Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Merkur zavarovalnica

Merkur zavarovalnica

v kratkem imam razgovor v zavarovalnici merkur. Kolega mi je rekel, da je to en nateg, ker pozna eno, ki je tam delala, da je zavarovala za bolezni sebe, mamo pa prijatla pol pa ni blo več strank in je mogla jet. Pa še šef je bbaje ves pasji sam o nekih matematik formulah razlaga pa baje še njemu ni nič jasen.
A naj sploh grem?

Pojdi, redki so tisti, ki se v tem poslu najdejo in morda si ravno to ti. Sej če ti pa ne bo, ti bo pa že na razgovoru vse jasno. Mislim, da moraš narediti okrog 4 življenska zavarovanja na mesec, za minimalca.

Narediti moraš čim več življenskih zavarovanj na mesec. V bistvu si ti tisti, ki okrog prinaša prijatelje, znance, ljudi na sploh. Če si dober v manipulaciji z ljudmi, če imaš veliko prijateljev, potem je to služba zate.

Jaz ne bi mogla bit zavarovalniški agent katerekoli zavarovalnice. Saj je povsod isto, ne samo pri Merkurju.
V bistvu … nategnit moraš čim več ljudi in jih prepričat, da je Merkur najboljša zavarovalnica. Kar pa seveda ni res. Vse so glih.

Poznam osebo, ki dela za vse zavarovalnice in je zelo prijetno vzdusje. Sama sem delala nekaj časa potem so se mi začele zdravstvene težave. Če te zanima ti kontakte posredujem preko maila: [email protected]

[email protected]

New Report

Close