Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ali vam je normalen 30 – 40-letni moški, ki so mu všeč 16 -20-letnice

Ali vam je normalen 30 – 40-letni moški, ki so mu všeč 16 -20-letnice

Ni mi to normalno in pika! To je prikriti predof.. samo si ne upa odkrit svojih nagnjenj, enkrat pa jih bo!

kaj so pa potem 20 letnice, ki so jim všeč 40 letniki?

* * * Nikoli nad nikomer ne obupaj. Čudeži se dogajajo vsak dan. H. Jackson Brown Jr. http://www.publishwall.si/lelj

Ja, le kaj si misli. Ima da so mu všeč samske 30-40 letnice! Mora se pokloniti njihovi viziji, pa konec. kaj si misli takšen tip, da se brezskrbno zabava z maldimi puncami?

nova
Uredništvo priporoča

Mlado in lepo telo je všeč vsakemu moškemu. Če tvoj raje drka na mlade bejbe kot seksa s tabo,s e pa malo poglej v ogledalo.

hahahahaahah

dobra

a te boli, ker sama nisi več mlada? 🙂

Ne, to ni normalno. Vzroki so pa lahko različni. Mlada dekleta je lahko obrniti okoli prsta in jih zmešati, lahko ga mikajo device, neizkušene ženske, starejši ženski se moraš drugače dokazati, pa mogoče nima dovolj samozavesti …Kakorkoli, to se ne bo končalo dobro. Tudi mlade ženske hočejo izkusiti kaj več od enega “starca” …

bi rekel,da res, ja :)))
Saj moški ne kompliciramo kaj dosit. Ne gledamo osebne izkaznice. Če te ena zrajca, te zrajca. Pa tudi če je Čena pri 45 letih. :)))

Ne moreš pa zdaj mošega, ki rajši pogleda eno mlado bejbiko kot kakšno žensko manj privlačnega videza, vseeno katerih let, imenovat za pedofila!

celotno svetovno zgodovino so bile moškim všeč mlade punce, jedre, z gladko kožo, lepe, razvite.

Zdaj ko se greste lova na čarovnice, ki se mu reče pedofilija, moški tega seveda ne smemo več priznati. Pedofilom pa niso všeč razvite mlade punce, pač pa nerazviti otroci. Če ti ne vidiš razlike oz. je nočeš videti, ker ti leta ne prizanašajo, tvoj problem, ampak ne kvasi neumnosti o pedofilih. Noben moški, ki rad pogleda za mlado, razvito punco, ni pedofil. Tega ste si izmislile frigidne tercijalke, ker vas vaši dedci niti povohajo več ne. Če pa že, pa to dojemate bolj kot težaško delo kot užitek.

Druga stvar je zdaj, če bi se 35-letnik resno zapletel z eno 16-letnico. Kljub izdelanemu telesu, gre vseeno za nezrelo osebico, s katero zrel moški nima kaj počet. Da pa je ne bi smel pogledat in priznat, da mu je všeč, lepo te prosim no…

16-letnice imajo še precej otroško telo, saj imajo prsi in dlake, ampak boki se jim še niso zaoblili, trebuh imajo totalno otroški.
Tudi kakšne 20-letnice še zgledajo kot otroci.
In moški, ki so jim všeč taka telesa so nenoramlni in bi morali na zdravljenje k psihiatru.

Pedofil ni, normalen pa tudi ne.

Politicians should be replaced like diapers, often for the same reason Mark Twain

Aaaa????

hahaha, otroški trebuh, LOL. A hočeš reči, da mora imet mišelinke in špeh okrog pasu, a je to odrasel trebuh? In da nimajo bokov??? Moja hči, stara 15 let ima kar konkretne boke, čeprav je vitka. Daj ne seri no.

Točno, ja, mišelinke oziroma par šlaufov okrog pasu,ni značilnost odrasle ženske postave ampak značilnost ZANEMARJENE ženske postave!!

saj pravim, da se to oglaša ena stara nad 30 (ali več, predvidevam da nad 40), ki ji gre v nos, da ni več rosno mlada in, da tipi radi pogledajo mlade bejbike

Točno to. In to je vsa filozofija.

Si ti že sploh kdaj videla kakšno 16-letnico????

aha…. tukaj je 16-letna angelina jolie. khmmm……res še čisto otroška.

Poglejte si današnje 16 letnice, ki so že čisto razvite. Sploh pa,če ne veste že kar precej smrkelj 13 letnij jemlje kontracepcijo, tako da ne govorit o otrocih, ki to niso več. 40 letne moške pa jasno sploh ne zanimajo 35 letnice, ampak mlajše. Tako pač je. So pa izjeme, kot povsod, ampak samo izjeme.

Ja dandanes se punce nekam hitro razvampajo, že pred tridesetim so ene kot da bi bile stare že prek 40. Tridesetletniki, ki se nočejo zapletat s starejšimi, nimajo druge izbire kot da gledajo dvajsetletnice. 🙂

saj kaj pa je narobe, če 30letnik gleda in hodi z 20letnicami, sta oba odrasli osebi – kul zanj, če jo lahko dobi. itak, da če bo mel na izbiro eno svojih let in 20letnico, da bo izbral mlajšo.
bolj je čudno, če bi se 40letnik romantično zapletal z eno 17letnico

Ne glede ali je to moška ali ženska oseba, menim, da gre za čustveno nezrelo osebo, predvsem za svoja leta. Morda je ujeta v otroški nedorasli glavi, morda se čuti nesposobena osvojiti svoje vrstnike, vsekakor pa je to indikator nedoraslosti. Morda je pa to tudi spolni plenilec, ki se spravlja na šibkejše naivne osebe. Možnosti je pravzaprav veliko.

Meni so tudi všeč, pa jih bom imel kmalu osemdeset:-)))

Pa nisem noben pedofil.

Moje mnenje je, da je 80{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} pedofilstva rojenega v iz preobilja bolnih žensk, ki nikoli niso spoštovale same sebe. Namigovanj, sumničenj, podtikanj,….. ni ne konca ne kraja, tudi iz strani žensk ki so “vzorne” kristjanke.
Kolikor imam jaz izkušen, se več ali manj ženskam (materam) 35+ dobesedno trga, če se človek (dedc 40+), zabava ali kako drugače druži z njihovimi hčerami. Doživel na lastni koži mnogo premnogokrat.

Samo en primer: Nekoč nekje sem organiziral igre brez meja za otroke dopustnikov, in med drugim sem na drevo obesil vrvne lestve. (dobro za treniranje motorike) Seveda sem v parih dneh od nepokvarjene mladine izvedel, da sem to naredil samo zato, da jih bom lahko gledal v mednožje…

Da ne govorim oa ljubosumnosti mater na njihove sinove… Več ali manj jih imajo izključno zase, in bognedaj da bi si sin lahko ustvaril lastno mnenje o biločem…

Seveda so tudi normalne matere, ampak so izredno redke… Prav te dni sem bil v družbi parih 16 letnic in nekaj mladine 20+, in smo se imeli več kot odlično! Z nekaterimi izmed njih smo prevozili 90+ km s kolesom, se marsikaj pogovorili….

In ja, rad se družim z otroki in mladino. So precej manj pokvarjeni kakor odrastli…


Traparije pišeš. Če je češplja zrela je dobra tako za 17-letnika kot za 35 letnika.

In vse tisto, kar bi z njo počel 17-letnik lahko počne tudi 35 letnik.

New Report

Close