Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Goran Dragić

Goran Dragić

Pa naj še kdo reče, da Gogi ni sexy… mnjami!

Goran

Meni ni.

Viš, pri njemu ne bi bilo treba it na kolena.

______________________
nova
Uredništvo priporoča

A če bi tale Dragič na avtobusni prodajal burek, bi ti bil še vedno tako “sexi”? Tudi povohala ga nebi.

se strinjam..

Pa naj še kdo reče, da Gogi ni sexy… mnjami!

Goran[/quote
]

Će ima dušo še kje drugje in lulčka tudi tam, potem je seksi, v ostalem pa ni, ko se pač grebete, ker, ko bi bil uspešen smetar, vas ne bi zanimal.Nekatere slovenke ste zelo čudne in niste niti čudne, če želite biti le manekensko usmerjene pri profitu, pa se tolažite, da boste nekoč prišle celo do manekenstva in kaj zaslužile. Zato je neumestno, ko niste niti fit, niti vitke ali fit, da kritizirate kogarkoli, če zravne jamrate, kako morate skujšati.
Ko vas pa kdo posluša o zakonskih poslih, je verjetno bolje, da vas človek ne bi poznal, ko se pač duvate, kot da nikdar niste nikjer.

Mene edino veseli, da prijateljstvo obstaja.

Mene veselijo duše.

vse na njemu in v njemu (v glavi) je super.

nič posebnega ni na pogled

Prijeten fant. In nič več, kot to.

seveda je sexy saj ni slovenc

* * * Nikoli nad nikomer ne obupaj. Čudeži se dogajajo vsak dan. H. Jackson Brown Jr. http://www.publishwall.si/lelj

Krasen je

[img]http://img.rtvslo.si/_up/upload/2013/08/22/65022651_clipboard01.jpg[/img]

[img]http://www.slovenskenovice.si/sites/slovenskenovice.si/files/styles/delo-sf-fb-thumbnail/public/imported-images/media/picture/20111102/0211_dragic_goran_001.jpg?itok=OJUDJvvb[/img]

Malo je tako lepo vzgojenih fantov, kot sta Dragićeva.

Meni je zelo simpatičen, najbolj pa mi je všeč njegovo obnašanje. Fant na mestu!

Mal mi je hecno, da vas 90{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} pred dvemi tedni sploh ni vedelo, da brata Dragić obstajata, zdaj ste pa tako napaljene fanice…

Ja in? Mora biti točno določen čas?

Zakaj bi bilo to hecno? Jaz sem že vedela, da obstajata, mi je bil Goran tudi prej zelo simpatičen, ampak ja, zdaj, ko sem gledala toliko tekem, pa mi je tudi seksi – pri čemer je jasno, da ga kot smetarja najbrž ne bi opazila, ker kot smetar preprosto ne bi bil tako seksi. Seksapil je namreč predvsem povezan z energijo, ki jo človek oddaja (pa naj bo to ženska ali moški), s samozavestjo, ki jo izžarevaš, z zadovoljstvom s sabo in svojim telesom – konec koncev, tudi ženske smo takoj videti bolj seksi, če si nadenemo visoke petke in zapeljivo obleko in make up – postanemo bolj drzne, s pogledi, z obnašanjem, in to se prenaša navzven. Moški teh zunanjih atributov sploh ne rabijo, s takimi športnimi presežki, povezanimi s simpatičnim, toplim karakterjem, preprosto dokazujejo, da so najboljši samci – in to deluje seksi, ženske najbrž instinktivno padamo na to energijo, na to silno moč in voljo, ki se skriva zadaj (ker vsakomur je jasno, da moraš za takole igro prekleto garat), na to predanost, to srčnost.

Mislim da temule niso ravno punce všeč. Jih pa dobro uporablja za krinko:)

Zelo dvomim glede tvojih trditev, ravno zato, ker imam veliko gay prijateljev, in mi nekako ni jasno, na čem temeljijo tvoje besede. Ampak a veš kaj – v bistvu je čisto vseeno. Ker tako in tako ne gre za to, da bi ga res IMELA – mi je čisto jasno, da je oddan in mu iskreno želim vso srečo – ampak za to, da mi je preprosto všeč, v paketu. Nič manj in nič več. Zaradi tega ne bo trpela ne moja zveza ne njegova:)

DRAGIĆ JE SREČNO POROČEN

New Report

Close