje pokvarilo, kvaliteta je žal upadla.

indijski tulipan

whitecow je napisal/a:
Julij Cezar je napisal/a:

indesit je zelo dobra marka, žal je pri nas slabo zastopana. Whirlpool je že vedel kaj je kupil ko jih je kupil. Žal je tudi nabor modelov ne ravno velik...še največ ima kak pošta Slovenije pa morda merkur če jim zasitnariš potem se konča

candy se je na žalost hudo pokvaril. namreč candy, hoover pa še kaj bi se našlo niso v4eč mad ein italy ampak made in PRC... saj tehnologijo majo, izdelava je pa boga. Italijanski candy je bil okej, kitajski žal ni

Gorenje je pa spet poglavje zase...20 let stare mašine so in bodo laufale ker so narejene bolj kvalitetno, kt novejše. To pa velja ne sa mza Gorenje tudi za cel spekter drugih manufaktorjev. Žal se je Gorenje pokvarilo, kvaliteta je žal upadla.
to pa velja za vse novodobne digitalne na tač aparature:)...tudi za cenjeno jabolko. :)
Default avatar

malce pojasnila

whitecow je napisal/a:

to pa velja za vse novodobne digitalne na tač aparature:)...tudi za cenjeno jabolko. :)

Tukaj te bom pa jaz malo povozila" za ta tvoj komentar o "cenjenem jabolku":

Sem uporabnik Appla že od leta 2009 - nobenih problemov - ena tablica še vedno brez problema deluje. Tako telefon ( še s prvo baterijo, si moreš mislit), kot računalnik. delujejo tiptop..... Imam tudi nadgradnje nekaj novih modelov. Tako da prosim ne "šifaj", če ne uporabljaš, ker ne moreš vedeti.

Pa še nekaj glede tvojega hvaljenja Gorenja, ker nočeš razumeti nečesa: ti in še nekateri "hvalite" stare mašine 10, 20 let - to je bilo še top izdelano, se strinjam ( ti je tudi "majster kravca" zgoraj v tj temi tako napisal) - danes sodobno potrošništvo narekuje tako, da mora kupec po 5ih letih kupit nov izdelek s proizvodnega traku ali skladišča, da se zadeva obrača, da firma lahko obstoji, ker stari kmalu po izteku 3 ali 5-letnetovarniške garnacije crkne, se pokvari ( imam točno te izkušnje z znamko Gorenje, Whirlpool in žal tudi Beko) - ali pa že v času garancije - vem, kaj pišem, ker imam ravnokar eno težavo z enim strojem, ki je še v garanciji, pa je več na servisu, kot v pogonu. Saj so izjeme tudi pri teh novihm narejenih po letu 2010, samo bolj izjema, kot pravilo.

Tako da - dajte nekateri dopustit možnost, da je možno tudi drugače od vašega zakoreninjenega prepričanja.
Default avatar

trerer

danes roba po 5 letih crkne, ali pa še prej, mi je serviser sam rekel, da tako pač je, da se roba na novo kupuje. Ni namen firm, da boš imel hladilnik, pralni stroj in še kaj 15 plus let.
Že 6-8 let star hladilnik danes, ne tisti starejši ki držijo 20 let,..so za menjat, kot sem rekla, mi je osebno serviser, da je tako in da naj kupim novega, ker me poporavilo pride predrago, garancija pa pred enim letom potekla.
Pa to velja za vse, ne samo za gorenje.
Default avatar

indijski tulipan

malce pojasnila je napisal/a:

Sem uporabnik Appla že od leta 2009 - nobenih problemov - ena tablica še vedno brez problema deluje. Tako telefon ( še s prvo baterijo, si moreš mislit), kot računalnik. delujejo tiptop..... Imam tudi nadgradnje nekaj novih modelov. Tako da prosim ne "šifaj", če ne uporabljaš, ker ne moreš vedeti.

Pa še nekaj glede tvojega hvaljenja Gorenja, ker nočeš razumeti nečesa: ti in še nekateri "hvalite" stare mašine 10, 20 let - to je bilo še top izdelano, se strinjam ( ti je tudi "majster kravca" zgoraj v tj temi tako napisal) - danes sodobno potrošništvo narekuje tako, da mora kupec po 5ih letih kupit nov izdelek s proizvodnega traku ali skladišča, da se zadeva obrača, da firma lahko obstoji, ker stari kmalu po izteku 3 ali 5-letnetovarniške garnacije crkne, se pokvari ( imam točno te izkušnje z znamko Gorenje, Whirlpool in žal tudi Beko) - ali pa že v času garancije - vem, kaj pišem, ker imam ravnokar eno težavo z enim strojem, ki je še v garanciji, pa je več na servisu, kot v pogonu. Saj so izjeme tudi pri teh novihm narejenih po letu 2010, samo bolj izjema, kot pravilo.

Tako da - dajte nekateri dopustit možnost, da je možno tudi drugače od vašega zakoreninjenega prepričanja.
Ti si k večjemu gospa povozila "samosebe".
Saj dvakrat poudarjam, da imam pri izbiri novejših aparatur srečno roko :).

Za jabolko sem pa pudarila, da je cenjeno, torej si lahko srečna. :)

In ne ne hvalim dvajset let stare mašine, že par let... okoli tri imam nov Gorenje pralni stroj.
Čudežno dela brezhibno. :) Po moje moraš pri nakupu trikrat pihnit :)

Ampak res ironično, da imam takšno srečo ...kajneda aplpaj :)?
Default avatar

malce pojasnila

In ne ne hvalim dvajset let stare mašine, že par let... okoli tri imam nov Gorenje pralni stroj.

Heeeeeehhehhe - počakaj, da mine " 5 let tovarniške garacije " :D
Default avatar

indijski tulipan

Heeeeeehhehhe - počakaj, da mine " 5 let tovarniške garacije " :D
To je pa exspres odgovor :)...kaj dela znamka Gorenje in prežanje konkurence :))))