Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek neka ženska na blagajni se je zagledala v mojega moža in on jo je pogledal nazaj

neka ženska na blagajni se je zagledala v mojega moža in on jo je pogledal nazaj

ne prenesem da neka pič…. gleda v mojega moža in tudi znorim če on pogleda nazaj

🙂 vem da sem smešna ampak taka pač sem

če ga pa rabiš…

Ljubosumnje je pomanjkanje samozavesti.Delaj mal na svoji samozavesti,pa bo bolje.

Sama ignoriram poglede moških in pričakujem tudi isto od mojega. Lahko gleda, ampak ne na tak jebčaki način. Pol mu pa glavo utrgam. Te razumem in sem ista! 🙂

Jaz tudi tega ne prenesem!!!

Obsojam pa bolj spogledljive ženska, kot pa svojega moža, ker sama NIKOLI ne gledam po tujih moških, tudi ko so sami, brez žena.

To so pač pokvarjene babe, kaj čmo!

To delajo samo res pokvarjene ženske!

Vzgojene in zveste ženske ne gledajo vezanih moških!

Če ga ona gleda, naj gleda. Če se pa on vpričo tebe spogleduje z njo, se zamisli. Tukaj ne gre za tvoje ljubosumje, tukaj gre za njegovo spoštovanje do tebe. Če to počne, nima niti najmanjšega.

hvala vam, da me razumete ! Tudi sama vem da drugih moških nimam kaj gledat. Ampak nekatere glupače nimajo občutka kaj je normalno in kaj ne . Je pa res, da je moj zelo fejst za pogledat

sem zelo ljubosumna in on to ve, pa se samo prikupno in simpatično ( kot samo on ve ) nasmehne in me uščipne za rit 🙂

kaj naredite če vaš moški gleda drugo žensko

?!?

jaz jih tud ne razumem, teh glupač, gledam skoz samo v tla, že zato, da se ne spotaknem.

Ma joj no, al ga katera poje, če se ga pogleda…mislm babe nakladate, da se kadi, za vsako babo veste kje je cunje kupila, za kolk keša je oblečena, kak make up ima, frizuro, ni da ni….pri dedcih pa zamižite.

kot bi imele najmanj brad pitta, pa ne palim na njega.

jah nč drugič če me kdo na blagajni pogleda in se mi nasmehne mu pokažem jezik:)…………itak da gledamo okrog in včasih prideš s kom v očesni stik……….mam pa še vseen raj da se moj nasmehne in pozdravi pred mano kot pa da bi to delal na skivaj……če si ga pa kera oglejuje ji pa nakažem da je moj, vidi v mojih očeh:)

Gledanje druge ženske, ko si ti zraven , je odraz njegove…neinteligence,primitivizma. Sorry, tako je.

hehe kr vidim vaše dece kok se zaletavajo v trgovinah, ko morjo hodit vsi meže:)

najmanj samomor …

Jaz na tvojem mestu ga nebi po štacunah vlačla – kaj pa če ima fetiš na blagajničarke?

Oči imam za to, da gledam. Če se mi pred njimi znajde tvoj mož, ga pač pogledam. Kaj pa naj? Zaprem oči???

Meni se pa fino zdi, če katera mojega pogleda – zakaj bi bilo pa to narobe? je pač fejst in simpatičen. Tudi pomotoma ne bom zaradi tega renčala naokoli.

Tisti trenutek, ko bi partner izjavil nekaj takega, kot pa avtorica te teme, poberem sila in kopita…

Ce ni preprican v najino vezo in mi ne zaupa, potem veza ne pelje vec nikamor. Zdaj pogled pred blagajno, jutri pogled pred hiso in pojutrisnjem pogled v sluzbi…

Haahahhah…….barca….. koliko ste stara ? (ni treba povedat)

Dovolj, da ne zelim biti s tako ljubosumnim partnerjem, ki bo kontroliral vsak moj morebiten pogled.

Omg, babe zmešane! More bit pa res revež, če gre med ljudi in ne sme pogledat ženskega spola. Tud jst ne bi hodila vsa presrana in razmišljala, kam oči obračat, da ne bo ognja v strehi. A to vam je v zadovoljstvo, da mu ne zaupate in da se ves čas bojite, katera vam ga bo vzela? Jaz ne bi hotla tazga tipa, k ne bi bla zihr v njega, ampak takšnega, za katerega bi vedla, da se v življenju srečuje (pa ne mislim, da hodi na zmenke) z drugimi ženskami, izbere pa mene.

To da tip pogleda žensko, je za nekatere primitivno in neinteligentno?? Vam jaz povem, da če je kaj primitivno in neinteligentno je posrano obnašanje tipov, ko so ženske zraven, ampak verjemte ko vas ni, tip rata normalen, pa zato še ne osvaja in ne skoči v posteljo! Imam izkušnje s takimi osebki, ki so spremenil obnašanje za 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}, ko je bla ženska zraven. Pa še grdo je gledala nas, njegove ženske cimre. KURA! Tud ne razumem tipa, da sprejme to, da se more spremenit v enga -pardon izrazu- posranca, ko ma bejbo zraven…



hvala za prvi normalen komentar-bravo

Oh, da si morate ego bildat s tem, da je vaš možakec kakor zanimiv za ves ženski rod … Verjemite mi, da ni. Ampak mora bit pa dober občutek, če si domišljaš, da je, in noriš od ljubosumja, v resnici je pa en tak mlahav, prozoren, nezanimiv, bledikast, da bi se res morala spotaknit obenj, da bi ga opazila. Če bi bil v resnici tako oh in sploh, ne bi bil s tako kuro, ki bi fasala živčnega ob vsaki blagajničarki.

Luštni so, ko flirtajo. Zelo.
Ponavadi se nasmehnem obema. Ženi še posebej prijazno.

tak dec, ki ne pogleda še kakšne druge fejst babe, sploh ni dec!!!

New Report

Close