Forum.Over.Net

Starševski čvek

vse klapa samo seks ne

Default avatar

fantje pri 50.

se začnejo kar naenkrat tako obnašati. skoraj vsi.

če sta pa en drugemu ljubezen njunega življenja, se pa v takšnem primeru izkaže.
Default avatar

ne morem nič

1raglja je napisal/a:
rešitev je, da mu dovoliš, da ima ljubico, pa bosta oba na boljšem...ti boš imela mir, on pa bo potešen.
Pa še sama ne boš na stara leta, drugače nikol ne veš, kje boš pa našla zdaj tolk dobrega partnerja, pa da se še pri seksu ujameta...težka. Če boš pa sama, boš pa ratala zagrnjena mona.

Z ljubico bi se strinjala samo v primeru, da mu odpovesta obe roki, pa še moji dve in moja usta. Dokler pa bo vse to delovalo za potešitev, pa iz moje strani ne pride v poštev. Dokler mu jaz ponujam namesto seksa ko meni ni drugačno potešitev, mislim, da niti nima želje po ljubici, ampak on hoče seks in samo seks z mano. Ne odrekam mu nežnosti, poljubov, objemov,dotikov in pozornosti. Ah moški, bilo bi prelepo in dolgočasno, če bi vse klapalo.
Default avatar

ubistvu

Ubistvu ti očitno nič ne manjka, samo tečna si ko vidiš da te mož obožuje. Res deluješ zagrenjeno do konca, tako da hitro med rjuhe na enega hitrega da si zbistriš glavo. Pa bodi vesela za to kar imaš
Default avatar

nirvanisti

ne morem nič je napisal/a:
1raglja je napisal/a:
rešitev je, da mu dovoliš, da ima ljubico, pa bosta oba na boljšem...ti boš imela mir, on pa bo potešen.
Pa še sama ne boš na stara leta, drugače nikol ne veš, kje boš pa našla zdaj tolk dobrega partnerja, pa da se še pri seksu ujameta...težka. Če boš pa sama, boš pa ratala zagrnjena mona.

Z ljubico bi se strinjala samo v primeru, da mu odpovesta obe roki, pa še moji dve in moja usta. Dokler pa bo vse to delovalo za potešitev, pa iz moje strani ne pride v poštev. Dokler mu jaz ponujam namesto seksa ko meni ni drugačno potešitev, mislim, da niti nima želje po ljubici, ampak on hoče seks in samo seks z mano. Ne odrekam mu nežnosti, poljubov, objemov,dotikov in pozornosti. Ah moški, bilo bi prelepo in dolgočasno, če bi vse klapalo.[/quote

Delat ga nažen, konja spočitega! Naj svojo energijo zapravlja na čem koristnem.Naj si najde kakšno dodatno delo, da mu ne bo eno in isto po glavi hodilo. Ko bo res zmatran, bo že zaspal.
Default avatar

ne morem nič

ubistvu je napisal/a:
Ubistvu ti očitno nič ne manjka, samo tečna si ko vidiš da te mož obožuje. Res deluješ zagrenjeno do konca, tako da hitro med rjuhe na enega hitrega da si zbistriš glavo. Pa bodi vesela za to kar imaš
Zagrenjena in tečna postanem takrat, ko po jutranjem seksu že čez kakšno uro ali dve skače okrog mene in me nagovarja, če bi še eno tako dobro rundo, kot sva pred tem. Sem zelo vesela, da sva se našla, ampak včasih je pa zelo mučno in utrujajoče gledati nergavega nepotešenega dedca.
Default avatar

ne morem nič

Nirvanisti, lahko je na smrt utrujen. Če dam jaz pobudo za seks , je takoj akcija :)
Default avatar

ubistvu

Sej si tut ti kdaj nergava veš.
Default avatar

vse se vrti okoli sonca

ubistvu je napisal/a:
Zagrenjena in tečna postanem takrat, ko po jutranjem seksu že čez kakšno uro ali dve skače okrog mene in me nagovarja, če bi še eno tako dobro rundo, kot sva pred tem. Sem zelo vesela, da sva se našla, ampak včasih je pa zelo mučno in utrujajoče gledati nergavega nepotešenega dedca.

Ah, to je pa nekaj drugega. Se ti opravičujem za prejšnjo pamet. To pa res ni preveč normalno. Se zna zgoditi, da se ti bo počasi ravno zaradi pretiranega libida počasi zagravžal, potem pa...
Default avatar

Scenariji

Za določene ljudi je res pomanjkanje seksa lahko nepremostljiva ovira. Zame recimo ne bi bila, ker ne postavljam seksa na prvo mesto in bi razumela, če recimo partner ne bi mogel zaradi kakšne bolezni ali ne bi želel tako pogosto kot jaz, bi pač izbrala kakšno drugo varianto za potešitev.
Ljudje smo različni in imamo različno postavljene vrednote v partnerski zvezi, zato želim temu priti do dna. Če partnerju res toliko pomeni seks in se ne želi sam potešiti oz.da mu jaz pomagam, sem pripravljena zvezo zaključiti,ker mu žal na tem področju ne morem ugoditi in ne želim, da je njegovo vedenje podnevi odvisno od tega kako je preživel večer in še ob pogledu nanj jaz postanem slabe volje.
Če bi se zaljubil v drugo, bi živela sama oz, bi si poiskala partnerja in posledično tudi gledala na to da se seksualno ujemava oz. da nima večjih potreb od mene.
Sem brala še naprej - a si že zaključila, boš travmirala še naprej zaradi seksa, ker ti je prehudo* V ponedeljek pripravi ločitvene paprije, pa glej, da čez teden dni ne boš nazaj prismrkala, ker ti je bilo prelepo. Govori ženska. In sprašuje, če slučajno vidva vsaj ob treh ponoči vstaneta, da bi vsaj dve turi opravila, če bi ena trajala vsaj dve uri? Ker potem še vsaj dve uri okrog tebe skače. Ali komu nakladaš v tri krasne? Pa se loči, koga bi sedaj želela v kaj prepričati?
Drugače pa, še dobro, da smo različni, ker je tudi zame lahko seks problem kot ves drugi in te bi z lahkoto, kot praviš ti na drugi strani, pustila samo, brez premoženja. Kaj mi mar. Samo ne potem tarnati, kakšni prasc* so ljudje. In še vprašanje - bi postavljala pri naslednjem potrebe na vago ali kako bi stehtala? Oziroma bi bilo pravično, če bi imela potem ti kakšne večje potrebe po financah v naprej, pa ti jih ne bi zmogel nuditi. Bi bilo fajn tako zgodbo potem iz tvoje strani slišati. Si pa predstavljam tudi, kako bi požrla, ko bi našel sebi primerno in te povohal več ne bi ... se najdejo scenariji, kjer tudi ti s svojimi besedami pogoriš.
Default avatar

Scenariji

Nirvanisti, lahko je na smrt utrujen. Če dam jaz pobudo za seks , je takoj akcija :)
Sem res mislila, da si že pri ločitvi. Ti pa še vedno vseeno na pobudah in akcijah, kot v štacunah.
Default avatar

Yo_

Resno razmišljam o razhodu, ker lahko mu na vseh področjih ugodim, da bo mu prijetno, samo v seksu pa žal ne morem, ker tu so čustva in se ne morem in nočem prisiliti, da bi mu ugodila samo zato, ker si on želi.
A nisi na začrtku napisala, da ga še vedno ljubiš? O kakšnih čustvih je torej tu govora?
Aja, pa jaz ne bi bila z nekom, ki bi seksal samo 1x tedensko, pa še to, ker glih mora...
Default avatar

Boom

Če zavrtim zgodovino nazaj. V začetku zveze sveže zaljubljena je bilo normalno, da sva seksala kjer in kdaj se nama ponudila priložnost.
Itak!! Ko dobiš primernega oplojevalca, ga je potrebno obdržat dokler ne opravi svoje funkcije. Za to se splača tudi malo potrpet in se prisilit. Če se pa zdaj počutiš kot prostitutka oz. da se ti zdi, da je seks kot plačilo za opravljeno delu, utegne biti, da si si glede tega tudi sama kriva. Klasičen izgovor za zavračanje seksa po fazi zaljubljenosti gre v stilu "če bi bil bolj aktiven pri domačih opravilih, potem..." in očitno največja težava takih kot si ti postane potem, če se dedc dejansko začne bolj brigati za ta dom.

Ti v svojem sploh ne vidiš moškega in morda ga kot takega sploh nikoli nisi videla. Morda si celo iskala takega, vendar si mu že v začetku dajala popolnoma druge signale, ker si ga lahko le na tak način obdržala. Predstavlja(l) ti je le neko varnost in "očeta tvojih otrok". Umiril pa se bo šele takrat, ko in če bo začel "dobivat" bolj redno - pri tebi ali kateri drugi.
Default avatar

noč in dan

Nekaj vzpodbudnega je napisal/a:
Nekaj vzpodbudnega je napisal/a:
Si pa packa. Ne maraš ga več, pa vseeno vztrajaš z njim in mu delaš skomine s svojo prisotnostjo. A ti je treba tega?
Ni res. Še vedno ga ljubim in občudujem. Rada ga objemam in poljubljam, rada se z njim crkljam, obožujem njegovo masažo,prijetno mi je ko me on poljublja in objema, še vedno včasih rada dam pobudo za seks in ga presenetim na kakšnem kočljivem mestu,seveda, ko sem razpoložena za seks, ampak ne morem pa seksat vsaki dan samo zato, dabi njemu ugodila,kapiš

Razumem egoizem... Rada bi, da se v zakonu ugodi tebi. Tuje ugodje ti je pa že odveč. Pišeš samo, kaj TEBI ugaja, ko se on potrudi. Da bi se pa ti potrudila, to pa ne. Samo takrat bo seks, ko tebi paše. A misliš, da njemu vedno paše tebe masirat in se matrat s tabo? On to počne tudi takrat, ko njemu ni do tega, ampak ti ugodi, ker ve, da boš zadovoljna. Ti pa samo tisto in takrat, ko tebi odgovarja. Ko tebi ne, tudi njemu ne sme. Enkrat te bo načevljal, potem boš pa spet tudi ti naenkrat znala delat dedcem tisto, kar njim paše, samo da kakšen pri tebi ostane.
Kako to misliš, enkrat te bo načevljal? In kaj če bo ona njega načevljala, ker jo dnevno sili v nekaj, kar ji ne paše. To je dobesedno posiljevanje. Tudi jaz ne bi živela z nekom, ki bi non-stop visel na p*ički, pa je lahko zlat. Mi pač ni seks na prvem in edinem mestu, mi je poleg tega še marsikaj drugega v življenju pomembno, da ne govorim, da ženske imamo še kup drugih hormonskih težav in da bo se zaradi tega dec mulo. Hvala lepa.

Na srečo imam takega, da imama podobne apetite in tovrstnih težav nimama, vendar te razumem in po moje bo še slabše. Ker eni imajo res noč in dan pred očmi samo p*ičko. In tvoj je izgleda, eden od teh.
Default avatar

Ubogi dedci

Boom je napisal/a:
Če zavrtim zgodovino nazaj. V začetku zveze sveže zaljubljena je bilo normalno, da sva seksala kjer in kdaj se nama ponudila priložnost.
Itak!! Ko dobiš primernega oplojevalca, ga je potrebno obdržat dokler ne opravi svoje funkcije. Za to se splača tudi malo potrpet in se prisilit...
Če kaj takega poveš ženski na glas, si pa moški ****** in šovinist. :D

Ko bi ženske iskreno povedale možem pred poroko, ni problema - dokler se ne oženiva, bova seksala ko zajca, potem bom pa imela pa vedno več izgovorov, najprej otroke, potem bom zmatrana, potem se mi en dan pač ne bo dalo, potem me bo bolela glava, potem pridejo na vrsto hormonske sprembe, potem me boš odbijal s svojo pohoto, medtem bom po potrebi z odtegovanjem spolnosti tudi izsiljevala...

Ubogi dedci, res. Pa jih ne pomilujem, so najbrž sami krivi.

Dober seks ne pomeni dobre veze, brez dobrega seksa pa dobre veze ni.
Default avatar

obratna scena

Bubamara je napisal/a:
Tega pa ne razumem, avtorica, najprej napišeš, da seksata v povprečju enkrat tedensko (kar je malo), potem pa, da ne moreš seksat vsak dan samo zato, da bi mu ugodila.

Če je tako naredita kompromis in seksajta najmanj trikrat tedensko. Ker po moje on kar trpi, če je željan seksa vsak dan, dobi pa ga le 4 krat mesečno.
Točno to sem razmišljala sama ob prebiranju postov. jaz pa vseeno mislim, da kaj dosti ljubezni in poželjivosti pri tebi ni, tako da..... Midva pa imava obraten problem. Jaz bi vsaj 2-3x na teden, on pa 2x na mesec. Oba sva malo čez 40, v vezi pa 22 let. pa ga zaradi tega ne bom zapustila, ker ga res ljubim.

Ne vem, meni se zdiš zelo čudna.
Default avatar

kompromis

Tudi midva sva poročena 20 let, tudi moj bi seksal vsak dan, tudi meni bi bilo dovolj enkrat na teden. Ker pa ga imam rada in se imava lepo drug z drugim, se pač malo potrudim in seksava vsaj 3x na teden. Pravzaprav se moram potrudit samo da zalaufam, potem je itak tudi meni fanj. Pa sva oba kolikor toliko zadovoljna. In ne, ne počutim se zaradi tega izkoriščana, ker vem, da se v zakonu moraš trudit in prilagajat. Niti slučajno ne bi zaradi tega razmišljala o ločitvi, še posebno, če praviš, da je seks drugače dober. Mislim, da imaš srečo in da se tega ne zavedaš!
Default avatar

brom

V vojski so dajali brom v hrano, da niso mislili na seks. Poskusi.
Tudi meni bi šlo na živce, če bi imela takega dedca.
Default avatar

jap

vse klapa - lepa fasada
samo sex ne - gnilo jedro

Kako bi se počutila ti na njegovem mestu, da ti dan za dnem prosjačiš on te pa zavrača
Razmisli malo o svojem odnosu do moža, ne sexa.
Default avatar

katz

Očitno privlaka s tvoje strani ni več, morda skrivaš, kak detajl iz življenja, ki pa ima težo v odnosu in te sedaj mori, ker izgleda, da se ti je mož zagabil (te odbija), drugače ne vem zakaj bi se ohladila v spolnosti (bolezen, kaj drugega?), priznaj - 1x na teden je druga liga, za več pa ti ni.
Ljubica pa je slaba izbira, ker mu bo nudila več kot ti in boš izvisela, saj veš intimnost, zaupanje, čutenje - skupni plani za prihodnost in potem boš odveč. S takimi rešitvami se ne tolaži.
Veš, moški v teh letih čutimo (in vemo od svojih očetov in starejših kolegov), da večno ne bomo funkcionirali kot moški, zato, dokler še čutimo slo in še moč je, bi to radi delili s partnerko, ko še lahko. Saj je smotano za razumeti, a tako pač je, zakon narave. Če ga boš zdaj odstavla in nebosta aktivna kako leto in se bo on s tem sprijaznil, bo konec za vedno.
Default avatar

še en

"Ne morem več", sem mož ene take žene. Če bom imel kaj več časa, bom napisal svoje mnenje. Še spremljaš svojo temo?