Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Očitno je v Sloveniji dovoljeno nadomestno materinstvo za bogate geje

Očitno je v Sloveniji dovoljeno nadomestno materinstvo za bogate geje

http://www.slovenskenovice.si/bulvar/domaci-trac/mark-zitnik-partner-rok-ponosna-na-sincka-tristana?sort_by=created&sort_order=DESC&items_per_page=10&page=1

na tvojo veliko žalost v sloveniji še vedno nismo na nivoju severne koreje in imajo vsi državljani prost izhod v države, kjer take oblike materinstva dovoljujejo…

Ta nadomestna mati je prišla iz Beograda in rodila v Ljubljanski porodnišnici.


In kaj tebe to boli? Imaš kaj manj? Te je vsaj sram?

Zakaj bi pa mene bilo sram? Nadomestno materinstvo je v Sloveniji PREPOVEDANO. Očitno pa je dovoljeno, če imaš dovolj denarja.

in?
nosečim srbkinjam bi prepovedal vstop v državo ali kako?
ali bi od vsake tuje nosečnice zahteval zapriseženo izjavo, da rojeva svojega otroka in ga ne bo dala nikomur v posvojitev?
ali kako si predstavljaš regulacijo tvojega problema? sicer ne vem, zakaj je to tvoj problem, pa vseeno…


sram bi te bilo lahko,ker očitno ne vidiš nič 🙂
Ampak saj zato si takšna kot si.
Drugače pa: ne piši če ne veš nič o tem 😉

in?
nosečim srbkinjam bi prepovedal vstop v državo ali kako?
ali bi od vsake tuje nosečnice zahteval zapriseženo izjavo, da rojeva svojega otroka in ga ne bo dala nikomur v posvojitev?
ali kako si predstavljaš regulacijo tvojega problema? sicer ne vem, zakaj je to tvoj problem, pa vseeno…[/quote]

Na kak način pa ti lahko otroka kar nekomu daš potem ko rodiš?
Ne gre to tako. Gre lepo preko CSD, tam pa vemo kako gre s posvojitvami. Dragi moji, če bi vsi tisti, ki ne morejo priti do otroka preko umetnih posvojitev kar tako naročili otroka, bi ga imeli vsi. Pogoj je seveda denar in da je to dovoljeno. Ker v Sloveniji to ni dovoljeno, je res, kar pravi avtorica. Gre za to, da prepovedane stvari za bogate niso prepovedane.

In bega me še nekaj v tej zgodbi. Ta dva sta poročena? Od kdaj pa so dovoljene istospolne poroke v Sloveniji?

in?
nosečim srbkinjam bi prepovedal vstop v državo ali kako?
ali bi od vsake tuje nosečnice zahteval zapriseženo izjavo, da rojeva svojega otroka in ga ne bo dala nikomur v posvojitev?
ali kako si predstavljaš regulacijo tvojega problema? sicer ne vem, zakaj je to tvoj problem, pa vseeno…[/quote]

Na kak način pa ti lahko otroka kar nekomu daš potem ko rodiš?
Ne gre to tako. Gre lepo preko CSD, tam pa vemo kako gre s posvojitvami. Dragi moji, če bi vsi tisti, ki ne morejo priti do otroka preko umetnih posvojitev kar tako naročili otroka, bi ga imeli vsi. Pogoj je seveda denar in da je to dovoljeno. Ker v Sloveniji to ni dovoljeno, je res, kar pravi avtorica. Gre za to, da prepovedane stvari za bogate niso prepovedane.

In bega me še nekaj v tej zgodbi. Ta dva sta poročena? Od kdaj pa so dovoljene istospolne poroke v Sloveniji?[/quote]

Tako na hitro pogledano, že v letu 2005 je bil sprejet Zakon o registraciji istospolne partnerske skupnosti http://zakonodaja.gov.si/rpsi/r05/predpis_ZAKO4335.html

Vse je možno, samo poznati je treba razne “luknje” v zakonodaji…in “podmazati” na pravih mestih.

Ne razumem, zakaj me tako žolčno napadate, če sem postavila legitimno in logično vprašanje.
Ko so odkrili, da je tista bolgarska ciganka prodala svojega otroka grškim Romom, je bila cela štala. Ko meti proda svojega novorojenčka bogatemu gejevskemu paru, je vse ok.

Zarad mene se lahko vsi istospolni poročijo, vsi imajo otroke… Mene s tem nihče nikakor ne ogroža.

Žitnik mi je pa zoprn čisto iz drugih razlogov…

In malo si poglejte, kaj ljudje pišejo, kako jih je tale Mark ogoljufal in ni plačeval svojim zaposlenim.

Najbrž da je otroka rodila ženska, oplojena s semenom enega od teh tipov. Po slovenski zakonodaji je torej ta ženska mati, ta tip pa oče otroka. In kje zdaj piše, da se mati ne sme odpovedati starševskim pravicam in da oče ne sme skrbeti za otroka???

A ti bi otroku vzela očeta in ga dala v posvojitev nekemu neznanemu paru v čakalni vrsti za posvojitve ali kaj???

In kje sem napisala, da bi otroka vzela. Kaj je z vami narobe? Nimam čisto nič proti, da imata otroka, verjetno otroku ne bo čisto nič manjkalo, ampak se sprašujem ali sta do njega prišla po nelegalni poti. Razumljivo?

Kaj ima tukaj za bit nelegalnega, če je eden od njiju biološki oče?

Tvoj 1. post je v drugačnem tonu zastavljen…

Očitno je legalno, kajne, tako kot za posvojitve tujih otrok, denar je treba imeti. In kaj sedaj? Sta ga namenila za otroka, ti pa za, recimo, Guccija … v čem je tvoj problem točno?

Tvoj 1. post je v drugačnem tonu zastavljen…

Očitno je legalno, kajne, tako kot za posvojitve tujih otrok, denar je treba imeti. In kaj sedaj? Sta ga namenila za otroka, ti pa za, recimo, Guccija … v čem je tvoj problem točno?[/quote]

V kakšnem tonu? V 1. postu sem samo link skopirala. Kaj bi torej rada? So geji zdaj neke svete krave, da se o njih ne sme niti debatirati al kaj?

in?
nosečim srbkinjam bi prepovedal vstop v državo ali kako?
ali bi od vsake tuje nosečnice zahteval zapriseženo izjavo, da rojeva svojega otroka in ga ne bo dala nikomur v posvojitev?
ali kako si predstavljaš regulacijo tvojega problema? sicer ne vem, zakaj je to tvoj problem, pa vseeno…[/quote]

Na kak način pa ti lahko otroka kar nekomu daš potem ko rodiš?
Ne gre to tako. Gre lepo preko CSD, tam pa vemo kako gre s posvojitvami. Dragi moji, če bi vsi tisti, ki ne morejo priti do otroka preko umetnih posvojitev kar tako naročili otroka, bi ga imeli vsi. Pogoj je seveda denar in da je to dovoljeno. Ker v Sloveniji to ni dovoljeno, je res, kar pravi avtorica. Gre za to, da prepovedane stvari za bogate niso prepovedane.

In bega me še nekaj v tej zgodbi. Ta dva sta poročena? Od kdaj pa so dovoljene istospolne poroke v Sloveniji?[/quote]
verjetno ga nista posvojila v sloveniji, ampak v srbiji. ker v sloveniji ga ne moreta. če je sploh posvojen, če ni v rojstnem listu še vedno srbkinja zapisana kot mati

Nadomestno materinstvo v Sloveniji ni prepovedano (nikogar se v zvezi s tem ne kaznuje ali kaj podobnega), ampak NE OBSTAJA. Naša zakonodaja tega ne pozna. Po naši zakonodaji je mati otroka tista, ki ga rodi. Tako da po naši zakonodaji se je zgodilo tako, kot sem napisala zgoraj (predvidevam, a ne). Nobenega nadomestnega materinstva ni bilo, ker pri nas tega ne more biti.

Ja in? Očitno sta si ga zelo želela, kar pa ne morem rečt za večino monovskih MOŽOTOV.

Drugač pa un ta lev zgleda kot Doug iz King of Queens 😀

no vidite, kjer je volja se da vse speljati čisto legalno. sedaj je očka najbrž na starševskem dopustu?

Jaz se pri tem ne sprašujem, kaj vse bo imel (kot kratkovidno gledaš ti), ampak kaj mu bo zares manjkalo. Manjkala mu bo mama in manjkal mu bo normalen, nezblojen očka. Konec koncev je to skoraj vse, kar otroček potrebuje. No, tale revček, tega ne bo imel!

Ampak takih revčkov, ki jim eden od staršev manjka, drugi je pa zblojen, je v Sloveniji veliko. Pa še nobenega ni CSD dal mimo voljhe staršev komu v posvojitev.

Jaz se pri tem ne sprašujem, kaj vse bo imel (kot kratkovidno gledaš ti), ampak kaj mu bo zares manjkalo. Manjkala mu bo mama in manjkal mu bo normalen, nezblojen očka. Konec koncev je to skoraj vse, kar otroček potrebuje. No, tale revček, tega ne bo imel![/quote]

Ko gledam po TV familije s kupom otrok na robu preživetja, zgleda, da rabijo otroci še kaj več kot mamo in očeta…
In čeprav Žitnika ne prebavljam, verjamem, da sta se odločila za otročka ker sta si ga želela (kar, kot je že nekdo napisal, za mnogo slovenskih moških ne velja) in tale otrok nikakor ne bo revček, ampak bo imel vse in še več, kar bo potreboval. OK, mame res ne, pa najbrž dva v redu fotra zato 😉

New Report

Close