Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Svetovna kriza, kriza, kriza, kriza in kriza in še slabše bo! Pekel prihaja!

Svetovna kriza, kriza, kriza, kriza in kriza in še slabše bo! Pekel prihaja!

Kriza, ki se je nisi niti predstavljati ne morete, šele prihaja! Za to ste si pa seveda sami krivi.

Nek človek je opozoril na tole, pred mnogimi leti!

Poslušajte; https://www.youtube.com/watch?v=_0V_xf3OQgM

pejt se dobro poseksat no

Pahor je rekel, da je kriza priložnost za nove podvige. Hujša kot bo kriza, več šans bomo imeli.

Najprej povej kdo si, ki se imaš za glasnika, ki napoveduje krizo nam, ki naj bi si bili sami krivi. Bo tebe obšla in ti si seveda nisi nič sam kriv. Si izvzet iz te igre?

Kriza, ki se je nisi niti predstavljati ne morete, šele prihaja! Za to ste si pa seveda sami krivi.

Nek človek je opozoril na tole, pred mnogimi leti!

Poslušajte; https://www.youtube.com/watch?v=_0V_xf3OQgM%5B/quote%5D

To poslušam že 6 let.

…ne vleci ven tega starega grdosja …

Zame se je svet začel leta 19…,ko sem se rodila..

Kaj je bilo prej,sem zvedela v šoli in me več ne briga!

Hitler je dokazal kako se lahko država izvije ven iz dolga in bank. Noben drug sistem ni bil tako učinkovit proti internacionalnim bankam. Vi si pa še naprej zatistike uči.

poveličevanje hitlerja je kaznivo dejanje

želiš policaje na vrata

?

povej

z veseljem ustrežemo

Japajade.Eni nismo nasedli izgovorom,da je kriza.

Seveda, ampak resnice ne moreš prekriti. Ampak a veš kaj je point tega; da so srbi označeni za manjvreden narod s strani Hitlerja in Marxa. Naključje? Dvomim.

Kriza šele prihaja!

tvoj komentar bomo posredovali naprej na analizo

nasvidenje

Kriza, ki se je nisi niti predstavljati ne morete, šele prihaja! Za to ste si pa seveda sami krivi.

Nek človek je opozoril na tole, pred mnogimi leti!

Poslušajte; https://www.youtube.com/watch?v=_0V_xf3OQgM%5B/quote%5DV Nemčiji ni krize.

A niso ameriške banke tajno financirale oboroževanje Nemčije? A si pred tem malo zatisnil oči?

ŽRTVAM ŠE PLAČUJEJO, TUDI SLOVENSKIM LJUDEM KI SO BILI V TABORIŠČIH

tudi jaz Slovenka bom poklicala policijo če boš pisal(a) neumnosti tukaj

vsako kozlarijo ki sramoti žrtve iz 2 svetovne vojne med katerimi je bilo tudi ogromno pobitih Slovencev po nemških taboriščih , BOMO PRIJAVILI NA POLICIJO BREZ PARDONA

Hahahahah, keri kekci ste tukaj, haha. Pa pazite, da ne bodo pregoreli telefoni.

kriza šele prihaja al kaj si

kriza je ko se pripogneš na dobu, da pobereš milo, zato se odloči ali boš tiho ali pa boš pobiral milo v družbi poraščenega tipa

V soboto zjutraj na avtocesti proti morju, ko smo stali v koloni, sem se spraševala, KJE JE KRIZA?
Včeraj zvečer, ko smo se vračali s Primorske, in smo stali v koloni, sem se spraševala: KJE JE KRIZA?
Jutri zjutraj, dopoldne in popoldne, ko bom šla mimo naše kafetarije, ki bo nabita, se bom spraševala: KJE JE KRIZA?
Popoldne v javnih skladiščih, ko ne bo kje parkirat, se bom spet spraševala:….

Tistih, ki trpijo resnično pomanjkanje, ozkogledi ljudje, kot si ti, ne opazijo.

Nemčija je dokazala, kako se izvije iz dolga bank.
Kako?
Tako da je iz Grčije naredila svoj protektorat.
Gospodarji in sužnji.
Nemčija prosperira, Grčija tone v tretji svet Evrope – pod vodstvom nemškega kapitala.

saj ti kmečka pamet nalaga, da takole v nedogled ne bo šlo! ne more država zapravljat vsak mesec več, kot zasluži, to traja nekaj let, nato poči in tako bo povsod po svetu, ker so čisto vsi v istem dreku. Svet je prenasičen z vsem, poleg tega pa še človek svet čedalje bolj uničuje, če se že sami ne bomo pobili med seboj, nas bo pa narava, torej??? ne rabiš bit hudičevo pameten, da veš,da takole ne bo šlo dolgo.

službe so rešitev

nova recesija bo
https://pro.finance.si/8944818?cctest&

Naslednja kriza bo, ko je nihče ne bo pričakoval (oz. tisti, ki jo bodo pričakovali, se bodo nanjo tiho pripravili in z njo profitirali), ne pa ko vsak mesec skače nek drug pametnjakovič iz paštete in napoveduje krizo. Bo stagnacija ali zelo nizka rast, krize pa še ni na vidiku. Že v tej temi jo napovedujete od 2013. Medtem bi lahko že zaslužili ogromno keša z delnicami.


hujša ko bo kriza bolj bomo sexal

New Report

Close