Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Jem ponoči

Jem ponoči

Koliko vas je takšnih, ki ponoči jeste?

baje takim manjka ljubezni…

Jedla ponoči le tik po porodih in prve dni dojenja (ko sem bila v porodnišnici) Tega se ne grem, ker bi drugače imela že 200 kg

nova
Uredništvo priporoča

Jaz jem ponoči, če sem lačna. Oziroma vedno jem takrat, ko sem lačna – ne glede na uro.

Navada ni prav dobra.Izvira iz notranjih težav,posledic stresnih in depresivnih dogodkov v življenju.Motnje prehranjevanja so “hrana za dušo in strup za telo”.
Umirite se,vzemite v roke svojo psiho ter se pogovorite sama s seboj,zakaj je do tega prišlo.

Jaz tudi jem ko sem lačen. Morda samo malce popazi na količino.

NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!

Pri meni je prišlo do tega zato, ker imam prvi obrok okoli 8 ure zvečer in sem kdaj še kasnej lačna. Tko to je.

kaj pa čez dan? piješ velik? kaj pa? ti nč ne kruli po želodcu? ti je tak sistem prehranjevanja ok?

Spijem ene 3 litre vode, včasih pojem kakšno solato tko mimogrede.
Itak je neumnost, ko ti tupijo, da ne jej po 18. zvečer. Kako že, če se domov priklatiš okoli 18.30?
To je veljalo lahko v zlatih časih, ko se je delalo od 6-14, zdaj pač več ne.

Jst ponoči spim…. tudi, če se zbudim, ne čutim lakote, tko da si sploh ne predstavljam, da bi jedla :O

******************* flo ********************* [img]http://shrani.si/f/2/12B/5r2DR1v/ezgifcom-resize.gif[/img]

Jaz sredi noči jem, bmk za kile in izgled, celo roštilj zakurim sredi noči in obrnem kremenatlce.

Sem ljubitelj narave, plesa in vsega lepega, ločen po tuji krivdi, ne pijem ne kadim - 1. april...

Vse skupaj je kombinacija navade in pa tega, kaj odgovarja posameznemu organizmu. Vsak slej ali prej porajta, kaj mu paše in naj tako dela!
Jaz npr. nujno rabim zajtrk in to bogat zajtrk. Zajtrk je v večini primerov moj najbolj kaloričen obrok dneva (sploh čez vikend). Potem do kosila glodam sadje in spijem belo kavo. Kosilo jem okoli pol petih, petih, kasneje načeloma ne jem več (izjema so le kaki družabni dogodki in praznovanja). Ponoči jem pa le za Silvestrovo 🙂 Meni je tako ok, ni pa nujno, da je tudi drugim. Vsak zase najbolje ve!

Jaz jem, kadar sem lačna, torej tudi ponoči, zakaj pa ne?? Če imam zvečer daljšo športno aktivnost, recimo 2 urni tek, sem najbolj lačna okoli polnoči.

New Report

Close