Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek spodnja tema o veri …

spodnja tema o veri …

Spodaj se je razvila debata o religiji. Za tiste, ki zanikajo obstoj boga: kako bi potem pojasnili pričevanja tistih, ki so bili klinično mrtvi, pa so oživeli – razlagajo o svetlobi, glasu, ki jih je poklical, o bogu …

Ste slišali za Glorio Polo? Je bila v Sloveniji pred kratkim. Ne vem no, ona tako jasno vse pove, da je nemogoče, da bi si izmislila, čeprav je slišati neverjetno ……..

Kaj mislite?

Jaz v cerkev ne hodim,ne molim,nisem tradicionalna,ampak imam z bogom posebno vez. V težkih trenutkih se pa vseeno obrnem nanjga,čeprav pravjo da ne obstaja. Delam pa vse v skladu z zapovedmi,pa zato mi ni treba bit verna. Sem poštena,lojalna,dobra…itd. in ne lažem n ne kradem.
V cerkvi so pa sami hinavci. Ampak kadar mi je hudo pomislim nanjga. Sem ga pa v življenju prosila samo za 2 stvari. Tko mam pač jaz. Dočim moja babica je globoko verna.

___________________________________________________________ http://www.facebook.com/rednnammay ___________________________________________________________

dokaz stara sablja….dokaz…
Jaz sem človek, ki če ne vidi, ne vejrame…..

Kdo sem jaz da bom sodila o tem da ona laže, kdo je ona, da bi ji jaz verjela.

nova
Uredništvo priporoča

Meni je moja mati včeraj razlagala, da je sanjala, da je z Jankovićem na večerji in med večerjo jo je poklical Bog po mobiju, pa se mu ni oglasila, ker ni hotela zmotiti Zorana. Evo, takole se da to razložiti: to so sanje oz. nekaj podobnega.

Ti kar najdi opravičila zase in bi se dalo razpravljati kdo je hinavec…

Meni je moja mati včeraj razlagala, da je sanjala, da je z Jankovićem na večerji in med večerjo jo je poklical Bog po mobiju, pa se mu ni oglasila, ker ni hotela zmotiti Zorana. Evo, takole se da to razložiti: to so sanje oz. nekaj podobnega.[/quote]

lol

ful dober nick

kako morte bit take zlobe nagravžne? in kaj sem ti nardila da take pišeš o meni? povej kaj?

___________________________________________________________ http://www.facebook.com/rednnammay ___________________________________________________________

obstaja naravna inteligenca, naraven kozmični red ki se kaže skozi celotno vesolje, pa do mikrokozmosa.
sploh pa, v skoraj vseh verovanjih, je sonce najbolj pomemben faktor. celo kristjane včasih imenujejo “častilci sonca”, čeprav se precej pogansko oziroma krivoversko tole sliši, za zaprisežene malikovalce brezmadežnega rojstva 😉

____________________ [b]404 Not Found[/b] [i]nginx/1.6.2[/i]

Vsak naj verjame v kaj želi, vsak ima to pravico, nihče pa nima pravice nekoga posiljevati z vero in prepričanjem, če tej osebni to ni povšeči…popenim, ko me neke sekte ustavljajo in mi tiščijo neke brušure…

Jaz preziram RKC (vseeno mi je, če bog obstaja ali ne – kot sem rekla vsak naj v svoje verjame)…zaradi institucije same. To je organizirana pedofilija na najvišjem nivoju…kraja, pohlep…fuj fuj fuj…
Proti zapovednim nimam nič…saj so vse dobre, da bi se jih ljudje le držali…veeno mi je kdo jih je spisal..al čarobni grm al bog…

Sicer pa verniki oz. kristjani, katoličani…bi pa morali vedeti, da ne potrebujejo posrednika (torej cerkve in župnikov), da k bogu molijo in van verjamejo…žalostno, da podpirajo ustanovo, ki seksa otroke… nič kaj krščansko – ali pač?! Morda je seksanje otrok v RKC že defolt in so se vsi s tem že sprijaznili oz. spada zraven. Vojne sirote so morale nune pripravljati za župnike in jim jih voziti. Tako, da ni mi jasno za kaj se še ni samo zaradi tega zgodil bojkot cerkve.

Molite doma..naredite si oltarček, tako kot ga imajo Šintuisti in posvetite molitvi čas doma…brez pedofilske zalege, ki vam pravi, da grešite…

Sama se raje ravnam po budističnih naukih (nisem budist)…ampak so mi njihovi anasveti in napotki zelo blizu.

A potem ne verjameš, da elektrika obstaja? Jo namreč še nihče ni videl…

A potem ne verjameš, da elektrika obstaja? Jo namreč še nihče ni videl…[/quote]

kaj ti pralni stroj ne dela doma….ali ti luč ne sveti…

vidiš s takšnimi primitivnimi potem začnejo, najbolj nerazgledani med nami

A ste že slišali o astralnem potovanju?

Kaj slišali, že večkrat smo na tem potovanju tudi bili!

A potem ne verjameš, da elektrika obstaja? Jo namreč še nihče ni videl…[/quote]

kaj ti pralni stroj ne dela doma….ali ti luč ne sveti…

vidiš s takšnimi primitivnimi potem začnejo, najbolj nerazgledani med nami[/quote]

A si ti špricala osnovno šolo? To kar vidiš ni elektrika ampak samo njene posledice, butara!
Pralni stroj vrti elektromotor in ne elektrika, to kar sveti je svetloba in ne elektrika… ccc

Verjeti v Boga še zdaleč ni enako verjeti kar učijo religije. Še manj pa je enako verjeti tistim, ki obljubljajo razna nebesa, ker imajo menda ful dobre veze. Ne razumem arogance enega teleta, ki bo molil v mojem imenu, da mi bo pomagal v nebesa. Še bolj pa bo pomagalo če mu dam malo denarja, ker ga menda Bog rabi? Mislim, da če že verjameš v Boga in si koliko toliko pameten, da se lahko tudi direkt nanj obrneš in bo rezultat popolnoma enak.

Človeški možgani delajo tudi, ko nismo pri zavesti – sanje so tak lep primer za to. In iz tega najverjetneje izvirajo ta pričevanja.

Človeški možgani delajo tudi, ko nismo pri zavesti – sanje so tak lep primer za to. In iz tega najverjetneje izvirajo ta pričevanja.[/quote]

Ha, nisem vedel, da ko spim, sem v bistvu v nezavesti .. haha

kaj ti pralni stroj ne dela doma….ali ti luč ne sveti…

vidiš s takšnimi primitivnimi potem začnejo, najbolj nerazgledani med nami[/quote]

A si ti špricala osnovno šolo? To kar vidiš ni elektrika ampak samo njene posledice, butara!
Pralni stroj vrti elektromotor in ne elektrika, to kar sveti je svetloba in ne elektrika… ccc[/quote]

lol….kakšen idiot

Kaj slišali, že večkrat smo na tem potovanju tudi bili![/quote]

No super,pol pa veste da je telo eno,duša oziroma energija drugo.

Hvala vsem …….

Ampak v primeru te ženske z linka gre za kaj več kot le sanje. Ker če sanjaš, a boš potem potoval po svetu in to razlagal? Plus – njej se je zgodilo kar nekaj čudežev (strela o je zadela in je ne samo v polnosti ozdravela ampak tudi rodila, čeprav je imela popolnoma uničene jajčnike od udara strele).

Ampak za debato o tem bi morali prebrati pričevanje te ženske ..

am….kaj deljo papeži že 2000 let

Če spremljaš, kaj o tem mislijo fiziki, vključno Einstein je imel o tem teorije, potem je dejstvo, da je človek energija in dokazano je, da energija ne izgine. Enostavno ne izgine, nikoli. To je Einsteina najbolj begalo, kam gre ta energija? Znanstveniki tudi opazujejo delce materije, ki izginjajo in se spet pojavljajo. Kam izginejo in od kod ter zakaj pridejo nazaj, nam še ni jasno.

Einstein je bil prepričan, da fizika lahko dokaže obstoj Boga. Seveda pa je drugo vprašanje, kaj je Bog. Tudi ti ko pišeš, da ljudje, ki so bili klinično mrtvi, govorijo o Bogu… bogsigavedi, kaj so videli in si razlagali, pač nekaj, kar mi, ki smo precej preprosti, lahko razložimo sami sebi v fazi razumevanja sveta, v katerem smo.

Jaz mislim, da mi nismo sami v vesolju, kaj in kako ter zakaj, s tem se ne obremenjujem. Verjamem, da molitev, dobre želje, pozitvno razmišljanje, dejansko vpliva na materijo, ki se prilagaja tem pozitivnim vibracijam. Pred tisočletji so si to razlagali kot obstoj božanstev, zanimivo je, da imajo različne civilizacije popolnoma podobne zgodbe. Meni so te teme zanimive, veliko berem o tem.

Ha, nisem vedel, da ko spim, sem v bistvu v nezavesti .. haha[/quote]

Imaš prav, sem se nerodno izrazila. Hotela sem reči, da tudi takrat, ko se ne zavedamo, možgani delujejo. Sicer pa, zanimivi prispevki na to temo:
http://theness.com/neurologicablog/index.php/what-is-unconscious/
http://www.abc.net.au/science/articles/2012/11/06/3626049.htm

Če spremljaš, kaj o tem mislijo fiziki, vključno Einstein je imel o tem teorije, potem je dejstvo, da je človek energija in dokazano je, da energija ne izgine. Enostavno ne izgine, nikoli. To je Einsteina najbolj begalo, kam gre ta energija? Znanstveniki tudi opazujejo delce materije, ki izginjajo in se spet pojavljajo. Kam izginejo in od kod ter zakaj pridejo nazaj, nam še ni jasno.

Einstein je bil prepričan, da fizika lahko dokaže obstoj Boga. Seveda pa je drugo vprašanje, kaj je Bog. Tudi ti ko pišeš, da ljudje, ki so bili klinično mrtvi, govorijo o Bogu… bogsigavedi, kaj so videli in si razlagali, pač nekaj, kar mi, ki smo precej preprosti, lahko razložimo sami sebi v fazi razumevanja sveta, v katerem smo.

Jaz mislim, da mi nismo sami v vesolju, kaj in kako ter zakaj, s tem se ne obremenjujem. Verjamem, da molitev, dobre želje, pozitvno razmišljanje, dejansko vpliva na materijo, ki se prilagaja tem pozitivnim vibracijam. Pred tisočletji so si to razlagali kot obstoj božanstev, zanimivo je, da imajo različne civilizacije popolnoma podobne zgodbe. Meni so te teme zanimive, veliko berem o tem.[/quote]

Einstain je rekel : “Bog ne kocka”
in v svoje enačbe je vpeljal konstanto, ker se drugače enačbe ne bi izšle.

ej…..Jaz mislim da od 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} vernih ljudi (še 10{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}) ne živi po zapovedih svoje vere. In to se mi zdi licemersko in strahopetno. Evo….Ker če se nekaj greš, potem se idi do konca, ne pa da vzameš samo tisto kar želiš in se označuješ za nekega pripadnika in goreče zagovarjaš zadeve, v katere tako v bistvu ne verjameš. Živim pa jaz lahko svoje življenje, po nekakšnih merilih morale ( svojih, družbenih ) , brez da bi bila vključena v kakršnokoli organizacijo. Kjer si kopičijo bogastvo in denar tisti, ki si po svojih prepričanjih ne bi sploh smeli…

New Report

Close