Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek kralji ulice

kralji ulice

A poznate tisti časopis, ki se imenuje Kralji ulice in ga prodajajo brezdomci, stane pa 1Euro? No jaz ga kupim kar pogosto, ker mi je zanimiv, pa še prodajalci(beri brezdomci) so prijazni. Kaj se mi je pa včeraj zgodilo v Ljubljani, pri Kapitlju, ko sem šla na tržnico!
Me ogovori mlajši fant, prijazno, v rokah drži omenjen časopis, češ a boste kupili. Pa rečem, da ja, mu dam kovanec, on pa še kar drži v roki revijo, ki je bila nekam pomečkana. Pa pravi, da je zadnji izvod in naj mu jo dam nazaj, da jo bo še 1x prodal!!
Potem pristopi še tip- zgleda njegov kolega- in pravi, naj jima dam 5 eur, da že dva dni nista jedla, itd., itd.
Pa rečem, da ne. Potem pa pravi ta drugi: “pa daj vsaj cajteng nazaj, da ga še 1x prodava!!”
Mislim….
Vem, da to nista bila prava “kralja ulice”, ker oni so OK, bila sta dva klošarja in sta tako “metala na finto” potencialne kupce. Škoda le, da se s takimi tiči, meče slaba luč na dober projekt in ta prave kralje ulice.

Pri Kapitlju prodaja Kralje ulice starejša sivolasa gospa, tako da teli niso bili tapravi, ne.

Res je, to sta bila princa temne ulice 🙁

Postali so nasilni!Celo verbalno nasilni!Z ničemer niso zadovoljni,zadnjič je en dve babici napadel,da masta velko penzijo in mu naj data 5 eurov,saj ni nič jedel.Prišlo so gostinci in ga spodili,saj sta babici ble zelo prestrašeni.

Ogromno sem za njih naredil v mesecu januarju in februarju,pa bom samo rekel,da z ničemer niso zadovoljni.

Včeraj sta se dva stepla na parkingu na Železni postaji. Tam so ful tečni.

Tam prodaja pa un iz BB – v podhodu.
A zato je bilo vse krvavo?

To res niso pravi Kralji ulice, kajti v Kopru so vsi zelo v redu, nič zoprni, prijazni in res je zanimivo branje včasih. In če ni dinarčka oz. evra slučajno v žepu, pa pravi – boste pa drugič dva plačala ?!

Grdo je, da tukaj klosarijo tudi tisti iz juga. Oni so temelj vseh teh problemov. Bando nagnat nazaj, odkoder je prisla!

Cudno pri vsem skupaj je pa to, da jim njihovi (juzni) bratje (a la jankovic) prav nic ne pomagajo.

Vse drzimo gor Slovenci; tako Vzhod kot tudi Zahod.

Take kršitve prijavi, imaš v reviji številko in mail, se mi zdi. Sicer pa tudi na njihovi spletni strani.
To je precej znana finta, da je kao zadnja revija in da je še ne bi prodali…
Žal to meče slabo luč tudi na druge, poštene prodajalce.

še moja pripomba
vsak dan grem skozi podhod s kolesom,pa se vsak dan popldan en prodajalec Kraljev ulic spotakne vame!Me pošteno moti!VSAK DAN!Je pa vedno isti tip!Zoprn!Me zdaj mpž pričaka,tako je tečno!

Ne kupujem.

________________________________________ Kar ne boli, ni življenje in kar ne mineva, ni sreča!

New Report

Close