Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Modre besede modrega človeka 2

Modre besede modrega človeka 2

Za vse partnerske, družinske in starševske probleme tega sveta so krive ženske! Zato ker izbirajo neustrezne oplojevalce!

Pravi moški počasi izumirajo! Kako pa naj ne bi, če jih vzgajajo čudne feministke, nepotešene, samske ali s pobeglim možem. Očetov enostavno več ni.

“Upoštevati moramo dejstvo, da prebujena in spolno razigrana ter ljubeča in ljubljena ženska zlahka doživi do pet orgazmov pri začetni penetraciji v vagino, potem pa med dovolj dolgim koitusom še do 50 orgazmov. (Pri petdestem rahlo omedli in jo je včasih treba malo politi z mrzlo vodo!). Če jih ne doživi, je nepotešena, nesrečna, histerična… Uverturo za nemoten potek bodočih orgazmov opravi modra in spolno prebujena mati tako, da hčerko nežno mastrubira že pri petih letih starosti (Komnenić, 1981:199).”

Prvo je potrebno razumeti besedo psihiater v pravem pomenu, da lahko tole zgornjo provokativno izjavo dojameš. Le nevrotiki in ostali motenci imajo problem.

Hahahaha

Prvo je potrebno razumeti besedo psihiater v pravem pomenu, da lahko tole zgornjo provokativno izjavo dojameš. Le nevrotiki in ostali motenci imajo problem.[/quote]

Naj uganem, in to si ti, psihiater v pravem pomenu, … fino, vidim, da znaš zelo dobro argumentirati stvari, s slamo.

Da se ti ne bo kislica spet preveč skisala, ker preveč na monu visiš.

Žalitve, žalitve, kako značilno za nezrele patološke psihopatske ljudi. V vednost, noben zrel človek ne žali.

Ne nisem psihiater, vem pa kaj pomeni psihiater v pravem pomenu besede, predvsem v njegovem primeru.

Žalitve, žalitve, kako značilno za nezrele patološke psihopatske ljudi. V vednost, noben zrel človek ne žali.

Ne nisem psihiater, vem pa kaj pomeni psihiater v pravem pomenu besede, predvsem v njegovem primeru.[/quote]

A je žalitev? Res kje? Obrazloži? Mimogrede slama je izraz, ki izhaja iz argumentacijske logike. In kaj pomeni biti psihiater v pravem pomenu? Ne vem, ker sam nisem, zatorej tudi sprašujem.

Je bilo odgovorjeno.

Je bilo odgovorjeno.[/quote]

Res kje pa? Ker ne vidim. A je bilo pač napisano z nevidnim črnilom, ki ga lahko vidijo in preberejo samo psihiatri v pravem pomenu besed. Žal ne vidi tega mavričnega črnila.

Povežite besedo; (provakativno) z besedo psihiater. Mogoče se kaj zabliska.

Da se ti ne bo kislica spet preveč skisala, ker preveč na monu visiš.[/quote]

Si moja senca a ne? Sj ne boš zastopu…pozab

Povežite besedo; (provakativno) z besedo psihiater. Mogoče se kaj zabliska.[/quote]

Saj sem rekel, da ne dojemem koncepta psihiatra v pravem pomenu besede, zatorej te naproščam, da meni, ki sem bolj slabega uma, dotično obrazložiš. Pomagaj mi, da se mi zabliska.

Bilo je odgovorjeno. To, da profani ne prepoznajo bistva ni tako redek pojav.

Sčasoma si šele človek nabere izkušenj in takrat se boste prav po Peterpanovsko smejali vašemu zadnjemu sporočilu.

Lp

Bilo je odgovorjeno. To, da profani ne prepoznajo bistva ni tako redek pojav.

Sčasoma si šele človek nabere izkušenj in takrat se boste prav po Peterpanovsko smejali vašemu zadnjemu sporočilu.

Lp[/quote]

Nadvse šarlatansko. Copy-paste, prazna slama in imaginarna misterioznost.

Povežite besedo; (provakativno) z besedo psihiater. Mogoče se kaj zabliska.[/quote]

Saj sem rekel, da ne dojemem koncepta psihiatra v pravem pomenu besede, zatorej te naproščam, da meni, ki sem bolj slabega uma, dotično obrazložiš. Pomagaj mi, da se mi zabliska.[/quote]

Na, pa si mu zminiral (obetavno?) temo! 🙂 Čeprav so mi najbolj zanimivi mavrični odtenki, sem si današnji pritisk že zregulirala s kavo in ne bi debatirala o naslovni modrosti. Številčenje modrih misli kaže, da avtor še ni izčrpal zakladnice ………………

New Report

Close