Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek tečni jugoviči v Ljubljani

tečni jugoviči v Ljubljani

Gremo včeraj v diskoteko Cirkus v Ljubljani, se usedemo za mizo, okoli kar nekaj tujcev, ko naenkrat gruča jugovičev pride mimo sa 3 prsti i se derajo, srbija do tokia, pa to sami mladi mulci, no dva sta bila starejša, nekje okoli 35, ostalo sama mularija od dvajset let in manj. In začnejo peti, tuliti, potem še plesati kolo, ura pa 1 zjutraj. Narod jih je nekaj časa gledal, potem so eden za drugim začeli ljudje odhajati stran. Sem prav morala zobe stiskati, da ne pridem tja in jim povem enih par krepkih. Ma da ti takole čefursko glasbo v središču Slovenija začnejo nabijat, ej, no. Pa saj ni čudno, da jih imajo Slovenci poln k.urac. Nisem še bila v nobeni takšni slovenski diskoteki, ampak če se takole obnašajo kot da je vse njihovo, potem ni čudno, da jih Slovenci in ostali zahodni napredni narodi ne marajo.. Ni čudno, da imajo težave z vsakimi domačini. Oni se ne znajo prilagajat.

No, drli so se še kar nekaj časa, mi smo se pa potem pobrali, ker je bilo ubitačno poslušati srbija do tokia, bosna je majka moja… ko pa smo prišli spet nazaj, ker smo šli prijatelju za kakšni dve uri, so bili še vedno tam, sedaj z noži v rokah, tudi najmlajši, in se drli biče mesa biče mesa podalpski srbi… Okoli njih pa skoraj nikogar več.

Tukaj jih lahko spoznate: http://www.youtube.com/watch?v=ER4Pm2-XRzE&noredirect=1

jst v ljubljano ne hodm več

samo še mim

A to pa (kot vidimo na posnetku), da mladi pijejo, pijejo in pijejo, da so na poti, da postanejo težki alkosi, to te pa ne moti? Mene to še veliko bolj moti. Kar pa se balkanske scene tiče, ko sem jaz še hodila po diskačih (leto 2006), si lahko izbiral. Če si želel balkansko sceno, si šel v Tranmontano in tam je bil res balkanski žur, v drugih diskačih pa ne. Priznam, da sem šla v Tranmontano večkrat, ampak nikoli nisem slišala Srbija do Tokija.

saj vem, da se zajebavaš glede na moj spodnji post in da si tole izmišljuješ. Ampak vseeno, eno je diskoteka, kjer je človek z namenom, da se muzika posluša, da se nabija itd., drugo pa je plaža, kjer naj bi človek v senci imel vsaj kolikor toliko miru, ne da ti eni žurerji na uho nabijajo svojo kretensko musko.
V diskoteki pa tistih tvojih jugovičev kričečih niti slišali ne bi zaradi nabijanja druge muske, tako da ne seri. Če pa je že izvorna muska v slovenski diskoteki bosansko rodnjaška, pol pa jebat ga, ane? Jasno, da se opita mularija v diskaču, če se vrtijo narodnjaki, pač obnaša muski primerno.

Sj ko so bili protesti v ljubljan …jih je pol protestnikov plesalo srbsko kolo.

Janša jih je imenoval zombiji….

Slabo in površno prebereš – ker Jugovič večinoma za to, da sprosti svoje zavore, potrebuje alko in misli, da je frajer, če razteguje meh podnevi na javnme mestu in utruja drugim. In preberi še enkrat, so imeli flaše pira, steklenite v rokah. Ker če bi bili trezni, se bi zadrževali in nebi utrujali v diskoteki. In verjetno niso bile tiste pirovske flaše taprve v njihovih rokah tisto noč..l Sedaj kaj bolj jasno?

Gremo včeraj v diskoteko Cirkus v Ljubljani, se usedemo za mizo, okoli kar nekaj tujcev, ko naenkrat gruča jugovičev pride mimo sa 3 prsti i se derajo, srbija do tokia, pa to sami mladi mulci, no dva sta bila starejša, nekje okoli 35, ostalo sama mularija od dvajset let in manj. In začnejo peti, tuliti, potem še plesati kolo, ura pa 1 zjutraj. Narod jih je nekaj časa gledal, potem so eden za drugim začeli ljudje odhajati stran. Sem prav morala zobe stiskati, da ne pridem tja in jim povem enih par krepkih. Ma da ti takole čefursko glasbo v središču Slovenija začnejo nabijat, ej, no. Pa saj ni čudno, da jih imajo Slovenci poln k.urac. Nisem še bila v nobeni takšni slovenski diskoteki, ampak če se takole obnašajo kot da je vse njihovo, potem ni čudno, da jih Slovenci in ostali zahodni napredni narodi ne marajo.. Ni čudno, da imajo težave z vsakimi domačini. Oni se ne znajo prilagajat.

No, drli so se še kar nekaj časa, mi smo se pa potem pobrali, ker je bilo ubitačno poslušati srbija do tokia, bosna je majka moja… ko pa smo prišli spet nazaj, ker smo šli prijatelju za kakšni dve uri, so bili še vedno tam, sedaj z noži v rokah, tudi najmlajši, in se drli biče mesa biče mesa podalpski srbi… Okoli njih pa skoraj nikogar več.

Tukaj jih lahko spoznate: http://www.youtube.com/watch?v=ER4Pm2-XRzE&noredirect=1%5B/quote%5D

Ne verjamem niti pikice. Ker če redarji niso reagirali že na prvi šundr, bi reagirali na nože.

Če si ti tista, ki piše zgodbice po forumu, kot opozicija na vsak drugi post, nisi duhovita in ne ujameš štosa. Enostavno ti ne gre.

Slabo in površno prebereš – ker Jugovič večinoma za to, da sprosti svoje zavore, potrebuje alko in misli, da je frajer, če razteguje meh podnevi na javnme mestu in utruja drugim. In preberi še enkrat, so imeli flaše pira, steklenite v rokah. Ker če bi bili trezni, se bi zadrževali in nebi utrujali v diskoteki. In verjetno niso bile tiste pirovske flaše taprve v njihovih rokah tisto noč..l Sedaj kaj bolj jasno?[/quote]

hahaha, ta je pa dobra. Seveda se ne bi, ampak diskoteka je plac, kjer se ljudje zadržujejo, ko niso trezni, plaža pa vsaj načeloma to ne bi smela biti. Kaj bolj jasno?

Lažeš, kot pes teče. Za kaj več je škoda besed.;))

Haha, niti pod razno – samo ne potrebujem alkota za sproščanje, tako kot morda vi jugoviči- kar se vidi iz stila tvoje komunikacije. Dej se malo poglej v ogledalo, no.

Haha, niti pod razno – samo ne potrebujem alkota za sproščanje, tako kot morda vi jugoviči- kar se vidi iz stila tvoje komunikacije. Dej se malo poglej v ogledalo, no.[/quote]

eh, kar nekaj brez veze nabijaš, res nima smisla debatirat. V diskoteki je prav toliko slovencev, ki so pod gasom kot jugovičev, ki so pod gasom. In prav toliko enih in drugih, ki to niso. na javni plaži sredi belega dne sem pa vsaj jaz prvič videla opite slovence utrujati z mehom. nisem pa še nikoli videla ne opitih italijanov, ne bosancev, ne srbov ne kogarkoli drugega. Pa sem bila po plažah kar veliko tudi po svetu, konec koncev sem pa v Kp doma.

Haha, niti pod razno – samo ne potrebujem alkota za sproščanje, tako kot morda vi jugoviči- kar se vidi iz stila tvoje komunikacije. Dej se malo poglej v ogledalo, no.[/quote]

eh, kar nekaj brez veze nabijaš, res nima smisla debatirat. V diskoteki je prav toliko slovencev, ki so pod gasom kot jugovičev, ki so pod gasom. In prav toliko enih in drugih, ki to niso. na javni plaži sredi belega dne sem pa vsaj jaz prvič videla opite slovence utrujati z mehom. nisem pa še nikoli videla ne opitih italijanov, ne bosancev, ne srbov ne kogarkoli drugega. Pa sem bila po plažah kar veliko tudi po svetu, konec koncev sem pa v Kp doma.[/quote]lažeš kolikor si dolga in široka

eh, kar nekaj brez veze nabijaš, res nima smisla debatirat. V diskoteki je prav toliko slovencev, ki so pod gasom kot jugovičev, ki so pod gasom. In prav toliko enih in drugih, ki to niso. na javni plaži sredi belega dne sem pa vsaj jaz prvič videla opite slovence utrujati z mehom. nisem pa še nikoli videla ne opitih italijanov, ne bosancev, ne srbov ne kogarkoli drugega. Pa sem bila po plažah kar veliko tudi po svetu, konec koncev sem pa v Kp doma.[/quote]lažeš kolikor si dolga in široka[/quote]

Prav nič ne lažem. Opitih ljudi sredi belega dne na plaži, ki bi drugim utrujali s svojim pijanstvom, NISEM RAZEN SLOVENCEV ŠE NIKOLI VIDELA.

Sj če večkrat ponoviš laž….postane kao resnica.

Nehaj lagati in pojdi spat svojemu jugoviču, ker je že pozno ura.

Haha, niti pod razno – samo ne potrebujem alkota za sproščanje, tako kot morda vi jugoviči- kar se vidi iz stila tvoje komunikacije. Dej se malo poglej v ogledalo, no.[/quote]

ne klamfaj bedarij. Seveda rabiš alko za sproščanje kot zaveden slovenec, ker če ga ne bi rabil in bi ti šli zapiti ljudje na jetra bi ti šli tudi zapiti slovenčki na jetra, ne?ker si pa v bistvu samo proti jugovičem, pa če so pijani ali pa ne, pa nisi nič drugega kot nacionalist, tak najslabše vrste.

To da si ti in tiste štiri osmice en in isti idiott, pa je jasno tudi takemu idiottu, kot sta vidva, hehehehe.

Še ena debela južnaška čustveno prizadeta mona. Pojdi še ti spati, debeluška.

Še ena debela južnaška čustveno prizadeta mona. Pojdi še ti spati, debeluška.[/quote]

LOL, če je kdo čustveno prizadet debilček tukaj, si to ti. Že dolgo jasno vsem na tem forumu razen tebi. Pa res nima smisla namesto tistih osmic pisat karkršen koli drug nick, noooo……. se te spozna na daleč, idiotčič.

Itak, da lažeš. Že po tem se vidi, da so kao govorili Srbija do Tokija in Bosna majka moja. To nikoli ne bi isti govorili, Srbi govorijo prvi stavek, Bošnjaki pa drugega in ti dvoji se ne bi družili med sabo, sploh če Srbi kažejo tri prste.

Še ena debela južnaška čustveno prizadeta mona. Pojdi še ti spati, debeluška.[/quote]

LOL, če je kdo čustveno prizadet debilček tukaj, si to ti. Že dolgo jasno vsem na tem forumu razen tebi. Pa res nima smisla namesto tistih osmic pisat karkršen koli drug nick, noooo……. se te spozna na daleč, idiotčič.[/quote]

Si kr konkretno nora

Vidiš, da ti preveč kalorij škoduje debeleška . In nisem 8888, ker če ne bi bila čustveno nestabilna oseba bi videla po stilu pisanja.

Danes oz v zadnjih 30 min si pa veliko nickov zamenjala čefurkica. Saj veš, da ti ni lepo, da se predstavljaš pod večimi imenu.

Vidiš, da ti preveč kalorij škoduje debeleška . In nisem 8888, ker če ne bi bila čustveno nestabilna oseba bi videla po stilu pisanja.[/quote]

hahaha, omg, tale se že sam s seboj meni.

Bo treba tiste tabete do konca požret, ni druge.

Slabo in površno prebereš – ker Jugovič večinoma za to, da sprosti svoje zavore, potrebuje alko in misli, da je frajer, če razteguje meh podnevi na javnme mestu in utruja drugim. In preberi še enkrat, so imeli flaše pira, steklenite v rokah. Ker če bi bili trezni, se bi zadrževali in nebi utrujali v diskoteki. In verjetno niso bile tiste pirovske flaše taprve v njihovih rokah tisto noč..l Sedaj kaj bolj jasno?[/quote]

Kolikor poznam sceno, so jugoviči veliko bolj spoščeni od Slovencev, katerim še alko ne pomaga, da se nasmejijo.

Seveda, sam s sabo se menim, debeluška. Koliko kil imaš, 150 ali 200?

New Report

Close