Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Svetlana Makarovič: Zame je Slovenija kot država navadno skrpucalo!

Svetlana Makarovič: Zame je Slovenija kot država navadno skrpucalo!

Vsestranska umetnica Svetlana Makarovič o revščini, o zlaganosti božičnega časa, o sovražnem govoru, o pesniškem šodru, o pravljicah in otrocih, o zlobi, o življenju po kapi, o izredni pokojnini, o hrepenenju, o zarečenem kruhu, o Jankoviću in Janši, o njej ljubem zimskem času in še o čem … Več v intervjuju!

http://www.24ur.com/ekskluziv/domaca-scena/svetlana-makarovic-zame-je-slovenija-kot-drzava-navadno-skrpucalo.html

Pejte v tujino, ali nazaj na jug, kaj delate sploh tu? Čakate socialno?

Dobra je, ni kaj. Obožujem jo.

Njen oče Abdon , mama Otilija

Dj razloži malo ta imena …ker jo zgleda dobro poznaš…

[url=https://www.youtube.com/watch?v=kyMcdYEdJBA]my FB profil[/url] *********** [url=https://www.youtube.com/watch?v=FZRkP8PSdmA]my VIDEO[/url] **********[url=http://shrani.si/f/30/RM/1MH3Oak7/zajeta-slika.png]my TVITER[/url]

Če imaš rad Makarovičko, si socialec in južnjak?

drugič preveri, če že obstaja kak post na to temo.

Bravo Svetlana.

Makarovička se nima kaj oglašat, ko je pa letela na magistrat podpirat Jankoviča. Naj se …..

Bravo Svetlana, še povej, še !

Kdor je ne razume, je večinoma zaplankan Slovencelj.

Točno to, Svetso razumemo samo inteligentni.

In zakaj je taka carica? Zato ker je izjavila nekaj bifejskih “resnic”, ki jih lahko vsak dan poslušaš za slovenceljskimi šanki? A to je neki presežek?

daleč ste nas pripeljali, pametnjakovići…

Svetlana je sol na rano vzvišencev,ki se imajo za poštne,pridne in delavne,pa so daleč od tega.Vsi bi samo kradli,delal nebi nihče.Svetlana ima kaj pokazati in penzijo si je prislužila in njena umetnost je dejstvo in še 200 let po njeni smrti bojo ljudje brali knjige z njenimi pravljicami,kaj pa bo ostalo za vami?
Nič!!
Svetlana legenda!

daleč ste nas pripeljali, pametnjakovići…[/quote]

dol mi visi kaj si ti misliš

Presežek je to, da ona pove to javno. In da ima kaj pokazati, da novinarji stopijo do nje in jo o tem vprašajo.

Presežek je to, da ona pove to javno. In da ima kaj pokazati, da novinarji stopijo do nje in jo o tem vprašajo.[/quote]
s svetlano moraš najprej pripraviti vprašanja, jih ji dati in tista, ki ji niso povšeči briše ali pa intervju odpove.

Tudi jaz sem jo cenila, ko je zavrnila nagrado in dajala dobre izjave in tudi njena dela. Od kar sem pa jo videla na magistratu kako ponosno stoji zraven Jankoviča-je pa pri meni vse zgubila, kaj on je pa ok ali kako…

Stara je hinavka, podobna kot vsi. Po eni strani blefira neko moralno držo, potem pa javno podpira enega največjih skorumpirancev in voluharjev v državi.

ki jo je zaslužil, je nebi zavrnil…


Ne boste verjeli,da je v sorodu z enim vidnejših SDSovih kadrov z enakim priimkom. Bo šlo? In ti za tisti ravs kontra in re!

Prej si z jugoslovansko zastavo skakal na plačanih protestih in naslednjič boš z nacističnimi simboli? Imam prav???

Dej mej jajca pa pridi naslednjič s tablo “EU vi hev no mani, vi nid help” pa da te vidmo pol v reportažah svetovnih medijev…..bo šlo???

Njo ne zanima kje je Jankovič dobil denar, in potem govori o revščini navadnih ljudi ter o bogatunih ki nikoli ne pomagajo revnim,revnim ni potrbna pomoč ti hudič na zemlji pač pa kar jim je Jankovič ki ga tako podpira vkradel, ukradel zato da podpira take hudiče kulturnike kot je ona,domobrance so pobili ker so poraženci,oooooo hudič na zemlji.

vidim,da vam ni všeč,ker pove kar misli in to glasno,jasno.Tega je sposoben le malokdo.Pa je vseeno,če se strinjamo z izrečenim ali ne.
Poglejte je ženska,umetnica,ki je marsikaj dala skoz ,ki se sprašuje,dvomi in glej tudi pove NAGLAS.
Oj pa ženska ima že 75 let in mislim,da pa brez celufančka lahko pove kaj misli.

A vi bi,da vam resnico zavije kot bombonček ?

Tudi jaz imam alergijo 🙂 in to kakšno

Iz svoje zagrenjenosti (ki veje tudi iz njenih pravljic) udriha. In to dela pač javno…. big whoop!

New Report

Close