Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Lekarna Ljubljana in absurdno navite cene

Lekarna Ljubljana in absurdno navite cene

Potrebujem tole – brskam po spletu, kje je najceneje, da kupim – preko spleta ali v lekarni – in glej ga zlomka, na kaj naletim:

Razlika v ceni je sicer na znižano ceno dražjega ponudnika 10,54 eur, na redno ceno pa kar 11,70 eur za enak izdelek:

1. Lekarna Ljubljana
https://www.lekarna24ur.com/si/nosecnost-mama-in-otrok/problematicna-koza-dojenckov-in-otrok/uriage-cu-zn-sprej

2. Lekarnar.com – zasebnik:
http://www.lekarnar.com/izdelki/uriage-cu-zn-sprej

Pa koga imajo tukaj za norca ? Kako si upajo tako navit ceno, skoraj še za eno 100ml flaško zraven? Je po prodajnih mestih Lekarna Ljubljana še dražje, kot na njihovi spletni .. Pri teh OTC zdravilih te lahko nategnejo res na precej, če nisi pazljiv. Ta lekarniški lobij je pa res samo še nategovanje in molzenje denarnic, kjer mislijo, da lahko, ker je njihova miselnost, da ljudje pač rabijo in bodo seveda kupili tudi za enkrat višji znesek.

Res imajo ljudi za norca. Še dobro, da je vedno več takih, ki preverijo cene in da so tu forumi v katerih se obveščamo, kot ti nas danes. Hvala!

Probaj tule.
http://www.ebay.co.uk/sch/Health-Beauty-/26395/i.html?_ipg=50&_sadis=200&_ftrv=1&_adv=1&_sop=15&LH_SALE_CURRENCY=0&_from=R40&_dmd=1&_ftrt=901&_nkw=Uriage&LH_AvailTo=182

Tudi če pride s pištnino enaka cena, kot pri nas, nalašč naročim od tam.

No moja žena je kupila pumpico za prsa – proti mastitisu.
Kupila je v lekarni za 50 eur.

2 dni za tem sem videl popolnoma enako, ista firma in vse, v Leclercu za 20 EUR.
Pa vem, da tudi Leclerc nabije kar dobro maržo.

Tako da te farmacevti so ena navadna banda lopovska.

To je pa zato, ker ni prave konkurence. Tudi kar se pojavi privatnikov, raje nabijejo ceno kot zavodi, ker je zaslužek zagarantiran.

Jah, v tem primeru zgoraj ni tako: prvi link je zavod lekarne Ljubljana, drugi pa privatnik – razlika pa precej očitna, a ne?

Jah, v tem primeru zgoraj ni tako: prvi link je zavod lekarne Ljubljana, drugi pa privatnik – razlika pa precej očitna, a ne?[/quote]

Ja, pa Leclerc je tudi privatnik in malo prej sem dal primer kako je bila pumpuca več kot pol dražja v lekarni.
Problem je v tem, da dosti ljudi misli da se da dobiti stvari samo v lekarni in se ne pozanima še drugje.
Jaz vam povem da popolnoma vse, razen zdravil na recept, se dobi tudi pri privatnikih in to mislim res vse, kar imajo v lekarni.

Ima kdo stevilko od lekarna ena kajti placala izdelek 70evrov dobila pa ga nisem.

Vse B kompleks nadomestke, D kapljice, Hansaplaste kupujem na Amazonu.

So žepu precej bolj prijazni kot lekarne.

A vam res ni jasno, da so cene v lekarni oderuške, ker Ljubljano vodi oderuški župan? Mislim, da se mora plačevati provizijo, spominite se lekarne Bitenc, ki ni hotel plačati, pa so mu niso dali dovoljenja. Janković je dejansko udbomafijska nadoblast v Ljubljani. Vsak posel se lahko izpelje, a le s provizijo – in noben brez. To je ta suženjski oderuški davek podjarmljenih držav, znan iz pamtiveka.  preberite knjigo Udbomafija, da boste dojeli kako to laufa.

Islam je pa še slabši od Srbov. Ta je pa še bolj oderuški, ker tam pa moraš biti totalno oderuško obdavčen suženj, tam drugega itak ne moreš biti in osovražen. tko do če ni slabo je lahko le še slabše.

nič novega… mali so vedno talci in hlapci in zasužnjeni.

Vsi, kar jih poznam, se zgražajo nad cenami pri nas v lekarni, tudi tisti, ki pridejo iz tujine, bistveno bolj razvitih in bogatejših držav. Pa sama sem bila tudi šokirana, ko sem kupila v Avstriji lekarni zadevo, ki je bilo vsaj še enkrat cenejša kot pri nas.

Odgovor na objavo uporabnika
Nataša334, 22.11.2023 ob 08:49

Ima kdo stevilko od lekarna ena kajti placala izdelek 70evrov dobila pa ga nisem.

saj imaš kontakt (obrazec) na spletni strani.

New Report

Close