Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Je že kdo kupil knjigo z recepti iz lanske Gostilne?

Je že kdo kupil knjigo z recepti iz lanske Gostilne?

Če je kdo in če je kaj skuhal, me zanima kako je. Se splača kupiti? So dobre jedi?

90{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} ljudi, ki so gledali gostilno nima denarja za sestavine. Sem prelistal in kuham po receptih stare mame in mame!
Ko se grem preseravati po gostilnah naročim govejo župo, pečenko in tenstan krompir in le v dveh oštarijah sladkovodno ribo.

NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!

ej, ful uporaben odgovor, res. super. odlično.

Pa nehajte s tem da ni denarja. Kvaliteto pred kvantiteto, pa bo tudi za boljšo hrano denar. Nihče ne rabi čipsa, čokolad, sokov, gaziranih pijač, čikov, alkohola, tračarskih revij. Ampak za to se vedno nekje najde denar.

Vidiš, Paco,
tu se pa ne strinjam s tabo.
Ko se grem jaz preseravat po gostilnah ( kar je full redko) mi niti na misel ne pride , da bi naročila take jedi, ki si jih zlahka in najbrž še boljše pripravim doma.
V gostilni zmeraj poskusim njihovo specialiteto, po kateri tista oštarija slovi.
Nikoli, ampak res nikoli pa nisem naročila dunajca pa pomfri….ali pa to, kar si napisal ti.
Sto ljudi, sto čudi….se vidi tudi tu.

Imam doma, pa ti vseeno ne morem odgovorit na tvoja vprašanja, ker ne vem, kakšne jedi so ti všeč in kakšni so kriteriji, da bi se ti zdelo vredno kupit knjigo.

Pač recepti iz prejšnje sezone in nekaj navodil za rezanje zelenjave in filiranje rib. Do zdaj sem pripravila pačeto rezancev, meni je bila všeč.

Za povprečno praktično gospodinjo, ki ima za nahraniti družino, so tile recepti popolnoma neuporabni.


Za povprečno praktično gospodinjo so vsi recepti neuporabni, ker itak kuha vsak teden eno in isto …

New Report

Close