Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Spletne prodajalne parfumov

Spletne prodajalne parfumov

Kakšne imate kaj izkušnje s spletnimi prodajalnimi parfumov? Parfuma, ki ga iščem, žal v trgovinah ne prodajajo več, zaenkrat sem najbolj ugodno ponudbo našla tu: http://www.salma.si/?gclid=CNiG_rzBorgCFc5V3godiH4A5Q Ima kdo kakšne izkušnje z njimi? Ne bi se želela opeči, ker parfum ni najcenejši.

Jaz običajno naročam v spletni trgovini Glamur ali disim.si. Oboji imajo ugodne cene, pa hitro dostavo.

Hvala. Sem preverila, ampak nobena nima tistega, kar iščem (Britney Spears, Fantasy (parfumska voda), 100 ml). S tisto prvo pa res nima nihče izkušenj?

Vidim, da tisto, kar iščeš imajo tu: http://www.spleticna.si/fantasy.eau.de.parfum.100.ml-p-10889.html
V tej spletni prodajalni sem že kupovala in je bilo vse ok.

Najboljše izkušnje imam s parfumi.eu oz Glamur spletna parfumerija!!

a real na ravnah na koroškem in slovenj gradec..najboljši pa še najcenejši od drugih

Pri Salmi sem naročila parfum. Prejela sem ga hitro. Bil je sicer še zapakiran v celofan, ki je bil slabo pritrjen. Številka na steklenički je neprepričljiva, narobe obrnjena. Vonj je sicer pravi, a zelo, zelo hitro zdiši, zato me ne bo nihče prepričal, da so to originalni parfumi. Doma imam še starega, a s tem ki sem ga naročila pri Salmi ni primerjave. Me je pač zavedla cena……..:(

Se popolnoma strinjam. Včeraj sem dobila parfum, ki sem ga naročila preko 1nadan. Parfum, ki so ga oglaševali kot originalen to niti približno ni.

Pozdravljeni,
saj te spletne prodajalne parfumov in kozmetike so eno te isto sranje. Prodajajo ponaredke in zavajajo ubogi narod, kateri pač v teh časih gleda na ceno.
Je pa vprašanje kaj si sploh dajate na sebe- kakšne so to kemikalije namesto originalnih parfumov.

Pozdravljeni

Sej pr nas se sploh ne da dobi nikjer original parfumov, še v Mullerju ne, ko ma tako vlko ponudbo.
Se mi zdi, da ko sem tam enkrat kupil tam ISSEY MIYAKE, CHANEL ALLURE….da je velik boljše dišalo, ko sem se našprical z tistim parfumom ko ga imajo tam za test in ni za prodajo, kot pa pol z tistim ko sem ga kupil…sem 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} da je velik lepše dišal iz tistega testerja tam.
Sem pa gledal in nikjer nisem najdu, da bi prodajal od CREED kje pri nas. Pa ne mislim zdaj spletne prodajalne. A je kje v LJ parfumerija, da imajo na voljo parfume od CREED?

Hvala

lp

Kake imate izkušnje z nakupom parfuma preko interneta, kupil sem si parfum bruno banani – Magic man, zelo mi je ugajal, in ga mislim kupiti preko interneta? Ali imajo na spletni rodajalni parfumov disim.si original parfume?

Zelo ugodno si lahko kupite parfum na spletni strani http://www.essens.si pod id sponzorja vnesite kodo 910010416 in kupujte zelo ugodno!!! Naravni parfumi… Za več info mi pišite na [email protected]

Zdravo

Creedovih parfumov v Ljubljani ni za dobit. Jaz sem jih lani ko je bil ugodni tečaj dolarja naročila preko Frangrancexa. Se je splačalo. Naročevala sem tudi že pri Salmi in ni bilo težav. Originali, hitra dostava,da se dobit ugodno.
Lpm

Na spletni strani Glamur res prodajajo original parfume ali prodajalo ponaredke?

V Mullerju sem kupila Lacoste Pour femme – v akciji. Šele doma sem opazila, da je angleški. Niti približno takega vonja, kot original. Nekaj čisto tretjega, skorajda brez vonja. Katastrofa!!!! Nikoli več Muller! In še dva sem kupila in odprla. pri obeh isto!!!!

A niso testerji močnejši od samih parfumov? Da pritegnejo kupce…

A ste prepričani, da Salma nima originalov?

parfumerija v murgle center anasazija ima zelo poceni parfume pa kvalitene

Kupujem parfume in kozmetiko na salma.si in vedno sem zadovoljna.

Sem naročevala preko salme in sem bila vedno zadovoljna. Jaz mislim, da so origninalni, ker imajo čisto enak vonj in izgled kot v drogerijah, čeprav je res malo čudno da so cenejši 🙂

Sem kupila pri Salmi in se mi zdi, da je original. Enako je dišal in zelo dolgo.

Jasno, da so originalni parfumi in kozmetika. Kupujem že nekaj let. Pa kaj mislite, da parfum, ki stane cca 2.000, lahko podtaknejo s fake izdelkom in bi kupec kar lepo požrl tak nateg. Japajade.
Saj Notino veriga deluje v 21 državah in ker izdelek ne gre čez xy rok, ni toliko dodane marže. Malo je treba spremljati cene za izdelek, ki ga želiš, ker je dobava iz različnih koncev in je lahko razlika v ceni tudi 30 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}.

Torej čisto na kratko, niti testerji, niti pakirani parfumi niso original.
Tester mešanica je sicer boljša, kot ta v pakirani prodajni embalaži, pri obeh gre pa za reformulacijo, ki izvira iz Kitajske prvotno.
Naše spletne parfumerije naročajo na Češkem, spet ti naročajo pa direkt Iz Kitajske.
Original parfume imajo tisti, ki so res premožni in so tudi naravne sestavine noter, vse ostalo je reformulacija, prirejena za široko množico.
Parfumi so bili vedno dragi in vedno bodo dragi, vsaj tisti z naravnimi original sestavinami.
Vse kaj se pa prodaja na spletu, ali pa v parfumeriji, je pa replika, ki je in vedno bo na voljo široki množici za ugodne cene. Če nimate torej milijonov, je najboljše kar lahko naredite, da kupite tester, saj je ta receptura veliko boljša kot prodajni generik. Lep Pozdrav. Iztok Pesek.

Torej čisto na kratko, niti testerji, niti pakirani parfumi niso original.
Tester mešanica je sicer boljša, kot ta v pakirani prodajni embalaži, pri obeh gre pa za reformulacijo, ki izvira iz Kitajske prvotno.
Naše spletne parfumerije naročajo na Češkem, spet ti naročajo pa direkt Iz Kitajske.
Original parfume imajo tisti, ki so res premožni in so tudi naravne sestavine noter, vse ostalo je reformulacija, prirejena za široko množico.
Parfumi so bili vedno dragi in vedno bodo dragi, vsaj tisti z naravnimi original sestavinami.
Vse kaj se pa prodaja na spletu, ali pa v parfumeriji, je pa replika, ki je in vedno bo na voljo široki množici za ugodne cene. Če nimate torej milijonov, je najboljše kar lahko naredite, da kupite tester, saj je ta receptura veliko boljša kot prodajni generik. Lep Pozdrav. Iztok Pesek.

Razlika v ceni je zato, ker je odvisno od replike kako je dobra. Imamo 85 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} similar parfume, 90 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} similar parfume in 95 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} similar parfume glede pakiranja. Na koncu so pa še testerji.
Cene pa potem prilagodijo, katero repliko pač prodajajo. Ebay, kjer sem bil sam več let prodajalec parfumov, je poln tega, enako Amazon. Za več informacij sem pa dosegljiv na Facebooku, kjer imate tudi moje članke gor, saj sem zdaj že 6 mesecev Blogger.

New Report

Close